7:2
4:3
- : -

HAGA Pardubice - FBC Česká Skalice 13:9
1. Viktor Nermuť, 11. Martin Drápalík, 16. Lukáš Samek, 20. Lukáš Chramosta, 21. Jaroslav Wohlhöfner, 26. Jan Bílý, 27. Lukáš Samek, 29. Lukáš Chramosta, 30. Lukáš Samek, 38. Jan Bílý, 44. Jan Bílý, 45. Daniel Sýkora, 45. Jan Bílý - 3. Štěpán Prušinovský, 8. Jiří Hrabík, 14. Michal Šrajbr, 15. Michal Šrajbr, 18. Michal Šrajbr, 21. Michal Fidler, 31. Michal Šrajbr, 37. Lukáš Fidler, 43. Michal Fidler; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Daniel Jireček; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Patrik Mládek 7 - Jakub Knittel 17; po třetinách: 2:4, 7:2, 4:3;
45:00
Vyjadření vedoucího týmu domácích Míry Zajíčka: Utrpěly jsme výhru. Přeji soupeři hodně štestí do dalšího zápasu.
45:00
Vyjádření vedoucího týmu hostí Dominika Skalického: Vyhrál štastnější tým. Přejeme soupeři hodně štestí v dalším utkání.
45:00
Střely ve 3. části: 10:6
45:00
44:33
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #89 Jan Bílý, asistoval #16 Martin Jedlička (13:9).
44:22
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #7 Daniel Sýkora bez asistence (12:9).
43:26
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #89 Jan Bílý, asistoval #61 Jaroslav Wohlhöfner (11:9).
42:57
Vyloučen hráč #65 Štěpán Prušinovský družstva FBC Česká Skalice na 2 minuty za hrubost.
42:57
Vyloučen hráč #15 Lukáš Samek družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za hrubost.
42:45
Timeout FBC Česká Skalice
42:45
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #71 Michal Fidler, asistoval #9 Jiří Hrabík (10:9).
42:35
Patrik Mládek vytlačil a následně chytil šanci hráče s číslem 71.
40:48
Martin Puchýř v souboji s hráčem hostí, kterého Martin nepustil před branu. Volný uder hostí.
39:22
Protiútok i na druhé straně následný střed s brankářem. Hráč hostí v peči zdravotníka.
38:31
Zámek týmu domácích na útočnée polovině a následný protiútok hráče 92.
37:24
37:24
Hráči domácích vyhecovani Lukášem Samkem navyšují opět o dva góly.
36:35
A máme tu snížení hostů. Toto utkání bude ještě zajímavé.
36:22
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #22 Lukáš Fidler, asistoval #71 Michal Fidler (9:8).
35:26
Lukáš Samek chce napodobit hráče hostů s číslem 92 a dát taky 4 góly, tentokrát zvonila další tyč.
34:25
Toto utkání je pro oko diváke velká podívaná hodně branek, šancí, vyloučení, protiútoků.
34:07
Zvoní tyč hostí.
33:32
Šance týmu hostí, ale Patrik Mládek chytá a následně vyhazuje.
33:14
Zámek hráčů domácích.
32:30
Hráči hostí jsou asi speciálisté na hru ve 4, protože padla už 3 branka v oslabení. Opět hráč s číslem 92
30:58
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #92 Michal Šrajbr, asistoval #71 Michal Fidler (9:7).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 12:4
30:00
29:52
Vyloučen hráč #9 Jiří Hrabík družstva FBC Česká Skalice na 2 minuty za sekání.
29:24
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #15 Lukáš Samek, asistoval #89 Jan Bílý (9:6).
29:24
Lukáš Samek dává hatrik po nahrávce Jana Bílého. Gratulce od stolku pořadatelů.
28:38
Hra domacích ožila a za odměnu dostali dvoubrankový náskok.
28:28
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #21 Lukáš Chramosta, asistoval #7 Daniel Sýkora (8:6).
27:30
Dominik Skalický nyní sražen hráčem domácích. Naštestí je Dominik  relativně v pořádku
26:45
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #15 Lukáš Samek, asistoval #61 Jaroslav Wohlhöfner (7:6).
