1:1
2:3
- : -

FBC Kutná Hora - ACEMA Sparta Praha UNYP 3:6
39. Sabina Ašenbrennerová, 42. Kateřina Moravcová, 50. Andrea Doležalová - 4. Eliška Vrzalová, 7. Karolína Chvátalová, 34. Klára Jasanová, 54. Karolína Chvátalová, 56. Klára Jasanová, 57. Michaela Hrubá; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 87; zásahy brankářů: Martina Miksová 15 - Kateřina Pokorná 28; po třetinách: 0:2, 1:1, 2:3;
60:00
Vyjádření k zápasu trenéra ACEMA Sparta Praha UNYP pana Kozlíka: Po dobrém začátku jsme na delší dobu vypadli z utkání a byla otázka času, kdy toho soupeř využije. Naštěstí jsme po vyrovnání dokázali opět zapnout a vyválčit cenné 3 body."
60:00
Vyjádření trenéra FBC Kutná Hora: Ze začátku zápasu nás soupeř přehrával. Od ruhé části se naše hra zlepšila, ale z vyložených šancí jsme nevstřelili branku a to nás stálo zápas.
60:00
59:31
Promáchnutí před hostující brankářkou končí rozehrou hostujících hráček.
58:48
Domácí hráčky se nevzdávají ale k tomu aby zápas otočily potřebují dát 3 góly v krátké době.
58:22
Timeout FBC Kutná Hora
58:00
Poslední 2. minuty dnešního utkání. Skóre je zatím přívětivější pro hostující hráčky.
56:26
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michaela Hrubá, asistoval Karolína Chvátalová (3:6).
56:26
Po krásné souhře hostujících hráček se skóre opět mění.
55:27
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Klára Jasanová, asistoval Stela Lukovská (3:5).
55:27
Střelu ze vzduchu srazila hráčka do branky domácích a posouvá tak svůj tým zase o gól dále. Vypadá to že timeout byl úspěšný.
54:20
Vyloučen hráč Natálie Beranová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
54:20
Hostující hráčky si vybraly timeout tak uvidíme jestli příjdou s vítěznou taktikou.
54:01
Na domácí straně teď zvoní tyčka.
53:27
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Karolína Chvátalová, asistoval Berenika Vrzalová (3:4).
53:27
A hostující hráčky jsou opět ve vedení. Najde Kutná Hora odpověd?
53:00
Chvíli po skončení přesilové hry se hostující hráčky dostali ke střele ale nekončí v síti.
51:18
Přesilová hra hostů zatím vypadá dost podobně jako přesilovka domácích. Zatím jsme viděli snad jedinou střelu na branku.
50:18
Vyloučen hráč Lucie Spěváčková družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hra rukou.
50:18
Uvidíme 1. přesilovou hru hráček Sparty. Podaří se jim lépe než domácím?
49:31
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Andrea Doležalová, asistoval Nikol Němcová (3:3).
48:08
Domácí hráčky se snaží skóre dnešního utkání vyrovnat. Zatím se jím to moc nedaří ale šance mají. Uvidíme jestli dojde ze změně skóre.
47:05
Hostující hráčka byla v situaci sama na gólmanku ovšem domácí hráčky byly dobře rozeběhnuté a znemožnily zvýšení stavu.
46:15
Na hostující straně zvoní vrchni tyčka kterou následovala další dorážka. Ani ta ovšem nenašla cestu do branky a stav zůstává stejný.
45:16
Hráčky Sparty si nechtějí nechat nic líbit a tlačí se do střel.
43:31
Lehké nedorozumění domácích hráček před gólmankou hostů vedlo k tomu že míček v předbrankovém prostoru pouze projel a žádná z hráček ani nevystřelila.
41:56
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Kateřina Moravcová, asistoval Dominika Výborná (2:3).
41:56
Domácí hráčky se nevzdávají a střílejí další branku. Uvidíme jestli se na soupeřky dotáhnou nebo ne.
41:05
Hostující hráčka s číslem 23 Pavla Lišková se dnes opravdu cítí a měla už svůj druhý samostatný unik ovšem opět se nepodařilo zakončit.
40:35
Hra se hned na začátku přesunula na obranou polovinu hostujících hráček.

39:10
Sledujeme poslední minutu 2. třetiny. Uvidíme jestli to bude klidnější a nebo dojde ke změně skóre.
38:16
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Sabina Ašenbrennerová, asistoval Nikola Knížová (1:3).
38:16
Domácím hráčkám se poprvé podařilo překonat hostující gólmanku která měla zakrytý výhled a skákavý míček se špatně chytá.
37:05
Domácí hráčky zkouší přitvrdit. Uvidíme jestli to nebude spíše na škodu. Hráčky Sparty pořád hrají s jistotou a kldině. Ale přeci jen vedou a nemusí se do ničeho tlačit.
34:59
Hostující hráčka si šikovně popohodila míček na útočnou polovinu. Sprintem si míček doběhla a kličkou si roztáhla gólmanku. Ovšem zakončit se jí už nepodařilo.
33:47
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Klára Jasanová, asistoval Pavla Lišková (0:3).
