5:0
6:1
- : -

FBC Slavia Praha - TJ Lokomotiva Louny-STARNET 15:2
1. Martin Fojtík, 4. Martin Fojtík, 11. Vojtěch Šafář, 17. Vojtěch Šafář, 30. Jakub Puciow, 34. Radek Kubala, 37. Ondřej Otáhal, 39. Martin Fojtík, 40. Ondřej Volf, 42. Vojtěch Šafář, 45. Martin Fojtík, 56. Vojtěch Šafář, 58. Ondřej Otáhal, 59. Ondřej Otáhal, 60. Jakub Puciow - 8. Michal Paseka, 42. Ondřej Hrdlička; rozhodčí: Filip Leibl - Filip Gaberdén; vyloučení: 2 + Dominik Beran 5:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Tomáš Koval 21, Miroslav Mynář 9 - Václav Frajt 32; po třetinách: 4:1, 5:0, 6:1;
Komentář domácích Otáhal Ondřej (Trenér):
Dnes jsme si dokráčeli pro další zasloužené vítězství. Potěšil mě nakonec výkon všech tří formací. Děkujeme soupeřům a rozhodčím za zápas. Fanouškům za podporu. Pěkný zbytek víkendu.
Komentář hostů Fürstl Michal (Trenér):
Výsledek mluví za vše. Soupeř byl ve všech ohledech lepší než my. Gratulujeme k výhře. Musím vytknout domácího útočníka, který odvolal trestné střílení.
60:00
Střely ve 3. části: 12:10
60:00
59:00
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #88 Jakub Puciow, asistoval #4 Ondřej Volf (15:2).
58:57
Vyloučen hráč #34 Josef Helšus družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za sekání.
58:03
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #8 Dan Kašovský (14:2).
57:10
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #5 Vojtěch Šafář (13:2).
55:07
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #5 Vojtěch Šafář, asistoval #16 David Laho (12:2).
52:45
Trestné střílení družstva FBC Slavia Praha neproměnil #51 Lukáš Chramosil.
47:59
Vyloučen hráč #93 Dominik Beran družstva FBC Slavia Praha na 5 minut za hrubost.
44:25
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #93 Dominik Beran (11:2).
41:32
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #71 Ondřej Hrdlička, asistoval #10 Michal Paseka (10:2).
41:20
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #5 Vojtěch Šafář, asistoval #28 Martin Krutský (10:1).
39:48
Vyloučen hráč #17 Lukáš Láník družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
39:32
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #4 Ondřej Volf, asistoval #8 Dan Kašovský (9:1).
38:14
36:58
33:06
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #44 Radek Kubala, asistoval #93 Dominik Beran (6:1).
29:17
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #88 Jakub Puciow, asistoval #8 Dan Kašovský (5:1).
23:50
Gesto fair play nyní ukázal Volf. Odvolal svůj faul, za který měl následovat nájezd.
21:16
Vyloučen hráč #15 Jan Šimík družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 17:11
20:00
18:30
Hosté si zahrají přesilovou hru. Na 2 minuty si jde odpočinout Dan Kašovský za sekání.
17:15
Vyloučen hráč #8 Dan Kašovský družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání.
16:33
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #5 Vojtěch Šafář, asistoval #10 Antonín Štička (4:1).
16:20
Fojtík je dnes při chuti a vystřelil. Bohužel jeho střela letěla mimo bránu.
13:40
Louny v šanci. Koval chytá.
10:55
Více na balonku hraje tým Slavie. Louny jsou však zatažené na své polovině a dobře brání.
10:49
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #5 Vojtěch Šafář, asistoval #83 Tomáš Koval (3:1).
07:26
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #10 Michal Paseka, asistoval #71 Ondřej Hrdlička (2:1).
07:26
A máme tady první gól hostů.
06:55
Další šance domácích byla zblokována brankářem hostí.
03:18
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #15 Jan Šimík (2:0).
03:18
Máme tady další gól domácích. Opět se o něj postaral Martin Fojtík.
03:06
Začátek zápasu je poměrně vyhrocený.Po 16 vteřinách se prosadil Fojtík a skóre je 1:0 pro domácí.
00:16
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #17 Martin Fojtík bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Leibl a Filip Gaberdén.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Lokomotiva Louny-STARNET: brankář: Václav Frajt; hráči v poli: Milan Čížek, Jiří Turek, Josef Helšus, Michal Fürstl, Martin Čonka
00:00
Line-up domácích FBC Slavia Praha: brankář: Tomáš Koval; hráči v poli: Michael Pitek, Jan Šimík, Martin Fojtík, Dominik Beran, Radek Kubala