2:0
0:2
- : -

Florbal Primátor Náchod B - SOKOLI Pardubice U50/B 4:3
3. Lukáš Rázl, 5. Filip Čáp, 19. Daniel Kříž, 25. Antonín Vančák - 10. Adam Šťastný, 37. Adam Šťastný, 41. Ondřej Vichr; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Karel Kotyza; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jan Pop 11 - Martin Stehlík 18; po třetinách: 2:1, 2:0, 0:2;
Komentář domácích Čečetka Jan (Trenér):
První dvě třetiny zápas pod kontrolou. Ve třetí dvě špatná rozhodnutí a hra se nám sesypala. Ke konci jsme měli štěstí. Díky soupeři za zápas.
45:00
Střely ve 3. části: 7:8
45:00
44:59
Závěr byl velmi dramatický, ale ani po několika vydařených kombinacích Pardubek se jim prázdnou bránu trefit nepodařilo.
43:40
Pardubice si berou timeout, odvolávají gólmana a pokusí se vyrovnat.
43:39
Timeout SOKOLI Pardubice U50/B
41:40
A Pardubice tlačí, ale Náchodský gólman drží svůj tým.
40:12
A ztráta dominance Náchoda na míčku se projevuje - Vichr přiblížil Sokoli50 na dostřel.
40:11
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #12 Ondřej Vichr, asistoval #10 Filip Hoffman (4:3).
36:06
Nejaktivnější hráč Sokola Šťastný se střelou z dálky pokouší vyburcovat spoluhráče k větší střelecké aktivitě.
36:05
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #7 Adam Šťastný, asistoval #9 Jan Felsenberg (4:2).
30:00
30:00
Náchod si zvýšeným pohybem zpřesněnou kombinací vytvořil pohodlný náskok a Sokoli50 zatím víc diskutují s rozhodčími, než aby své úsilí zaměřili na zdramatizování zápasu.
30:00
Střely ve 2. části: 9:4
30:00
28:50
Ke konci třetiny zase Pardubice zvedají hlavu, ale Felsenberg nastřeluje jen břevno náchodského branky.
24:04
A tlak Náchoda má přeci jen gólové vyústění po samostatné akci Vančáka.
24:03
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #18 Antonín Vančák bez asistence (4:1).
22:30
Náchod zvýšil obrátky a se Sokoli50 točí a točí, ale výsledek je stále celkem těsný na obraz hry ve 2. třetiny.
18:28
Náchod zvýšil pohyb na začátku 2. třetiny a výsledek se dostavil: Kříž z dorážky zvyšuje na 3:1.
18:26
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #58 Marek Svoboda (3:1).
15:00
15:00
Po vlažném začátku Sokoli50 zpřesnili a zklidnili hru, čímž se vrátili na konci 1. třetiny do zápasu a vše je tedy otevřené.
15:00
Střely v 1. části: 6:2
15:00
09:30
Sokoli50 zvedají hlavu - od pravého mantinelu snižuje Šťastný.
09:29
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #7 Adam Šťastný, asistoval #12 Ondřej Vichr (2:1).
04:45
Rychlou, krátkou přihrávku na střed zametl Čáp z Náchoda nekompromisně pod víko pardubické branky.
04:44
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #96 Filip Čáp, asistoval #16 Jakub Divišek (2:0).
02:11
Krásnou střelou tahem pod víko otevírá náchodský Rázl skóre utkání.
02:10
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #24 Lukáš Rázl, asistoval #58 Marek Svoboda (1:0).