4:0
- : -
SCC SEMILY

KM automatik FBK Jičín - SCC SEMILY 10:2
10. Bohumil Plíšek, 15. Richard Iltis, 16. Tomáš Houška, 21. Tomáš Valkoun, 27. Richard Iltis, 32. Richard Iltis, 41. Tomáš Houška, 41. David Hanuš, 44. David Hanuš, 47. Jan Štál - 29. Jakub Vocelka, 30. Tomáš Kubín; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Lucie Romančáková; vyloučení: 3:5; využití: 2:1; diváků: 63; zásahy brankářů: Petr Líbal 21 - Martin Forman 24; po třetinách: 3:0, 3:2, 4:0;
60:00
Komentář trenéra hostí: "Dnes jsme to i přes rozsáhlou maroku soupeři hodně usnadnili. Zbytečná vyloučení a laciné chyby nás vyřadili ze zápasu defacto už v první třetíně. Potrénujeme a uvidíme, co z toho bude příště. Díky soupeři, rozhodčím, fanouškům a díky pořadatelům za přesun termínu."
60:00
Komentář domácího trenéra Davida Breta: Od začátku utkání jsme se snažili rychle střídat, být v tempu. Kluci dodržovali pokyny, malinko jsme v některých situacích "vypadávali", ale myslím, že jsme měli duel pod kontrolou. Branek však mohlo být více, vše si ještě s týmem zhodnotíme. Děkujeme soupeři, pořadatelů a divákům.
60:00
59:59
Střely 3.třetina: Jičín 16 - Semily 8
59:27
Trestné střílení družstva SCC SEMILY neproměnil #17 Lukáš Hradecký.
57:18
Vyloučen hráč #11 Lukáš Vyhlídko družstva SCC SEMILY na 2 minuty za hra rukou.
56:35
Vyloučen hráč #42 Marek Hubaček družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za špatné střídání.
54:26
Pořadatelé domácích již řeší hráče utkání na obou stranách.
52:55
Nejdelší pasáž bez přerušení, DJ a hlasatel v jednom Márty Prochy se už skoro nudil.
47:50
Opět úplně zbytečné emoce...
46:57
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #16 Jan Štál, asistoval #10 Bohumil Plíšek (10:2).
46:57
Desítku trefil Štál sekundu po vypršení trestu hráče Semil.
44:56
Vyloučen hráč #17 Lukáš Hradecký družstva SCC SEMILY na 2 minuty za sekání.
43:05
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #34 David Hanuš, asistoval #26 Richard Iltis (9:2).
43:05
Opět domácí "čelenky" a jejich chytrost, čekáme na desítku. Kdo ji natočí?
41:50
Jičín zápletku nepřipouští a slepenými góly zvyšuje vedení.
40:58
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #34 David Hanuš, asistoval #10 Bohumil Plíšek (8:2).
40:39
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #2 Tomáš Houška, asistoval #11 Adam Pazderník (7:2).
36:00
Situace 4 na 4, prosadí se jičínské rychlonožky?
35:23
Vyloučen hráč #11 Adam Pazderník družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hrubost.
35:23
Vyloučen hráč #17 Lukáš Hradecký družstva SCC SEMILY na 2 minuty za hrubost.
35:23
Ipon Pazderníka, soupeř to neunesl.
35:23
Situace z úpolových sportů se stále řeší, ale Adam Pazderník jasně vyhrál!
34:30
Útok "čelenek" si sedl, Iltis, Hanuš a Plíšek dovedně kombinují.
33:18
Tutovka Semil, prázdná kasa a...vedle.
32:37
Plíšek dostal naloženo, předtím se prezentoval chytrou přihrávkou.
31:06
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #26 Richard Iltis, asistoval #10 Bohumil Plíšek (6:2).
30:00
Hanuš v přesilovce trefuje tyč.
29:53
Vyloučen hráč #11 Lukáš Vyhlídko družstva SCC SEMILY na 2 minuty za sekání.
29:38
Emoce, docela zbytečné...
29:23
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #12 Tomáš Kubín, asistoval #28 Jakub Roztočil (5:2).
28:15
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #67 Jakub Vocelka, asistoval #12 Tomáš Kubín (5:1).
26:57
25:48
Hodně situací najednou, domácí ignorovali pokyn ke sřídání, poté kros Valkouna na Hakena - ten netrefil, následuje oslabení a v něm brejk KM automatik - Iltis proměňuje Plíškův pas.
25:28
Hostům se nedaří a celkově se začíná přiostřovat.
23:35
Vyloučen hráč #10 Bohumil Plíšek družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:35
Semily se chtějí vrátit do utkání, mají přesilovku.
20:49
Trestné střílení družstva SCC SEMILY neproměnil #67 Jakub Vocelka.
20:49
Petr Líbal proti trestnému střílení ledově klidný.
20:23
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #10 Bohumil Plíšek (4:0).
20:23
Zajímavý začátek třetiny, Semily se zapomněly v šatně a dostaly 2 minuty za zdržování. Jičín využil bleskurychle.
20:00
Vyloučen hráč #16 An Tran Hoang družstva SCC SEMILY na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
Bohužel evidujeme zranění i u Honzy Klamrta, který nastoupil po delší odmlce...
20:00
19:59
Střely na branku 1.třetina: Jičín 10 - Semily 6
15:07
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #2 Tomáš Houška bez asistence (3:0).
15:07
Pěkná trefa Tomáše Houšky, ještě předtím spálil obrovskou šanci Tomáš Valkoun.
14:03
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #26 Richard Iltis, asistoval #34 David Hanuš (2:0).
14:03
Učebnicový výběh z rohu a Richard Iltis trefuje druhou šibenici.
13:19
Rozháraná část, vidíme spoustu nepřesností.
10:39
Zajímavá akce Semil, střela 30 cm nad branku.
09:22
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #10 Bohumil Plíšek, asistoval #37 Daniel Taneček (1:0).
09:22
Nádherný vingl Bobeše Plíška, pavučiny jsou pryč a domácí vedou.
08:25
Pozorný Líbal hasil brejk hostů včasným výběhem a krásnou placírkou.
07:11
To snad ne, zranění Ondry Kabelky, doufáme, že to nebude nic vážného
06:21
Jičín se snaží Semily zatavit, hosté brání pozorně.
04:50
Krásný kros Hakena na Valkouna, domácí snajpr těsně minul.
01:02
Domácí bleskurychle střídají, za 62 sekund protočili všechny 3 lajny a už tu máme tlak té první.
00:01
Úvodní buly pro Jičín.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nguyen Duc Trung a Lucie Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů SCC SEMILY: brankář: Martin Forman; hráči v poli: Matěj Zeman, Lukáš Hradecký, Filip Bulušek, Jiří Havrda, Lukáš Vyhlídko
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín: brankář: Petr Líbal; hráči v poli: Marek Hubaček, Tomáš Houška, Ondřej Kabelka, Tomáš Ouhrabka, Adam Florian