1:3
3:0
- : -

FBK MeTermo Valašské Meziříčí B - Florbal Slow Shoes Holešov B 8:5
2. Jakub Svatoň, 4. Jakub Svatoň, 7. Jakub Suchý, 11. Petr Pernický, 21. Václav Hasmanda, 37. Jakub Svatoň, 39. Lukáš Pořický, 45. Jakub Svatoň - 11. Michal Úlehla, 15. Tomáš Dvořák, 24. Ondřej Šiška, 28. David Kundera, 30. Lukáš Leško; rozhodčí: Jakub Cigl - Jan Ponížil; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Denis Bija ? - David Janál ?; po třetinách: 4:2, 1:3, 3:0;
45:00
44:13
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí B vstřelil #8 Jakub Svatoň, asistoval #88 Václav Hasmanda (8:5).
38:14
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí B vstřelil #32 Lukáš Pořický, asistoval #29 Daniel Hás (7:5).
36:29
34:26
Vyloučen hráč #70 Lukáš Leško družstva Florbal Slow Shoes Holešov B na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:29
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov B vstřelil #70 Lukáš Leško, asistoval #18 Ondřej Šiška (5:5).
27:02
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov B vstřelil #80 David Kundera, asistoval #13 Tomáš Dvořák (5:4).
23:39
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov B vstřelil #18 Ondřej Šiška, asistoval #13 Tomáš Dvořák (5:3).
22:38
Vyloučen hráč #2 Jan Kramář družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí B na 2 minuty za nesportovní chování.
20:35
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí B vstřelil #88 Václav Hasmanda, asistoval #8 Jakub Svatoň (5:2).
15:00
15:00
14:00
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov B vstřelil #13 Tomáš Dvořák, asistoval #65 Jan Štětkář (4:2).
13:16
Vyloučen hráč #18 Petr Pernický družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí B na 2 minuty za špatné střídání.
10:49
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov B vstřelil #8 Michal Úlehla, asistoval #80 David Kundera (4:1).
10:03
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí B vstřelil #18 Petr Pernický, asistoval #11 Jakub Suchý (4:0).
06:05
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí B vstřelil #11 Jakub Suchý, asistoval #55 Dominik Volek (3:0).
03:38
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí B vstřelil #8 Jakub Svatoň bez asistence (2:0).
01:11
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí B vstřelil #8 Jakub Svatoň, asistoval #32 Lukáš Pořický (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Cigl a Jan Ponížil.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Slow Shoes Holešov B:
00:00
Line-up domácích FBK MeTermo Valašské Meziříčí B: brankář: Denis Bija; hráči v poli: Martin Volek, Dominik Volek, Petr Pernický, Václav Fiurášek, Jakub Suchý