3:6
4:6
- : -

TJ Lokomotiva Louny-STARNET - Panthers Praha B U23 9:21
6. Aleš Linka, 8. Pavel Bezrouk, 29. Aleš Linka, 30. Pavel Bezrouk, 40. Aleš Linka, 47. Martin Čonka, 47. Michal Paseka, 48. Jiří Klokočník, 57. Aleš Linka - 2. Jan Tvrdek, 3. Jakub Žiška, 4. Tomáš Jančík, 6. Vojtěch Zdrubecký, 9. Vojtěch Zdrubecký, 13. Vojtěch Zdrubecký, 15. Jakub Žiška, 17. Vojtěch Zdrubecký, 17. Jan Martinek, 21. David Mašát, 26. Zdeněk Prokůpek, 29. David Navrátil, 30. Vojtěch Zdrubecký, 34. Tomáš Jančík, 38. Jakub Žiška, 44. David Mašát, 44. Tomáš Marhefka, 45. Zdeněk Prokůpek, 47. David Förster, 49. Vojtěch Zdrubecký, 57. Tomáš Jančík; rozhodčí: Lukáš Kešner - Robert Kusek; vyloučení: 5:0; využití: 0:4; diváků: 55; zásahy brankářů: Daniel Castrillo 20, Václav Frajt 13 - Ondřej Bárta 34; po třetinách: 2:9, 3:6, 4:6;
Komentář domácích Lindner Jiří (Trenér):
Musím se omluvit našim fanouškům za výkon celého mužstva. Věřím, že nás přijdou podpořit i za týden v posledním, veledůležitém utkání. Soupeř nás předčil ve všech směrech a tři body si odváží zaslouženě. FORZA LOUNY!!!
Komentář hostů Mattes Miloslav (Trenér):
Dnes kluci ukázali velmi slušnou produktivitu (každá třetí střela našla svůj cíl), ale s výkonem nemůžu být úplně spokojený. Dnes jsme selhávali v obranné činnosti a mnoho gólů jsme soupeři nabídli na zlatém podnose. Děkujeme divákům, kteří přijeli kluky opět podpořit a děkujeme i soupeři za prověření
60:00
Střely ve 3. části: 18:20
60:00
58:36
Trestné střílení družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET neproměnil #12 Aleš Linka.
56:58
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #12 Aleš Linka bez asistence (9:21).
56:49
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #48 Tomáš Jančík, asistoval #20 Jakub Žiška (8:21).
52:37
Vyloučen hráč #3 Michal Paseka družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za bránění ve hře.
48:44
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #29 Vojtěch Zdrubecký, asistoval #91 Matouš Hrubý (8:20).
47:19
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #2 Jiří Klokočník, asistoval #12 Aleš Linka (8:19).
46:48
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #3 Michal Paseka, asistoval #21 Michal Bočánek (7:19).
46:25
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #93 David Förster, asistoval #17 Jan Tvrdek (6:19).
46:02
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #8 Martin Čonka, asistoval #34 Josef Helšus (6:18).
44:43
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #92 Zdeněk Prokůpek, asistoval #20 Jakub Žiška (5:18).
43:45
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #70 Tomáš Marhefka, asistoval #93 David Förster (5:17).
43:35
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #49 David Mašát, asistoval #20 Jakub Žiška (5:16).
41:54
Vyloučen hráč #34 Josef Helšus družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za hrubost.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 16:22
40:00
39:57
37:09
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #20 Jakub Žiška bez asistence (4:15).
33:54
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #48 Tomáš Jančík, asistoval #72 Jan Martinek (4:14).
32:00
Vyloučen hráč #2 Jiří Klokočník družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za sekání.
29:59
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #29 Vojtěch Zdrubecký, asistoval #48 Tomáš Jančík (4:13).
29:47
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #22 Pavel Bezrouk, asistoval #12 Aleš Linka (4:12).
28:28
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #7 David Navrátil, asistoval #49 David Mašát (3:12).
28:09
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #12 Aleš Linka, asistoval #21 Michal Bočánek (3:11).
25:02
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #92 Zdeněk Prokůpek bez asistence (2:11).
20:44
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #49 David Mašát, asistoval #7 David Navrátil (2:10).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 18:22
20:00
16:54
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #72 Jan Martinek, asistoval #56 Tomáš Mánek (2:9).
16:51
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #29 Vojtěch Zdrubecký, asistoval #20 Jakub Žiška (2:8).
14:54
Střídání brankáře. Nový brankář #29 Václav Frajt družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET
14:44
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #49 David Mašát (2:7).
14:26
Vyloučen hráč #22 Pavel Bezrouk družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za hrubost.
12:58
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #29 Vojtěch Zdrubecký bez asistence (2:6).