33:47
Hráčkám Sparty se podařilo zvýšit skóre a unikly tak soupeřkám o další gól.
32:31
Na hostujících hráčkách je vidět že chtějí vstřelit další branku. Dostávají se do šancí ale Kutná Hora zapracovala na obraně a nenechává hráčky zakončovat a když už ano domácí gólmanka Miksová si poradí.
31:45
Domácím hráčkám se ndes nedaří zakončit. Opět byly v šanci ale míček projel těsně kolem branky.
30:57
Vypadalo to že padl 3. gól hostujících hráček ovšem prý šlo pouze o tyčku a hra pokračuje dále.
29:45
Chvili jsme sledovali hru na obránné polovině hostů a domácí hráčky měly pár šancí které ovšem končí sražené mimo branku nebo u některé z obránkyň.
27:13
Šrumec před hostující brankou ovšem je písknuto že gólmanka již měla míček v držení.
26:13
Zbývá necelých 30 vteřin a domácí hráčky zatím nepředvedly žádný výkon v přesilové hře. Více šancí na gól měly hostující hráčky které byly ve čtyřech.
25:45
Hostující hráčka se dostala v oslabení před domácí gólmanku a střela nešla daleko od branky.
25:02
Vypadá to spíš že Sparta hraje přesilovku. Domácí hráčky se nemohou dostat na útočnou polovinu.
24:37
Vyloučen hráč Karolína Chvátalová družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
24:37
Uvidíme dnešní 2. přesilovou hru domácích. Uvidíme jestli se podáří lépe než ta 1.
23:05
Další šance před hostující gólmankou. Opět střela končí těsně mimo prázdnou branku.
21:39
Domácí hráčka byla milimetr od vstřelení branky. Ovšem míček jí poodskočil a pouze promáchla.
20:22
Hráčky Sparty se hned pouští do útoku a nechtějí domácím hráčkám nic darovat. Uvidíme jestli ve 2 třetině domácí najdou způsob jak dorovnat skóre.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině
FBC Kutná Hora: 14
20:00
18:49
Nikol Němcová teď byla v krásné situaci dokonce i gólmanku položila na bok ale nezvedla dostatečně střelu a gólmanka i tak vyráží pokus maskou a drží si tak čisté konto.
18:19
Hostující hráčky se radovaly z gólu ovšem rozhodčí signalizuje že hostující hráčka stála v brankovišti. Tudíž gól neplatí.
18:10
Na hostující brance teď zvoní tyč.
17:27
Obě gólmanky si připisují zákrok. Drží tak skóre nezměněné.
16:25
Uvidíme který z týmu zvládne lépe poslední 3 minuty 1. třetiny.
14:11
Střela ze strany domácích kterou si ovšem gólmanka pohlídala.
13:00
Sparta stále nenechává domácí vklidu hrát. Stále napadá a nedělá moc chyb. Domácí hráčky se za každou cenu snaží dostat před hostující gólmanku a vstřelit přibližovací gól.
11:51
Přesilová hra domácích se blíží ke konci a neviděli jsme žádnou velkou šanci.
10:30
Kutná Hora se po 30 vteřinách dostala k jedné střele která končí mimo hřiště. Ještě k tomu byla hostující hráčka v šanci ale domácí to ubránily.
09:59
Vyloučen hráč Kristýna Novotná družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
08:54
Uvidíme první přesilovou hru dnešního utkání. Kutná Hora si zkusí hru v 5 proti 4.
08:02
Je vidět že hráčky Sparty jsou na dnešní zápas dobře připraveny.
07:05
Nahození před domácí gólmanku málem skončilo úspěšně. Hostující hráčce chyběly milimetry k dorážce do odkryté branky.
06:09
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Karolína Chvátalová, asistoval Pavla Lišková (0:2).
03:32
Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha UNYP neproměnil Pavla Lišková.
03:23
Gólmanka domácích si krásně pohlídala nájezd a nenechala se vytáhnout z branky. Sedla si takzvaně na zadek ale i to stačilo k pokrytí střely.
03:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Eliška Vrzalová, asistoval Karolína Chvátalová (0:1).
03:10
A po rychlé rozehrávce od branky hostů se Sparta dostává do vedení.
02:57
Domácí hráčky šly situaci dvě na dvě a dostaly se k zakončení. Ovšem gólmanka si se střelou poradila.
01:40
00:35
Sparta se hned pouští do velkého tlaku a do dnešního utkání vstupují velmi aktivně.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Kateřina Pokorná; hráči v poli: Denisa Vajdlová, Eliška Vrzalová, Michaela Hrubá, Karolína Chvátalová, Berenika Vrzalová
00:00
Line-up domácích FBC Kutná Hora: brankář: Martina Miksová; hráči v poli: Nikola Knížová, Sabina Ašenbrennerová, Dominika Výborná, Melánie Dubská, Nikol Němcová
00:00
Vítáme Vás u dnešního 11. kola 1. ligy žen.  V dnešním utkání se představí domácí Kutná Hora která je v tabulce na 9. místě. Proti domácím se dnes představí hostující ACEM Sparta Praha UNYP které je v tabulce na 5. místě. Uvidíme jak se hráčky s dnešním utkáním poperou.