3:3
4:4
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - Florbal Ústí B 13:10
1. Marek Pokorný, 3. Michal Kolitsch, 9. Mikuláš Kulík, 12. Ondřej Kopp, 15. Ondřej Kopp, 15. Patrick Lenke, 30. Petr Chládek, 36. Patrick Lenke, 38. Lukáš Pardubský, 46. Daniel Jäschke, 47. Patrick Lenke, 58. Lukáš Milička, 60. Mikuláš Kulík - 16. Jakub Koník, 18. Jakub Koník, 20. Vladimír Štorek, 21. Jindřich Grosse, 29. Hynek Nikolič, 38. Filip Kučaba, 41. Vladimír Štorek, 56. Hynek Nikolič, 57. Filip Kučaba, 60. David Stummer; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Petr Neumaier; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 152; zásahy brankářů: Ondřej Janůšek 28 - Tomáš Hlava 31; po třetinách: 6:3, 3:3, 4:4;
60:00
Střely ve 3. třetině: Kadaň - 11, Ústí - 18
60:00
Střely celkem: Kadaň - 43, Ústí - 38
60:00
Komentář vedoucího hostů Jindřicha Grosseho:"Začínat s handicapem 6:0, to je težká šichta. Od tohoto stavu jsme se zvedli, ale v důležitých momentech nám vždycky kousek chyběl. Každopádně příště už se nejedeme a napište ten výsledek rovnou, potřetí 13:10. Díky za zápas a skvělým divákům."
60:00
Komentář trenéra domácích Erika Štěrby: Po nevydařeném minulém utkání jsme to kapku zlepšili. Díky náskoku v první třetině se nám dejchalo líp. Každopádně jsme to mohli odehrát ve větším klidu, ale kluci z Ústí mají svoji kvalitu a zadarmo nám to nedali. Díky za super čistý zápas a děkujeme našim skvělým divákům. Hezký zbytek víkendu.
60:00
59:52
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Mikuláš Kulík, asistoval Lukáš Pardubský (13:10).
59:48
Kučaba mohl snížit na 11:12, ale trefil tyčku.
59:19
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil David Stummer, asistoval Hynek Nikolič (12:10).
59:19
Tak to bude ještě zajímavé.
58:11
Pokorný mohl trefit prázdnou bránu, ale netrefil raději ani ten míček.
57:16
Ústí to zkouší v 6.
57:09
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Lukáš Milička, asistoval Petr Chládek (12:9).
57:09
Milička backhandem zasul míček za Hlavu.
56:26
Vyloučen hráč Adam Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za bránění ve hře.
56:26
Nikolič odpálkoval Lenkeho za mantinel.
56:09
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Filip Kučaba, asistoval Leoš Nergl (11:9).
56:09
Špatné pobrání hráčů a Ústí trestá.
56:05
Timeout Florbal Ústí B
55:53
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Adam Nikolič (11:8).
55:53
Začíná se nám to trochu dramatizovat, ale nesmí přijít prodloužení.
53:38
Kolitsch dobře hledal Chládka u tyčky, ten ale z půl metru minul bránu.
53:00
Pardubského přihrávka byla až příliš vysoká na Lenkeho.
51:44
A opět Mock zastavil přečíslení.
50:22
Štěrba se pro míček natahoval a natahoval, až to málem neustál.
48:57
Tak tahle střela Kučaby byla dost naivní. Janůšek u tyčky a ještě taková plíva.
48:22
Mock zatím hrdinou pro Kadaň, už zachránil nespočet přečíslení.
47:23
Nikolič nepřenechal míček Grossemu úplně ideálně. Škoda pro Ústí, vypadalo to celkem nadějně.
46:22
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Patrick Lenke, asistoval Lukáš Pardubský (11:7).
46:05
Nergl schytal od Šebka jednu míčkem do hlavy.
45:48
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Daniel Jäschke, asistoval Ondřej Kopp (10:7).
45:48
Jäschke stál na straně malého brankoviště, Kopp mu tam poslal přesného plachťáka a Kadaň pokořuje desetibrankovou hranici.
44:27
Mock jako poslední hráč docela riskantně vystartoval proti přihrávce hostů, ale zachytil ji a dostal Katy na útočnou polovinu.
43:56
Štorek nám u stolku rozbořil mantinely, ale jako gentleman nám je šel zase postavit.
42:18
Koník vyskočil ze hřiště a než to ubrzdil, byl málem v kumbálku.
41:52
Janůšek neměl komu, tak vyslal dopředu Kulíka.

40:48
Očividně to bude ještě drama. akorát nesmíme jít do prodloužení, protože od 20 tu má trénink futsalová reprezentace.
40:14
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Vladimír Štorek, asistoval Hynek Nikolič (9:7).
40:01
Úvodní buly 3. třetiny vyhrávají pro změnu domácí.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: Kadaň - 14, Ústí - 10
40:00
37:57
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Lukáš Pardubský, asistoval Jaroslav Michálek (9:6).
37:57
Rozhodčí nám diktoval: 7, 29. (7 - gól, 29 - asistence). Špatně, bylo 7 hodin a 28 minut...
37:20
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Filip Kučaba, asistoval Hynek Nikolič (8:6).
37:20
Přečíslení 2na1 dokázali hosté využít dost nekompromisně.

