2:2
3:0
- : -

Orel Přelouč - SOKOLI Pardubice U50/B 6:3
8. Radim Křinka, 20. Pavel Bína, 21. Radim Křinka, 32. Martin Šetina, 39. Tadeáš Knížek, 44. Miloš Kot - 15. Adam Šťastný, 16. Jan Felsenberg, 24. Petr Horák; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Karel Kotyza; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Pavel Matoušek 9 - Martin Stehlík 12; po třetinách: 1:1, 2:2, 3:0;
45:00
Střely ve 3. části: 10:3
45:00
43:50
A nakonec tu prázdnou klec trefil Kot!
43:41
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #22 Miloš Kot, asistoval #55 Radim Křinka (6:3).
43:10
Orel dvakrát netrefil opuštenou branku hostí.
42:33
Timeout SOKOLI Pardubice U50/B
41:46
A Pardubky hrají powerplay
38:56
Domácí uposlechli rady od stolku časomericů, nahodili dlouhý míček na Verunáče dopředu a pojmenován střele dorazil Knížek do opuštěné branky.
38:55
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #63 Tadeáš Knížek, asistoval #14 David Verunáč (5:3).
35:00
Pardubice se snaží kombinačně přelstit domácí Orel, který naopak hrozí z brejků.
31:37
Poslední třetinu načíná domácí Šetina prudkou bombou z první od pravého mantinelu.
31:36
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #15 Martin Šetina, asistoval #36 Petr Sobotka (4:3).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 3:5
30:00
28:45
Od presilovky hosté kombinují a kombinují, ale témeř beze střel a bez akcí před brankou. Domácí jsou stažení a nemůžou se dostat na míček.
26:15
Hodně kombinační presilovka hostí ke gólu ani šanci nevedla.
23:50
Vyloučen hráč #50 Martin Málek družstva Orel Přelouč na 2 minuty za hra rukou.
23:15
Rychle sehranou kombinací přes střed Sokoli vyrovnávají skóre zápasu.
23:14
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #19 Petr Horák, asistoval #49 Vít Drašar (3:3).
20:14
A domácí jsou na koni - po nastřelené tyčce další hezká kombinace a kapitán Křinka dává další gól.
20:13
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #55 Radim Křinka, asistoval #26 Radek Mareš (3:2).
19:31
Po příhře přes celou šířku hřiště se z první prosazuje domácí Bína.
19:30
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #4 Pavel Bína, asistoval #26 Radek Mareš (2:2).
15:25
Po piruetě se přes zacloněného gólmana prosazuje Felsenberg.
15:23
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #9 Jan Felsenberg, asistoval #88 David Plachý (1:2).
15:00
15:00
V první třetině byli ze zacatku lepší domácí, ale Sokol se postupně rozehrál a ke konci mél více ze hry.
15:00
Střely v 1. části: 4:4
15:00
14:45
Soustavný tlak Sokolů nakonec vedl k vyrovnání skóre: Šťastný propálil gólmana ranou pod ruku.
14:43
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #7 Adam Šťastný, asistoval #12 Ondřej Vichr (1:1).
13:28
Hostující Plachý trefuje pěknou ranou břevno!
10:01
Pardubický Horák promáchnul v jasné šanci před odkrytou domácí brankou.
07:08
Po vzájemném oťukavaní se prosazuje jako první domácí kapitán po sólové akci, kdy si tělem pokryl míček a zkušenějším prostřelil gólmana hostí.