1:0
6:2
- : -

FBK MeTermo Valašské Meziříčí Y - Florbal Slow Shoes Holešov B 8:3
3. Josef Knebl, 25. Kryštof Burda, 32. Milan Pobořil, 33. Lukáš Novák, 37. Marián Stříteský, 38. Tomáš Pavelka, 41. Kryštof Burda, 41. David Brodský - 8. David Kundera, 36. Michal Richter, 37. Ondřej Šiška; rozhodčí: Ondřej Hošek - Petr Gál; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Daniel Kostka ? - David Janál ?; po třetinách: 1:1, 1:0, 6:2;
45:00
42:02
Vyloučen hráč #30 David Brodský družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí Y na 2 minuty za sekání.
40:16
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí Y vstřelil #30 David Brodský, asistoval #87 Milan Pobořil (8:3).
40:06
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí Y vstřelil #19 Kryštof Burda, asistoval #87 Milan Pobořil (7:3).
37:30
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí Y vstřelil #15 Tomáš Pavelka, asistoval #30 David Brodský (6:3).
36:35
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov B vstřelil #18 Ondřej Šiška, asistoval #88 Petr Šenk (5:3).
36:10
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí Y vstřelil #62 Marián Stříteský, asistoval #87 Milan Pobořil (5:2).
35:21
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov B vstřelil #17 Michal Richter, asistoval #18 Ondřej Šiška (4:2).
32:23
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí Y vstřelil #69 Lukáš Novák, asistoval #19 Kryštof Burda (4:1).
31:37
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí Y vstřelil #87 Milan Pobořil, asistoval #30 David Brodský (3:1).
30:00
30:00
24:02
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí Y vstřelil #19 Kryštof Burda, asistoval #21 Ivo Capil (2:1).
15:00
15:00
12:22
Vyloučen hráč #18 Ondřej Šiška družstva Florbal Slow Shoes Holešov B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:28
Vyloučen hráč #80 David Kundera družstva Florbal Slow Shoes Holešov B na 2 minuty za špatné střídání.
07:33
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov B vstřelil #80 David Kundera, asistoval #18 Ondřej Šiška (1:1).
02:41
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí Y vstřelil #88 Josef Knebl, asistoval #19 Kryštof Burda (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Hošek a Petr Gál.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Slow Shoes Holešov B: brankář: David Janál; hráči v poli: Lukáš Leško, David Kundera, Tomáš Dvořák, Martin Menšík, Petr Šenk