26:45
Lukáš Samek dává druhý gól zápasu uvidíme jestli napodobí hráče hostí s číslem 92 a dá v dnešním utkání hatrik.
25:22
Velká  šance týmu hostí, ale Patrik Mládek v klidu zasahuje.
25:11
25:00
Viktor nermuť nastoupil do tohoto utkání s novou image, zatím mu tata změna pomohla v uskutečnění jedné branky a asistence. Uvidíme jestli tento brankostroj bude nadale v pruduktivitě pokračovat.
22:45
Zámek týmu domácích na soupeřově polovině. Uvidíme jestli vznikne opět nějaký protiútok týmu hostí nebo šance týmu domácích.
21:25
Hráči domácích snižují. Uvidíme jestli je tato branka nakopne.
20:58
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #61 Jaroslav Wohlhöfner, asistoval #89 Jan Bílý (5:6).
20:16
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #71 Michal Fidler, asistoval #22 Lukáš Fidler (4:6).
20:16
Vše vypadalo nadějně pro tým domácích, ale následovala chyba a protiútok 2 na 1, který vyústil v samostatný únik, který hráč s čislem 71 využil.
19:33
Hráči domacích snižují, snad jim to dodá sílu do dalšího průběhu utkání.
19:32
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #21 Lukáš Chramosta, asistoval #75 Viktor Nermuť (4:5).
18:57
Hráč  hostů s čislem 92 ještě neukojil hlad po gólech a opět střilí nebezpečně na branku.
18:16
Hráči hostů zatím aktivnější. Patrik Mládek můsí čelit jedné situaci za druhé.
17:10
A je tu hatrik hostujícího hráče s číslem 92. Gratulujeme.
17:06
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #92 Michal Šrajbr, asistoval #65 Štěpán Prušinovský (3:5).
15:16
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #15 Lukáš Samek bez asistence (3:4).
15:00
15:00
Přestávka se nám trochu protáhla, protože jsme měli drobné problémy s časomírou.
15:00
Střely v 1. části: 7:5
15:00
14:31
13:52
Máme tu chybu domácích ve své přesilovce, kterou využili hráči hostí.
13:30
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #92 Michal Šrajbr bez asistence (2:3).
13:08
Vyloučen hráč #65 Štěpán Prušinovský družstva FBC Česká Skalice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:30
Tlak hráčů domácích pokračuje s občasnými nebezpečnými protiútoky hráčů hostí.
10:53
Hráči domácích gól nabudil a tlačí soupeře na své půlce.
10:12
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #4 Martin Drápalík, asistoval #7 Daniel Sýkora (2:2).
10:12
Máme tu vyrovnání po tlaku domácích.
08:24
Patrik Mládek křičí na své spoluhráče: ,, Obsaď, obsaď''. Hráči domacích svého brankáře poslouchají a navíc získávájí míček a jdou ihned do protiútoku, který bohužel nevyšel.
07:20
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #9 Jiří Hrabík, asistoval #79 Jakub Brejcha (1:2).
07:01
Další důležitý zákrok Patrika Mládka.
04:50
Hráči domácích přesilovku nevyužili, za to hráči hostů měli jeden samostatný únik, ale brankář Patrik Mládek zázračně chytá.
04:23
Je tu první vyloučení. Hráč hostů s číslem 80 blokoval hokejku hráče domácích a vykoledoval si 2 minutový trest. Uvidíme jestli hráči domácích přesilovku využijí.
04:15
Vyloučen hráč #80 Jan Šulc družstva FBC Česká Skalice na 2 minuty za blokování hokejky.
02:57
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #65 Štěpán Prušinovský bez asistence (1:1).
00:57
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #75 Viktor Nermuť, asistoval #21 Lukáš Chramosta (1:0).
00:57
Máme tu první gól, který vstřelil kanonýr Viktor Nermuť. Po brankce a následném vhazování je opět v útoku tým domácích.
00:32
Máme tu první pokus o střelu týmu domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nguyen Duc Trung a Daniel Jireček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Skalice: brankář: Jakub Knittel; hráči v poli: Dominik Skalický, Pavel Hrabík, Štěpán Prušinovský, Dominik Cejnar, Michal Šrajbr