3:2
6:1
- : -

K1 Florbal Židenice - Bulldogs Brno B 11:7
11. Ondřej Sukup, 14. Mojmír Pruch, 21. Šimon Král, 24. Ondřej Sukup, 24. Šimon Král, 34. Ondřej Gabzdyl, 37. Ondřej Sukup, 38. Ondřej Sukup, 39. Ondřej Gabzdyl, 45. Petr Bednář, 45. Ondřej Gabzdyl - 1. Michal Weiser, 2. Libor Urbánek, 7. Jan Šimeček, 13. Michal Weiser, 16. Jan Hušek, 21. Jan Hušek, 40. Jan Šimeček; rozhodčí: Lubomír Lukáš - Tomáš Otruba; vyloučení: 4:3; využití: 2:2; zásahy brankářů: Pavel Streit ? - Lukáš Urbánek ?; po třetinách: 2:4, 3:2, 6:1;
45:00
44:53
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #44 Ondřej Gabzdyl, asistoval #37 Filip Zelníček (11:7).
44:42
Vyloučen hráč #5 Michal Maňas družstva Bulldogs Brno B na 2 minuty za nesportovní chování.
44:28
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #88 Petr Bednář bez asistence (10:7).
44:28
Golman se sice stihl vrátit. Gólu ale nezabránil. Židenický Bednář zatlouká pomyslný hřebíček.
43:25
Bulldogs v šesti.
42:25
Další neproměněná přesilovka Bulldogs. V této fázi zápasu to už může být osudné.
41:03
Obrovské gesto fair-play. Židenický Gabzdyl odvolová nařízený samostatný nájezd, který byl odpískán po jeho úniku. Tleskáme
40:25
Vyloučen hráč #14 Ondřej Sukup družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
39:01
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #2 Jan Šimeček, asistoval #55 Jan Frydrych (9:7).
39:01
Tohle opravdu nestíháme psát. Bulldogs reagují time-outem. Židenický Pruch jde na trestnou za hru na zemi a Šimeček z Bulldogs z otočky volejí trefuje zařízení. Ani Bulldogs zápas ještě nevzdávají.
38:57
Vyloučen hráč #59 Mojmír Pruch družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za hra na zemi.
38:49
Timeout Bulldogs Brno B
38:49
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #44 Ondřej Gabzdyl, asistoval #27 Šimon Král (9:6).
38:49
Na hřišti leží tři hráči. Nepřehlednou situaci ukončuje Židenický Gabzdyl střelou na bližší tyč.
37:46
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #14 Ondřej Sukup bez asistence (8:6).
37:46
Sukup vybojoval. Sukup vystřelil a Sukup navyšuje vedení Židenic.
36:38
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #14 Ondřej Sukup, asistoval #22 Petr Ručka (7:6).
36:38
A dochází na naše slova. Židenice poprvé v tomto utkání vedou.
35:47
Židenice ubránili přesilovku, to by mohlo být pro tento zápas klíčové. Uvidíme...
35:01
Bulldoci buší na Židenickou bránu. Ne, že ne. Ale něco tomu chybí.
33:47
Vyloučen hráč #4 Aleš Dokládal družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za bránění ve hře.
33:14
33:14
Nová posila Gabzdyl na podruhé využívá prostoru na velkém brankovišti. Je srovnáno!
30:30
Třetí třetina začala chybami na obou stranách. Předchozí třetiny byly florbalovější.
30:00
30:00
29:59
Tuto třetinu vyhrávají Židenice a právem. Po té, co první třetina patřila Bulldokům, jsme zvědavi kdo si přivlastní poslední část.
29:05
Pro změnu na druhé straně Bulldocký Hušek vyzývá Pospíšilovou. Ta nabídku prázdné brány odmítá ve stylu "Vaverka".
28:16
Židenický Pruch se svým zlatým přelivem na čekané. Bohužel trefuje pouze zadní stěnu haly. Přesilovka zůstane nevyužita.
26:21
Vyloučen hráč #5 Michal Maňas družstva Bulldogs Brno B na 2 minuty za hrubost.
26:21
Maňas nás opět poctil svou návštěvou na trestné lavici a dal tak Židenicím příležitost ke srovnání. Využijí toho Draci, či nikoliv?
23:47
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #27 Šimon Král bez asistence (5:6).
23:47
A zápas začíná odpovídat i výsledkově vyrvonanému obrazu hry. Nejprve kompenzuje Sukup své vyloučení a na dostřel posouvá Židenice Král.
23:30
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #14 Ondřej Sukup, asistoval #63 Martin Fencl (4:6).
20:53
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #27 Šimon Král, asistoval #37 Filip Zelníček (3:6).
20:53
Začali jsme využívat funkci trestných lavicí. První Šel Sukup ze Židenic za hru na kolenou - potrestáno Huškem. Poté šla známá firma Maňas z Bulldogs za dřevorubeckou činnost a trestá to Král. Ani jeden z výtečníku se tu moc neohřál.
20:29
Vyloučen hráč #5 Michal Maňas družstva Bulldogs Brno B na 2 minuty za sekání.
20:19
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #26 Jan Hušek, asistoval #55 Jan Frydrych (2:6).
19:18
Vyloučen hráč #14 Ondřej Sukup družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za hra na zemi.
15:30
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #26 Jan Hušek, asistoval #11 Libor Urbánek (2:5).
15:30
Pospíšilová z Bulldogs si po třiceti vteřinách srovnala míček na rozehrávce. Totálně rozhodila domácí hráče a Urbánek na to připravil další gólovku. Tentokrát pro Huška.
15:00
15:00
14:59
Končí nám první třetina. Bulldoci zdají se býti zárukou kvalitní podívané pro diváky. Na šest gólů si rozhodně nestěžujeme. (Omlouváme se fanouškům defenzivního florbalu)
13:59
Gabzdyl ze Židenic pokuší stáhnout utkání na jednogólové manko. Urbánkova helma je proti.
13:07
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #59 Mojmír Pruch, asistoval #63 Martin Fencl (2:4).
12:48
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #9 Michal Weiser, asistoval #11 Libor Urbánek (1:4).
10:24
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #14 Ondřej Sukup, asistoval #23 Ondřej Vývoda (1:3).
10:24
Při psaní oslavných ód na hostujcího golmana jsme nepostřehli první gól Židenic. Broxi ale říkal, že to Vývoda hezky připravil. Budeme dělat, že mu věříme.
09:50
Teď se pro změnu vytáhl hostující golman Urbánek. Dorážku z malého brankoviště vytáhl nataženou rukou ala Superman.
08:50
Židenice rozhodně neházejí flintu do žita. V tuto chvíli mají více ze hry.
06:48
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #2 Jan Šimeček, asistoval #11 Libor Urbánek (0:3).
06:48
Hráč hostí Šimeček s počkal na zadní tyči a propasíroval balónek za záda domácího golmana.
05:40
Maňas s Bulldogs šel do souboje 1vs1 s Židenickým golmanem. Ten mu v úspěšném zakončení zabránil špičkou nohy.
01:45
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #11 Libor Urbánek, asistoval #26 Jan Hušek (0:2).
00:33
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #9 Michal Weiser, asistoval #55 Jan Frydrych (0:1).
00:33
Dobrý den, dámy a pán... a už je tady první gól! Nához z půlky mladšímu z Weiserů zapadl až za Streitova záda. Tomu říkáme úvod.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lubomír Lukáš a Tomáš Otruba.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno B: brankář: Lukáš Urbánek; hráči v poli: Jan Šimeček, Jakub Hrubý, Michal Weiser, Jan Frydrych, Jan Hušek