0:3
0:1
- : -

Kanonýři Kladno - SOKOLI Pardubice 1:8
6. Tomáš Hájek - 2. Jan Kubec, 9. Tomáš Belej, 15. Matyáš Mík, 16. Matyáš Mík, 28. Jan Stuchlík, 34. Matyáš Mík, 36. Matouš Sákra, 50. Tomáš Macháček; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 0 + Vojtěch Hartman 5:3; využití: 0:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Jakub Janoušek 12, Martin Procházka 7 - Matěj Denemark 28; po třetinách: 1:4, 0:3, 0:1;
Komentář domácích Šnajdr Miroslav (Trenér):
Nedokážeme naši taktickou přpravenost přenést do hry, což nás stojí laciné branky. První a druhá třetina byla z naší strany přehlídkou individualních chyb, které soupeř nekompromisně trestal. Ve třetí třetině i přes zlepšený výkon jsme nedokázali vstřelit více branek, nicméně důležité bude přenést si tuto aktivitu do zítřejšího zápasu a pokusit se získat nějaké body do tabulky. Gratuluji soupeři k výhře a divákům za podporu.
Komentář hostů Štancl Ladislav (Trenér):
Za tři body z Kladna jsme rozhodně rádi, mnohem větší radost ale máme z toho, jak jsme se v zápase prezentovali. Dnešní zápas rozhodla naše efektivita v zakončení a hra do obrany.
56:11
Frýba se snažil prostrčit míček na Burgra, nezdařilo se a na balonek se dostávají Pardubice.
54:40
Kladno dnes nemůže najít cestu mezi tři tyče. Většina střel končí na Denemarkovi nebo na brankové konstrukci.
53:23
Čika trefuje pouze do tyče.
52:59
Vyloučen hráč #89 Patrik Záruba družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání.
52:51
Malátkova střelu chytá připravený Procházka.
51:36
Prudil hledal na brankovišti Hájka, střela končí za branko.
50:42
Čikova dalekonosná střela komčí v náručí hostujícího golmana.
49:02
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #8 Tomáš Macháček, asistoval #20 Jan Kubec (1:8).
49:02
Pardubickou kombinaci do prázdné brány zakončuje Macháček.
48:50
Hájek skvěle prošel přes dva protihráče, ale zakončení se mu nezdařilo dle představ.
45:52
Kadavého střela z úhlu,Procházka chytá.
43:11
Čikovi sjela střela z výběhu a balonku se zmocňují Pardubice.
41:35
Pardubická akce dva na jednoho nekončí gólem.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají Pardubice.
38:51
Prudil vystihl rozehrávku hostujících obráců, jeho střelu do teploměru chytá Denemark.
37:42
Faul na Šolleho, rozehrávat bude Kladno.
35:52
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #98 Matouš Sákra z trestného střílení (1:7).
34:25
Kladno opět v pěti.
33:18
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #74 Matyáš Mík, asistoval #99 Dominik Schlappl (1:6).
33:10
Kombinaci hostů zakončuje Sákra, ale přestřeluje.
32:52
Sákra proměňuje trestné střílení, kdy prostřelil Janouška nad rukou.
31:25
Pětiminutová přesilovka v podání hostů zatím naštěstí pro domácí nenese ovoce.
29:25
Vyloučen hráč #21 Vojtěch Hartman družstva Kanonýři Kladno na 5 minut za hrubost.
27:24
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #90 Jan Stuchlík, asistoval #98 Matouš Sákra (1:5).
27:24
Nedáš, dostaneš... Zíka orazítkoval tyč branky hostů a na druhé straně trestal Stuchlík.
26:25
Denemark dnes trápí kladenské střelce.
24:00
Sákra v dobré šanci, Janoušek chytá.
22:58
Frýba v kombinaci s Hájkem si ani na dvakrát na Denemarka nepřišli.
21:24
Tomášek vystihl pardubickou rozehrávku, ale k balonku se nedostal.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají Pardubice.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:9
20:00
19:50
Belej vyletěl z trestné lavice, dostal nahrávku a nepříjemně zaskočil Janouška.
17:47
Vyloučen hráč #28 Tomáš Belej družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:21
Tomášek ze střelecké pozice ještě nahrával na druhou stranu Šollemu, ten ale brnaku netrefuje.
15:55
15:55
Pardubice přidávají další gól. Po druhé v řadě se prosazuje Mík, tentokrát vyslal střelu z poloviny hřiště.
14:13
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #74 Matyáš Mík, asistoval #28 Tomáš Belej (1:3).
14:13
Další brejk v podání hostů. Belejovu střelu uklidil za Janouškova záda Mík.
13:01
Prudil dvakrát vyzkoušel Denemarka, ten však změnu skóre nedopustil.
11:20
Vyloučen hráč #74 Matyáš Mík družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
11:20
První přesilovou hru dnešního utkání si zahraje Kladno.
10:28
Kadavého prudká střela od mantinelu končí mimo hřiště.
08:48
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #28 Tomáš Belej, asistoval #74 Matyáš Mík (1:2).
08:48
Střelu od mantinelu dokázal Janoušek vyrazit, na dorážku byl však krátký.
07:39
Rozběhnutého Práška zastavuje před brankou Molhanec.
05:57
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #6 Tomáš Hájek, asistoval #89 Karel Frýba (1:1).
05:57
Hájek střelou z výběhu srovnává stav utkání.
05:21
Sochor v šanci trefuje pouze do boční síťky.
01:24
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Jan Kubec, asistoval #8 Tomáš Macháček (0:1).
01:24
Hartmanovu chybnou rozehrávku trestá Kubec.
00:01
Úvodní buly vyhrávají Pardubice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů SOKOLI Pardubice: brankář: Matěj Denemark; hráči v poli: Matouš Sákra, Jan Stuchlík, Dominik Schlappl, Matyáš Mík, Tomáš Belej
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Jakub Janoušek; hráči v poli: Karel Frýba, Filip Molhanec, Tomáš Hájek, Dominik Prudil, Matěj Zíka