1:2
4:1
1:0

TJ Lokomotiva Louny-STARNET - Kralupy Wolves 7:6p
20. Aleš Linka, 32. Pavel Bezrouk, 43. Zdeněk Mašek, 44. Aleš Linka, 49. Zdeněk Mašek, 60. Tomáš Princ, 62. Michal Fürstl - 5. Kristián Malík, 12. Jakub Manek, 16. Daniel Štefl, 26. Aleš Mazánek, 35. Štěpán Berka, 51. Jakub Manek; rozhodčí: Pavel Váňa - Ondřej Hrubý; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 100; zásahy brankářů: Tomáš Gieszmann 54 - Jakub Hoffmann 36; po třetinách: 1:3, 1:2, 4:1, 1:0;
Komentář domácích Lindner Jiří (Trenér):
Dnešní utkání bylo nahoru a dolů.Skvělé obecenstvo bylo třešničkou na dortu a to nás hnalo stále bojovat a udělat ze zápasu drama. Skvělým výkonem a bojovností se nám podařilo vybojovat v domácí pevnosti 2 body.Na celý tým sem hrdý a pyšný a jak je již tradicí Lounská forza se nevzdává do posledního hvizdu. Všem fanouškům,spoluhráčům a soupeři šťastnou cestu domů. Forza LOUNY

PS: Gratuluji Grizzlymu k návratu do brány je vidět že si STROJ NA SVALY.
Komentář hostů Janouch Filip (Vedoucí):
Děkujeme soupeři za zápas.
65:00
Střely v prodloužení: 1:2
61:37
61:37
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #14 Michal Fürstl, asistoval #37 Zdeněk Mašek (7:6).
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 20:17
60:00
59:55
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #15 Tomáš Princ, asistoval #12 Aleš Linka (6:6).
57:33
Timeout TJ Lokomotiva Louny-STARNET
55:20
Vyloučen hráč #22 Pavel Bezrouk družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za nesportovní chování.
50:36
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #81 Jakub Manek, asistoval #48 Jan Řehák (5:6).
48:40
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #37 Zdeněk Mašek, asistoval #27 Jaroslav Bielik (5:5).
43:07
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #12 Aleš Linka, asistoval #8 Martin Čonka (4:5).
42:55
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #37 Zdeněk Mašek, asistoval #45 Marek Smištík (3:5).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:19
40:00
34:55
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #14 Štěpán Berka, asistoval #29 Aleš Mazánek (2:5).
31:17
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #22 Pavel Bezrouk, asistoval #12 Aleš Linka (2:4).
29:27
Vyloučen hráč #48 Jan Řehák družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za špatné střídání.
25:16
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #29 Aleš Mazánek, asistoval #4 Michal Poloczek (1:4).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:22
20:00
19:23
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #12 Aleš Linka, asistoval #45 Marek Smištík (1:3).
15:08
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #88 Daniel Štefl, asistoval #21 Jiří Horský (0:3).
13:14
Vyloučen hráč #48 Pavel Petrok družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za blokování hokejky.
11:54
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #81 Jakub Manek, asistoval #5 Adam Kozel (0:2).
04:08
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #32 Jan Suk (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Váňa a Ondřej Hrubý.
00:00
00:00
Line-up hostů Kralupy Wolves: brankář: Jakub Hoffmann; hráči v poli: Lukáš Carvan, Adam Kozel, Ondřej Šimon, Jan Řehák, Jakub Manek
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Louny-STARNET: brankář: Tomáš Gieszmann; hráči v poli: Pavel Bezrouk, Pavel Petrok, Martin Čonka, Aleš Linka, Marek Smištík