1:1
3:1
- : -

FBC ROKYCANY - FK Slovan J.Hradec 5:4
7. Denis Vitouš, 32. Ondřej Váně, 41. Ondřej Váně, 43. Martin Fiala, 57. Jakub Košař - 15. Filip Šimek, 19. Jan Šimic, 22. Jakub Jindra, 49. Filip Šimek; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Matěj Novák; vyloučení: 7 + Jiří Levý OS:4; využití: 1:2; diváků: 32; zásahy brankářů: Jan Barna 22 - Aleš Křepelka 21; po třetinách: 1:2, 1:1, 3:1;
Komentář domácích Štván Martin (Vedoucí):
Pro nás důležitá a cenná výhra se soupeřem z vyšších příček tabulky. V určitých pasážích zápasu jsme se přizpůsobili hře soupeře, což nebylo pro oko diváka příliš koukatelné. Zápas byl plný tvrdých soubojů a faulů hokejkou s častými komentáři k rozhodčím. Poslední desetiminutovku jsme i přes několik hloupých vyloučení zvládli a můžeme slavit 3 body. Přejeme soupeři šťastnou cestu domů a zdravíme našeho trenéra Václava Michálka.
Komentář hostů Šmíd Jakub (Vedoucí):
Velmi nepovedené utkání z naší strany. Gratulujeme soupeři k výhře.
60:00
Střely ve 3. části: 12:12
60:00
56:46
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #22 Jakub Košař, asistoval #46 Jakub Boháč (5:4).
56:46
Vyloučen hráč #64 Jiří Levý družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nesportovní chování.
56:46
Vyloučen hráč #64 Jiří Levý družstva FBC ROKYCANY - osobní trest.
55:19
Vyloučen hráč #17 Ondřej Váně družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za hrubost.
55:19
Vyloučen hráč #3 Kryštof Ille družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za hrubost.
54:41
Rokycany v pěti.
52:36
51:22
Bendek na středu, trefuje jen hráče před ním.
49:53
Zranění na hřišti - Kačka Urxová zachraňuje život.
48:00
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #17 Filip Šimek, asistoval #14 Jakub Tejnor (4:4).
48:00
Tento gól byl přikopnutý nohou, rozhodčí gól bohhužel uznává.
47:48
Kozelka se neprotlačil až před branku.
46:49
Doufám, že to nezakřiknu, ale Barna je dnes ve skvělé formě.
46:09
Holeček vybojoval míček v rohu a nahrál na volného Šůse před brankou. Golman hostí chytá.
45:17
Kozelka střílí vedle a přidává se k němu i Váně.
44:46
Váně to opět zkusil ze své pozice, ze které dnes vstřelil 2 góly.
43:44
Je cítit z celé haly přiostřená atmosféra.
42:55
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #25 Martin Fiala bez asistence (4:3).
42:09
Střela Levého do ruky golmana.
40:30
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #17 Ondřej Váně, asistoval #22 Jakub Košař (3:3).
40:30
A máme tady na začátek třetí třetiny vyrovnávací gól, který proměňuje Ondra Váně.
33:30
Barna vystrčil nožičku a drží v šanci svůj tým.
32:00
Barna teď předvedl parádní zákrok.
31:19
29:45
Vyloučen hráč #4 Michal Hřebíček družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:08
Vyloučen hráč #46 Jakub Boháč družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za hrubost.
28:26
Horovi se na druhé straně nabízel Mašek, Hora to vzal na sebe a míček skončil v břiše golmana.
27:43
Štvánova střela vedle.
27:11
Váňovu střelu v klidu golman vychytal.
25:46
Vyloučen hráč #39 David Kozelka družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za hrubost.
25:46
Vyloučen hráč #14 Jakub Tejnor družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:59
Rozezněla se tyčka za Barnovými zády.
24:32
Hora backhandem, střela mířila hodně nad.
23:23
Kozelka se opět prosmýkl z rohu až před branku, ale golman chytá.
22:39
Kozelka a jeho výběh, ale trefuje jen bránící hráče.
21:18
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #30 Jakub Jindra, asistoval #9 Jan Šimic (1:3).
21:18
Šmudla "střela" od půlky projela vedle Barny do branky.
20:51
Váně proběhl celé hřiště, ale finální přihrávka před bránu se mu nepovedla.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:6
20:00
18:08
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #9 Jan Šimic, asistoval #22 Vít Hovorka (1:2).
18:08
Hradec bohužel využívá i druhou přesilovku.
16:47
Vyloučen hráč #17 Ondřej Váně družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za bránění ve hře.
16:13
Před brankou volný soupeř, málem byl stav 1:2.
14:06
14:06
Hradec využívá přesilovku a Bendek se může vrátit zpět do zápasového tempa.
13:19
Vyloučen hráč #4 Lukáš Bendek družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání.
12:32
Kombinace Kozelky s Fialou končí mimo branku.
10:45
Mašek volný před brankou, nepřidává druhý gól.
10:40
Levý od půlky. Střela mířila do břicha golmana hostí.
09:56
Hradec aktivně napadá Rokycanskou rozehrávku.
08:10
Míček přeskočil nohu Barny, Levý se vrátil včas a sebral balón.
07:52
Bendek ve výběhu, trefuje prvního hráče před ním.
07:15
Tvrdou střelu dostal Barna do helmy.
06:02
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #11 Denis Vitouš, asistoval #25 Martin Fiala (1:0).
06:02
A jakoby se stalo. Sice nepadl gól v přesilovce, ale první gól jsme dali. 1:0 pro domácí.
03:53
Vyloučen hráč #17 Filip Šimek družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
03:53
Uvidíme první přesilovku pro domácí. Chtělo by to dát první gól.
01:36
Hradec od začátku nastoupil s aktivním přístupem.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:01
Zdravíme také našeho golmana domů, který se nemůže dnešního zápasu účastnit. Celá hala zdraví Martina Štochla.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Němeček a Matěj Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec: brankář: Aleš Křepelka; hráči v poli: Jakub Tejnor, Ondřej Stloukal, Jan Cihlář, Michal Hřebíček, Filip Šimek
00:00
Line-up domácích FBC ROKYCANY: brankář: Jan Barna; hráči v poli: Jakub Košař, Jakub Boháč, Ondřej Váně, Martin Fiala, David Kozelka
00:00
Krásný nedělní večer, vítám Vás u online zápasu, kde se nám představí domácí FBC ROKYCANY proti FK Slovan J. Hradec.