4:1
7:2
- : -

FbC Aligators Sokol Bučovice B - Florbal Slow Shoes Holešov 12:3
8. Ladislav Dufek, 18. Ladislav Dufek, 19. Tomáš Líznar, 24. Tomáš Líznar, 25. Tomáš Líznar, 33. Patrik Jedlička, 34. Martin Houšť, 36. Zdeněk Habr, 40. Martin Houšť, 42. Tomáš Líznar, 44. Martin Houšť, 45. Ladislav Dufek - 18. Zdeněk Černoch, 35. Jaroslav Valenta, 39. Petr Tkadlčík; rozhodčí: Ondřej Lukáš - David Zástřešek; vyloučení: 2:2 + Jan Smola 5; využití: 2:1; zásahy brankářů: Kryštof Krejčí ? - Filip Maňas ?; po třetinách: 1:0, 4:1, 7:2;
45:00
44:28
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil #68 Ladislav Dufek, asistoval #71 Martin Houšť (12:3).
43:27
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil #71 Martin Houšť, asistoval #88 Zdeněk Habr (11:3).
41:28
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil #66 Tomáš Líznar, asistoval #22 Patrik Jedlička (10:3).
39:13
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil #71 Martin Houšť, asistoval #66 Tomáš Líznar (9:3).
38:29
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil #19 Petr Tkadlčík, asistoval #92 Dominik Krejčí (8:3).
36:31
Vyloučen hráč #68 Ladislav Dufek družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B na 2 minuty za sekání.
35:27
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil #88 Zdeněk Habr, asistoval #68 Ladislav Dufek (8:2).
34:30
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil #74 Jaroslav Valenta, asistoval #92 Dominik Krejčí (7:2).
33:57
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil #71 Martin Houšť, asistoval #8 Roman Houbal (7:1).
32:30
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil #22 Patrik Jedlička, asistoval #66 Tomáš Líznar (6:1).
30:00
30:00
24:32
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil #66 Tomáš Líznar, asistoval #71 Martin Houšť (5:1).
23:45
Vyloučen hráč #66 Jan Smola družstva Florbal Slow Shoes Holešov na 5 minut za hrubost.
23:11
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil #66 Tomáš Líznar, asistoval #68 Ladislav Dufek (4:1).
18:26
17:42
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil #89 Zdeněk Černoch, asistoval #9 Jan Vysloužil (2:1).
17:33
16:27
Vyloučen hráč #7 Jiří Nedbal družstva Florbal Slow Shoes Holešov na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:13
Vyloučen hráč #8 Roman Houbal družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B na 2 minuty za nesportovní chování.
12:10
Vyloučen hráč #19 Petr Tkadlčík družstva Florbal Slow Shoes Holešov na 2 minuty za hrubost.
07:27
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil #68 Ladislav Dufek, asistoval #88 Zdeněk Habr (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lukáš a David Zástřešek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Slow Shoes Holešov: brankář: Filip Maňas; hráči v poli: Jan Vysloužil, Michal Fridrich, Petr Tkadlčík, Dominik Krejčí, Jan Smola