35:48
Stummer bude mít od Chládka pěknou berušku na rameni.
35:04
Kučaba z vytoční míjí.
35:00
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Patrick Lenke, asistoval Jaroslav Michálek (8:5).
35:00
Lenkeho střela zaplula k levé tyčce jako rybička do akvárka.
34:33
Horák se při přihráve málem složil k zemi, očividně nemá moc zkušeností s naší palubovkou.
33:25
Kopp sestřelil naše veverky a hned poté si šel narovnat čepel.
32:07
Kolitsch u mantinelu zbořil sám sebe.
30:00
Dnešní utkání v kadaňské sportovní hale sleduje 152 diváků.
29:50
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Petr Chládek, asistoval Erik Štěrba (7:5).
29:50
Tuhle střelu pod nohama Strnada neměl Hlava šanci vidět.
29:13
Kadaň se trápí.
28:35
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Leoš Nergl (6:5).
28:35
Nikolič prostřeluje po přední.
28:04
A máme tu první přesilovku/oslabení.
27:55
Vyloučen hráč Marek Pokorný družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
27:21
Horák vychytal Chládkovu střelu ve vzdušném překážkovém sedu.
26:30
Neměli jsme po odpískání na hřišti žádný, pak jsme měli dva, ale hráči se nedohodli, kdo ho odpálí, tak jsme neměli zase žádný.
24:59
Kulík běžel a běžel, upustil hokejku, běžel dál, uvědomil si, že hokejka je asi 4 metry za ním, tak se za ní vrátil. Asi mu chyběla.
23:21
H. Nikolič vystřelil pouze a jen do Janůška.
22:30
Stummerova střela doslova přeplachtila bránu.
21:47
Pardubský nám vždycky na trénincích říkal: Hlavně netrefujte prvního hráče před sebou. No hádejte, co teď udělal.
20:22
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse, asistoval Hynek Nikolič (6:4).
20:22
A máme z toho drama.
20:01
Úvodní buly 2. třetiny vyhrávají opět hosté.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: Kadaň - 18, Ústí - 10
20:00
19:53
19:53
Ústečtí ztrestali kadaňskou nedůslednost.
18:56
Šnáblovi střela úplně nesedla, a tak trefil pouze přesouvajícího se Hlavu.
17:49
Chládek si prošel ústecké hráče jako kuželky, ale Horák jeho střelu zastavil.
17:09
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jakub Koník, asistoval Leoš Nergl (6:2).
16:23
Vzdušné nahození na Lenkeho málem skončilo gólem. Střela Lenkeho se od boční síťky odrazila, jakoby to byla zeď.
15:02
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jakub Koník, asistoval David Stummer (6:1).
15:02
Já ani nevím, jak se to dostalo do brány, ale dostalo.
14:32
Milička to zkoušel z úhlu, ale Hlava byl rychlý jako blesk.
14:21
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Patrick Lenke, asistoval Mikuláš Kulík (6:0).
14:14
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Ondřej Kopp, asistoval Michal Šnábl (5:0).
14:14
Ústečtí se zamotali do své vlastní obrany, spíše domácí je tam zamotali.
12:26
Na to, že je to souboj prvních dvou týmů v tabulce, je skóre dost jednoznačné.
11:40
Janůšek viděl skrytou střelu Koníka.
11:08
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Ondřej Kopp, asistoval Lukáš Mock (4:0).
11:08
Třicet nad led a k tyči, pro Hlavu nechytatelné.
09:51
Horák šikovně obhodil Miličku a dostal Ústí na chvíli na útočnou polovinu.
08:43
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Mikuláš Kulík, asistoval Patrick Lenke (3:0).
08:43
Lenke nabil před bránu úplně volnému Kulíkovi, který neměl se zakončením sebemenší problém.
08:12
Stummer vyzkoušel, zda má Janůšek pokrytou mezírku mezi nohami. Má.
07:05
Kopp to zkoušel z první ze vzduchu, ale bránu asi o 10 centimetrů minul.
05:54
Strnad byl v dobré šanci zastaven vracejícím se Štěrbou.

04:40
Michálek vyzkoušel pozornost Hlavy, ten dokázal zpacifikovat i následnou dorážku Lenkeho.
03:53
Kučaba dokázal zastavit přečíslení Kadaně.
03:25
Strnad byl dokonce ztrojen v rohu hřiště.
02:38
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Michal Kolitsch, asistoval Lukáš Milička (2:0).
02:38
Třetí střela Kadaně a druhý gól.
02:02
Stummerovi chybělo pár centimetrů ke sestřelení veverk nad brankou.
01:11
Druhá střela domácích a tyč zazvonila za hlavou.
00:50
Pro informaci: Ústí je zde zatím 8+1, ale opožděné auto už dorazilo.
00:43
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Marek Pokorný, asistoval Lukáš Mock (1:0).
00:43
První střela dnešního dne a hned gól.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a Petr Neumaier.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí B: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Adam Nikolič, Jiří Horák, Vladimír Štorek, Jindřich Grosse, Hynek Nikolič
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Ondřej Janůšek; hráči v poli: Lukáš Milička, Ondřej Kopp, Daniel Jäschke, Lukáš Mock, Michal Šnábl
00:00
Hezký podvečer, na žádost hostů se utkání odložilo o 15 minut. Začneme tedy až v 18:15.