2:2
4:3
- : -

SOKOLI Pardubice - Předvýběr.CZ Florbal MB 6:8
33. Matouš Sákra, 38. Jakub Prášek, 45. Martin Kršek, 51. Dominik Schlappl, 53. Jakub Prášek, 56. Jan Stuchlík - 4. Ondřej Pužman, 15. Ondřej Pužman, 19. Ondřej Pužman, 24. Jakub Seibert, 30. Ondřej Pužman, 51. Michal Fišera, 56. Marek Korych, 59. Jan Zoufalý; rozhodčí: Václav Křepelák - Pavel Houserek; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 63; zásahy brankářů: Daniel Paar 31 - Martin Navrátil 23, Dominik Hanuš 4; po třetinách: 0:3, 2:2, 4:3;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra domácích: Po takovém zápase jsou smíšené pocity, protože je velká škoda, jakým způsobem jsem do něj vstoupili. Ustrašený výkon, který dostal soupeře do vedení. Moc si ale cením toho, jak jsme se do zápasu dokázali vrátit. V koncovce jsme pak udělali zbytečné chyby a obrat nedotáhli. I tak jsme ale se zápasem a výkonem v jeho druhé polovině spokojení a takto se chceme prezentovat.
59:59
Vyjádření trenéra hostí: Po výsledkově povedené 1. třetině soupeř zvýšil svou hru a my jsme si chybami při hře s míčkem zápas velmi zkomplikovali a darovali soupeři mnoho brejkových situací. Jsme rádi, že se nám výsledkově daří, ale musíme být lepší a stále kvalitně pracovat.
59:34
Vyloučen hráč Jan Zoufalý družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
58:24
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jan Zoufalý bez asistence (6:8).
57:35
Timeout SOKOLI Pardubice
56:52
Vyloučen hráč Michal Fišera družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:47
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Jan Stuchlík, asistoval Matouš Sákra (6:7).
55:41
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Marek Korych bez asistence (5:7).
55:00
Posledních 5 minut bude velmi dramatických
53:06
Vyloučen hráč Matouš Sákra družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hra na zemi.
52:55
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Jakub Prášek, asistoval Jan Nezval (5:6).
50:43
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Michal Fišera, asistoval Jakub Seibert (4:6).
50:10
Domácí využívají standartní situaci, Navrátil měl zakrytý výhled
50:00
Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
50:00
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Dominik Schlappl, asistoval Matyáš Mík (4:5).
44:27
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Martin Kršek, asistoval Jan Kubec (3:5).
42:37
Pardubice zatím vystřelily jen jednou
42:03
Vyloučen hráč Tomáš Volovik družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
37:45
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Jakub Prášek, asistoval Lukáš Drahný (2:5).
36:38
Nezval zastavil brejk hostí
32:50
Sákra dostal příliš prostoru ve středu hřiště a střelou k tyči rozjasnil publikum
32:40
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Matouš Sákra, asistoval Jan Stuchlík (1:5).
29:10
Hosté teď předvedli, jak naložit se situací 2 na 1
29:04
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Ondřej Pužman, asistoval Jakub Seibert (0:5).
23:53
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jakub Seibert, asistoval Ondřej Pužman (0:4).