1:1
0:0
- : -

FBC Česká Skalice - HAGA Pardubice 2:2
1. Horác Al Sofy, 14. Tomáš Chládek - 7. Lukáš Laco, 18. Vojtěch Červený; rozhodčí: Tomáš Havel - Jakub Frýzl; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 26; zásahy brankářů: Adam Richter 28 - Jiří Nerad 11; po třetinách: 1:1, 1:1, 0:0;
36:00
Střely ve 3. části: 3:12
36:00
35:59
A to je vše přátelé, oba týmy se rozcházejí smírně a nyní se již všichni můžeme těšit na štědrovky. Krásné Vánoce!
35:35
Timeout FBC Česká Skalice
33:02
Nikola Procházková nyní vyslala na brankáře Skalice pomyslné jablíčko. Jan Brychta, vrcholový manažer HAGA Pardubice a Herb Brooks Českého florbalu, nyní situaci glosuje slovy "Jablíček bylo již tolik, že bychom mohli stáčet mošt." Následně se zeptal Nikoly Procházkové za co hraje, ta mu odpověděla bez rozmýšlení, že za Spojené státy americké, což Jana Brychtu, vrcholového manažera HAGA Pardubice, uspokojilo a hraje se dál.
31:10
Jako Jan Srdínko se nyní o míček rval Daniel Martiník. Tento hráč o sobě rád říká, že "miluje ženy, florbal, krev", což pouze potvrzuje zápal, který na hřišti předvádí.
28:22
Tempo hry nyní trochu opadlo, oba týmy se ale jistě pomalu připravují na poslední steč, do které dají veškeré své zásoby energie a munice. Generálové na obou stranách ještě na poslední chvíli vymýšlejí geniality v taktice. Uvidíme, kdo si nakonec odnese titul "Pouštní liška Českého florbalu".
27:16
Atmosféra je nyní v aréně naprosto skvělá, oboum týmům fandí krásných 26 vlajkonošů. Jan Deml Road hlásí vyprodáno a my velmi děkujeme!
24:12
Poslední třetina tohoto kalendářního roku pro Pardubice začíná. Tímto chceme zahájit hlasování Čanghong HAGA Pardubice hráč roku. Svoje hlasy můžete posílat na číslo 776374514 ve tvaru HRAC_ROKU_2021_JMENO_PRIJMENI. Všechny zaslané hlasy zařadíme do slosování a 3 šťastlivce odměníme pípami značky Lindr, jednoho šťastného pak odmění i televizí Čanghong k používání na celý rok 2022 zdarma.
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 3:6
24:00
23:59
Druhá třetina byla velmi tvrdá, co do osobních soubojů. Na stupnici tvrdosti, bychom jí mohlo přirovnat někam na hranici Topasu. Tento kámen můžeme znát především z oblíbeného dětského seriálu Šmoulové, ve kterém tito šikovní chlapíci tento kámen využívali k přenosu prvního šmoulího televizního vysílání.
22:57
Stratég, a vrcholový manažer HAGA Pardubice, Jan Brychta, evidentně změnil taktiku a nyní jeho ovečky začínají napadat.
20:50
V hře nyní, oproti první třetině, vidíme spíše osobní souboje, než hezké střely. Pokud bychom dnešní zápas přirovnali k Německu za Druhé světové války, tak první třetina byla Německo před operací Barbarossa, druhá třetina potom právě v rámci zahájení této operace.
17:39
A HAZE se právě podařilo snést pomyslné vajíčko! Malé čápátko, které se z teče Vojtěcha Červeného vylíhlo, se dokázalo proměnit v branku a Pardubice opět srovnávají stav utkání na 2:2
17:38
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #12 Vojtěch Červený, asistoval #22 Jan Dašek (2:2).
16:35
Další přesilovka pro Pardubice, ty se teď v útočném pásmu uhnízdily asi jako čápi, když se k jaru vrací z teplých krajin a uhnizďují se ve svých hnízdech na komínech a dalších místech, aby mohli vyvést mladé.
16:25
Vyloučen hráč #56 Marek Hána družstva FBC Česká Skalice na 2 minuty za hrubost.
14:25
Hra teď již dostává trochu říznější parametry. HAGA si nyní zahraje přesilovku. Uvidíme, jestli zvolí minimálně železné florbalky a díky tomu se jí z této početní výhody podaří vytěžit nějaké diamanty v podobě branky, asi jako v oblíbené kreativní hře Minecraft.
