3:0
2:2
- : -

Sokol Chlumec nad Cidlinou - FBC Česká Skalice 6:3
6. Filip Hýsek, 13. David Smutný, 18. Milan Dvořák, 21. Tomáš Trefil, 32. David Vrzáň, 34. Filip Kala - 10. Tomáš Chládek, 27. Šimon Príbojský, 29. Ondřej Lukavský; rozhodčí: Tomáš Havel - Miroslav Šmidberský; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Daniel Krejča 11 - Adam Richter 25; po třetinách: 1:1, 3:0, 2:2;
36:00
Střely ve 3. části: 9:6
36:00
33:21
Timeout FBC Česká Skalice
33:21
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #99 Filip Kala, asistoval #11 Jiří Festa (6:3).
32:42
Vyloučen hráč #88 Václav Lonc družstva FBC Česká Skalice na 2 minuty za špatné střídání.
31:16
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #88 David Vrzáň, asistoval #11 Jiří Festa (5:3).
28:18
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #42 Ondřej Lukavský, asistoval #29 Šimon Príbojský (4:3).
26:12
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #29 Šimon Príbojský, asistoval #13 Adam Richter (4:2).
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 11:6
24:00
20:36
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #8 Tomáš Trefil, asistoval #7 Milan Dvořák (4:1).
17:28
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #7 Milan Dvořák, asistoval #8 Tomáš Trefil (3:1).
12:55
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #18 David Smutný bez asistence (2:1).
12:00
12:00
Střely v 1. části: 11:2
12:00
11:24
Vyloučen hráč #7 Jakub Metelka družstva FBC Česká Skalice na 2 minuty za sekání.
09:11
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #26 Tomáš Chládek, asistoval #15 Petr František Janeček (1:1).
05:06
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #66 Filip Hýsek, asistoval #88 David Vrzáň (1:0).
02:55
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Havel a Miroslav Šmidberský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Skalice: brankář: Adam Richter; hráči v poli: Marek Hána, Tomáš Klíma, Šimon Príbojský, Ondřej Lukavský, Petr Hofman