6:0
1:2
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - FBC Česká Lípa 12:3
7. Adam Stejskal, 11. Adam Stejskal, 13. Jiří Čížek, 14. Jakub Šedivý, 19. Jiří Čížek, 22. Adam Baxa, 23. Matěj Rapp, 27. Jiří Čížek, 28. Marek Fuchs, 31. Marek Fuchs, 32. Jiří Čížek, 59. Michal Fuchs - 9. Ladislav Pekárek, 57. Jan Petříček, 57. Ladislav Pekárek; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 0:4; využití: 2:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Patrik Urban 21 - Daniel Jukl 11, Milan Švajcr 11; po třetinách: 5:1, 6:0, 1:2;
Komentář domácích Tkadlec Adam (Trenér):
Dvě třetiny jsme plnili všechny pokyny a byli dostatečně efektivní a silní na míčku. Jsme rádi, že i za jasného stavu jsme chtěli pořád hrát. Mrzí nás prohraná třetí třetina, kde nám chyběl pohyb bez míčku. Děkujeme soupeři za zápas.
Komentář hostů Bartošová Lenka (Trenér):
Dnešní zápas byl přesně takový, kdy se snažíte jak nejvíc můžete a ono to prostě ne a nejde. Bylo super že jsme se dokázali ve třetí třetině zvednout a i v tom hrozném stavu dát krásné dva goly. Teď se musíme oklepat pořádně vyspat a připravit na zítřejší zápas.
Soupeři gratuluji hrál dobře.
60:00
Střely ve 3. části: 7:4
60:00
59:48
Vyloučen hráč #91 Jakub Horák družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
58:56
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #19 Patrik Med (12:3).
56:46
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #40 Jan Petříček (11:3).
56:10
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #40 Jan Petříček, asistoval #5 Ladislav Pekárek (11:2).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 14:8
40:00
36:22
Vyloučen hráč #40 Jan Petříček družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
31:55
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #98 Jiří Čížek, asistoval #48 Adam Baxa (11:1).
30:57
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #36 Marek Fuchs, asistoval #37 Adam Stejskal (10:1).
27:36
Střídání brankáře. Nový brankář #35 Milan Švajcr družstva FBC Česká Lípa
27:35
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #36 Marek Fuchs, asistoval #77 Adam Löwy (9:1).
26:56
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #98 Jiří Čížek, asistoval #37 Adam Stejskal (8:1).
22:00
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #78 Matěj Rapp bez asistence (7:1).
21:25
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #48 Adam Baxa, asistoval #77 Adam Löwy (6:1).
20:44
Trestné střílení družstva FBC Česká Lípa neproměnil #5 Ladislav Pekárek.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 13:6
20:00
18:41
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #98 Jiří Čížek, asistoval #45 Michal Fuchs (5:1).
17:55
Vyloučen hráč #4 Pavel Pešír družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
13:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #48 Adam Baxa (4:1).
12:02
10:41
Vyloučen hráč #37 Matyáš Flekl družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
10:20
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #37 Adam Stejskal, asistoval #78 Matěj Rapp (2:1).
08:26
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #33 Oliver Brodský (1:1).
06:46
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #37 Adam Stejskal bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Daniel Jukl; hráči v poli: Jakub Horák, Ladislav Pekárek, Pavel Pešír, Oliver Brodský, Zdeněk Petrák
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Patrik Urban; hráči v poli: Michal Fuchs, Matěj Rapp, Jiří Čížek, Adam Stejskal, Patrik Med