0:3
- : -
FD Teplice

Panthers Praha B U23 - FD Teplice 6:5
1. Tomáš Mánek, 8. Martin Mattes, 13. Martin Brauner, 21. Martin Mattes, 26. Jakub Žiška, 32. Tomáš Jančík - 18. Jan Koštoval, 27. Vojtěch Strejcovský, 46. Jan Koštoval, 48. Jan Koštoval, 53. Ondřej Kus; rozhodčí: Michal Žáček - Jakub Matějka; vyloučení: 5:1; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Kristián Ulrych 24 - Lukáš Topš 34; po třetinách: 3:1, 3:1, 0:3;
Komentář domácích Mattes Miloslav (Trenér):
Dneska musíme kluky pochválit za předvedenou hru na míčku. Hráli sebevědomně, jen škoda třetí ttřetiny, kdy pustili soupeře do hry a závěr si notně zdramatizovali. Ale za předvedený výkon jim jsou odměnou tři důležité body. Děkujeme divákům i soupeři za utkání.
Komentář hostů Severa Martin (Trenér):
Ve třetí třetině jsme se výborně vrátili do zápasu. Škoda neproměněných šancí v závěru. Díky soupeři, rozhodčím a divákům za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 8:9
60:00
59:12
Timeout FD Teplice
52:32
Branku družstva FD Teplice vstřelil #64 Ondřej Kus, asistoval #73 Lukáš Fiala (6:5).
50:00
Hra se začíná vymykat férovosti a ohleduplnosti - "rozhodčí se k tomu jasně vyjádřili"
47:31
Teplice pálí mimo bránu.
47:03
Branku družstva FD Teplice vstřelil #12 Jan Koštoval, asistoval #73 Lukáš Fiala (6:4).
45:10
44:50
Vyloučen hráč #70 Tomáš Marhefka družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 17:8
40:00
38:15
Vyloučen hráč #97 Martin Mattes družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za nesportovní chování.
33:32
Žiškovu střelu vykryl brankář hostí maskou.
31:12
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #48 Tomáš Jančík, asistoval #20 Jakub Žiška (6:2).
29:50
Tahle teplická střela těsně minula Ulrychovu svatyni.
28:23
26:13
Branku družstva FD Teplice vstřelil #15 Vojtěch Strejcovský bez asistence (5:2).
26:13
Strejcovký propálil Ulrycha pod levou ručkou.
25:29
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #20 Jakub Žiška bez asistence (5:1).
25:29
Žiška z výběhu upravuje skóre.
23:45
Ani Kačer nedokázal zakončit.
22:23
Zdrubecký místo prázdné brány trefil svou nohu.
21:17
Vyloučen hráč #51 Adam Betka družstva FD Teplice na 2 minuty za bránění ve hře.
20:27
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #97 Martin Mattes bez asistence (4:1).
20:27
Rychlý gól domácích hned po úvodním hvizdu.
17:40
Koštoval po přihrávce od Fialy snižuje náskok domácích.
15:36
Zdrubecký z výběhu těsně míjí branku.
12:23
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #7 Martin Brauner, asistoval #16 Adam Eliáš (3:0).
12:23
Brauner gólem ala "hot wings" přidává třetí branku domácích.
10:15
Vyloučen hráč #97 Martin Mattes družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za sekání.
10:15
Hosté si zahrají druhou přesilovu hru v tomto utkání.
09:00
Teplice zatím pálí většinou střel mimo.
07:12
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #97 Martin Mattes, asistoval #70 Tomáš Marhefka (2:0).
07:12
Tohle byla parádička od Panthers. Mattes byl faulován, míček se dostal k Marhefkovi ten mu to vrátil a Mattes uklidil jak se říká "pod víko". Druhý gól pro domácí.
02:50
Zatím všechny střely hostujícího týmu skončili v bloku Panthers.
00:56
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #56 Tomáš Mánek, asistoval #70 Tomáš Marhefka (1:0).
00:01
Hned na začátku tu máme vyloučení - došlo k chybné komunikaci mezi rozhodčím a oběma týmy. Bohužel hraje se dál (vlastně se ani nezačalo).
00:00
Vyloučen hráč #37 David Förster družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za zdržování hry.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Žáček a Jakub Matějka.
00:00
00:00
Line-up hostů FD Teplice: brankář: Lukáš Topš; hráči v poli: Tomáš Rudolf, Lukáš Fiala, Martin Severa, Ondřej Kus, Jan Koštoval
00:00
Line-up domácích Panthers Praha B U23: brankář: Kristián Ulrych; hráči v poli: Jakub Žiška, Jiří Hadamovský, Adam Šroubek, Tomáš Jančík, Zdeněk Prokůpek
00:00
Vítám Vás u 10. kola Divize mužů. Dnes tu máme přímý souboj o osmé místo v tabulce.