14:20
Vyloučen hráč #15 Petr František Janeček družstva FBC Česká Skalice na 2 minuty za hrubost.
13:30
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #26 Tomáš Chládek bez asistence (2:1).
13:07
Agáta Schejbalová, uznávaná chovatelka Bernských salašnických psů, nyní zapla pomyslnou forsáž a hnala se do útoku, nakonec jí ale, narozdíl od jejího pejska tohoto plémě, bohužel neposlechl míček a akce tak skončila nezdarem.
12:00
12:00
Střely v 1. části: 7:12
12:00
11:59
V první třetině jsme mohli vidět přestřelku, která sice vedla pouze ke 2 brankám, ale jistě mohla připomínat všem milovníkům Válečných filmů film Most přes řeku Kwai, uvidíme, co přinese třetina druhá.
10:10
Lukáš Laco nyní za dobrou defenzivní práci mohl jako pomyslnou odměnu očesat všechny jabloně v sadě získaných míčků a zaútočit na branku soupeře. Akce byla zastavena obrannou prací Skalice.
07:48
V přesilové hře jsme nyní viděli rychlou akci Skalice, kterou chytá zákrokem ve stylu butterfly Jiří Nerad, následně Vojtěch Červený táhl na branku Skalice asi jako když oblíbená vydra VYdrýsek v seriálu pana Chaloupky táhl peřejemi směrem na Písek, ani z toho ovšem gól nebyl.
07:30
Vyloučen hráč #8 Adéla Metelková družstva FBC Česká Skalice na 2 minuty za hrubost.
06:27
Gól právě vstřelil Lukáš Laco. Tento nadšený pilot autíček na dálkové ovládání teď svou střelu dořídil až do branky a HAGA srovnává.
06:26
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #80 Lukáš Laco, asistoval #44 Daniel Martiník (1:1).
05:45
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, akce střídá akci, střela střelu. Nejpodobnější přelévání bychom mohli vidět v bazénku v některé zoologické zahradě, ve které by do bazénku vypustili rozvrkočeného kapustňáka, který by neustále vyskakoval ven a opět zpátky.
04:17
Nádherná kombinace dua Červený - Schejbalová nyní gólem neskončila. Tribuny ovšem zvedla ze sedaček. Menší diváci na tribunách si dokonce říkají, že pokud by něco tak pěkného dostali od Ježíška pod stromečkem, budou Vánoce moci považovat za velmi vydařené.
03:00
Samostatný únik Patrika Beleje se nyní v gól neproměnil díky výtečnému návratu obránců Skalice. Tento fanoušek hudební kapely Zikkurat tak zatím další zářez na své pažbě nezapisuje.
00:39
Po shot-outu z prvního utkání musí nyní Jiří Nerad poprvé lovit míček ze své brány na tomto turnaji, po rychlém protiútoku Skalice, se tak domácí dostávají do jednobrankového manka. Uvidíme, jestli tento rychlý gól nějak ovlivní další průběh zápasu, asi jako tomu bylo díky gólu Rachůnka na mistrovství světa 2010, které nakonec národní reprezentace ČR vyhrála
00:38
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #83 Horác Al Sofy, asistoval #8 Adéla Metelková (1:0).
00:01
Vítáme všechny příznivce sportu s děravým míčkem, děravou florbalkou, který hrají podle Jirky Holíka jen děti, které nemají na hokej. Čeká nás poslední klání dorostenců v tomto kalendářním roce, ve kterém se HAGA utká s Českou Skalicí. V Calgary máme -7°C, je to krásný den.
00:01
Utkání začalo a domácí mají hned první dvě velké šance. Do útoku se vrhli s vervou, kterou jsme mohli vidět například od Přemyslovců, kteří podobnou vervu předváděli při vyvražďování Slavníkovců, narozdíl od Libice, léta páně 995, z toho ovšem úspěch v podobě branky nebyl.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Havel a Jakub Frýzl.
00:00
00:00
Line-up hostů HAGA Pardubice:
00:00
Line-up domácích FBC Česká Skalice: brankář: Adam Richter; hráči v poli: Marek Hána, Tomáš Klíma, Šimon Príbojský, Ondřej Lukavský, Petr Hofman