1:2
1:1
- : -

Z.F.K. Petrovice C - FBC Honey Badgers F-M 4:3
9. Ondřej Firda, 12. Vojtěch Mahdal, 20. Petr Štemon, 35. Petr Raček - 15. Daniel Žurek, 21. Vít Kahánek, 29. Tomáš Tobola; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Pavel Široký ? - Michal Zápalka ?; po třetinách: 2:0, 1:2, 1:1;
36:00
Střely ve 3. části: 7:6
36:00
35:52
Vyloučen hráč #11 Václav Štrbák družstva FBC Honey Badgers F-M na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:23
Branku družstva Z.F.K. Petrovice C vstřelil #81 Petr Raček, asistoval #77 Marcel Lázók (4:3).
33:55
Timeout FBC Honey Badgers F-M
28:06
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil #49 Tomáš Tobola, asistoval #99 Michal Dombrovský (3:3).
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 6:4
24:00
23:38
Vyloučen hráč #8 Ondřej Firda družstva Z.F.K. Petrovice C na 2 minuty za sekání.
23:38
Vyloučen hráč #21 Alexander Román družstva FBC Honey Badgers F-M na 2 minuty za špatné střídání.
20:11
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil #24 Vít Kahánek, asistoval #2 Filip Machálek (3:2).
19:35
Branku družstva Z.F.K. Petrovice C vstřelil #29 Petr Štemon, asistoval #69 Michal Dimun (3:1).
16:47
Vyloučen hráč #98 Ondřej Smolík družstva Z.F.K. Petrovice C na 2 minuty za blokování hokejky.
14:54
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil #5 Daniel Žurek, asistoval #12 Vojtěch Gřundel (2:1).
12:00
12:00
Střely v 1. části: 5:4
12:00
11:09
Branku družstva Z.F.K. Petrovice C vstřelil #17 Vojtěch Mahdal, asistoval #8 Ondřej Firda (2:0).
08:56
Branku družstva Z.F.K. Petrovice C vstřelil #8 Ondřej Firda bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Mik a Viktor Kubala.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Honey Badgers F-M: brankář: Michal Zápalka; hráči v poli: Michal Dombrovský, Vít Kahánek, Václav Štrbák, Alexander Román, Tomáš Tobola