4:3
3:2
- : -

FBC Česká Skalice - FBK Piráti Sokol Chrudim 7:6
16. Štěpán Prušinovský, 20. Michal Šrajbr, 25. Jiří Hrabík, 28. Michal Šrajbr, 35. Michal Šrajbr, 37. Dominik Skalický, 41. Štěpán Prušinovský - 6. Filip Boháček, 30. Jan Maier, 30. David Brtnický, 30. Martin Pešava, 34. Jakub Kofroň, 37. Filip Boháček; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Daniel Jireček; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Petr Kovář 15 - Luboš Vojáček 15; po třetinách: 0:1, 4:3, 3:2;
45:00
Vyjádření vedoucího týmu domácí: Srdnatý, bojovnný výkon, který přinesl ovoce. Tvrdá dřina je klíč k výhře a doufám, že si tento přístup přeneseme do nového roku! Děkujeme soupeři za utkání a všem přeji klidné svátky.
Děkuji za krasný dárek k narozeninám!
45:00
Vyjádření vedoucího týmu hostí: Dneska nám to nelepilo. Ďekuji všem zůčastněním.
45:00
Střely ve 3. části: 5:5
45:00
44:37
Napinávý konec přinesl vítěství domácích.
42:13
Uvidíme jestli tým domácích udrží jedno gólový náskok nebo naopak ještě nějaký gól přidají.
40:19
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #65 Štěpán Prušinovský, asistoval #18 Dominik Skalický (7:6).
40:19
Opět Dominik Skalický svým napadáním získal balonek a ihned poslel svého spoluhráče do úniku a je z toho gól.
39:45
Zvoní tyč domácích.
36:47
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #18 Dominik Skalický, asistoval #92 Michal Šrajbr (6:6).
36:47
Dominik Skalický zavelil svojí Maršálskou holí a z dobrého napadání získal míček a po nahrávkovém ťukecu se svým spoluhráčem, se opět dostal k míčku na střredu hřiště a nekopromisně zakončuje střelou s první.
36:01
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #2 Filip Boháček, asistoval #8 David Brtnický (5:6).
34:51
Branka domácí nakopla a tlačí ihned po vhazování tým hostů.
34:48
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #92 Michal Šrajbr bez asistence (5:5).
33:12
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #7 Jakub Kofroň, asistoval #2 Filip Boháček (4:5).
33:12
Pěkný gól po ještě hezčí akci hostů. Krásná krosová nahrávka přes šíři hriště a střela s první golman neměl šanci.
32:06
Do hry nastoupil hrající trenér Dominik Skalický a hra domácích hned ožila.
30:10
Hra se přelévá ze strany na stranu, čeká nás napínavá třetí třetina.
30:00
30:00
Máme tu poslední třetinu zápasu skóre je zatím vyrovnané po nečekaném obratu Chrudimi, uvidíme jak na to domácí Česká Skalice zareaguje.
30:00
Střely ve 2. části: 9:8
30:00
29:55
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #23 Martin Pešava, asistoval #7 Jakub Kofroň (4:4).
29:55
Hostům se trpělivost a píle vyplatila a během krátké doby dávájí 3 góly a je vyrovnáno.
29:40
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #8 David Brtnický, asistoval #7 Jakub Kofroň (4:3).
29:03
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #34 Jan Maier, asistoval #23 Martin Pešava (4:2).
29:03
Neobvyklí gól po střele z první ze vzduchu z malého uhlu. Brankář domácích se nestihl přesunout k tyči.
27:34
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #92 Michal Šrajbr, asistoval #71 Michal Fidler (4:1).
27:34
Domácí využili pauzu na uklid a dávají gól.
27:31
Začíná se nám tu klouzat podlaha je potřeba vytírat.
26:43
Zvoní tyč branky domácích.
26:08
Vyloučen hráč #8 Pavel Hrabík družstva FBC Česká Skalice na 2 minuty za špatné střídání.
25:13
Golmán hostů drží naděje svého týmu dobrým zákrokem.
24:27
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #9 Jiří Hrabík, asistoval #92 Michal Šrajbr (3:1).
24:27
Domácí mají obranu nedobitnou jako Leningrad a jako odměnu dávájí gól s rychlého brejku.
22:17
Hosti se snaží prolomit obranu domácích, ale marně.
19:49
Domácí využivájí chybu soupeře.
19:48
17:29
Hostující tým opět zabral a tlačí domácí v obraně.
16:50
Domácí po góle ožili a zatím drží hostují tým na jejich půlce.
15:41
Domacím taktika naordinovaná jejich trenérem vyšla dokonale.
15:31
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #65 Štěpán Prušinovský, asistoval #99 Petr Kovář (1:1).
15:09
Tvrdný střed koleno na koleno naštestí nepřinesl zranění.
15:00
15:00
Druhou třetinu začínájí domácí přesilovkou. Uvidíme co trenér Dominik Skalický ze Skalice svým svěrencům naordinuje za taktiku a jestli ji hráči využijí v odměnu v podobě branky.
15:00
Střely v 1. části: 7:9
15:00
14:56
Vyloučen hráč #7 Jakub Kofroň družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
14:22
Rychlí protiútok domácích, ale nic z toho nebylo.
13:45
Hráči hostů mají tlak v útoku, ale obrana domácíh bezchybná.
12:50
Trenér hostí velmi aktivní. Svou aktivitou chce nabudit svůj tým.
11:53
Hráči hostí uzamkli domácí na jejich půlce hriště.
07:26
Vyloučen hráč #22 Tomáš Jelínek družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za sekání.
05:55
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #2 Filip Boháček, asistoval #7 Jakub Kofroň (0:1).
05:55
Opět stejně jako v minulém zápase, nám hráč chrudimi ukázal jak využít dorý náběh přímo s trestné lavice a Chrudim dává gól.
05:20
Brankář hostí drží svůj tým v oslabení perfektním zákrokem.
03:50
Vyloučen hráč #18 Václav Svratecký družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za hra rukou.