1:0
4:1
- : -

FBC Vikings Kopřivnice B - FBC Honey Badgers F-M 8:4
1. Petr Mužný, 7. Tomáš Telčer, 10. Martin Monsport, 24. Martin Monsport, 25. Mojmír Jahoda, 26. Martin Monsport, 30. Tomáš Telčer, 35. Martin Monsport - 7. Vít Kahánek, 11. Michal Dombrovský, 11. Vít Kahánek, 26. Martin Kalivoda; rozhodčí: Adam Kiovský - Michal Sládek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vít Ohera ? - Michal Zápalka ?; po třetinách: 3:3, 1:0, 4:1;
36:00
35:39
Vyloučen hráč #5 Martin Monsport družstva FBC Vikings Kopřivnice B na 2 minuty za sekání.
35:39
Vyloučen hráč #6 Filip Bordovský družstva FBC Vikings Kopřivnice B na 2 minuty za hrubost.
34:19
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice B vstřelil #5 Martin Monsport bez asistence (8:4).
31:50
Timeout FBC Honey Badgers F-M
29:02
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice B vstřelil #14 Tomáš Telčer, asistoval #16 Jakub Küffer (7:4).
25:40
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil #14 Martin Kalivoda, asistoval #93 Radek Měrka (6:4).
25:28
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice B vstřelil #5 Martin Monsport z trestného střílení (6:3).
24:04
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice B vstřelil #19 Mojmír Jahoda bez asistence (5:3).
24:00
24:00
23:58
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice B vstřelil #5 Martin Monsport, asistoval #12 Jan Monsport (4:3).
12:00
12:00
10:36
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil #24 Vít Kahánek, asistoval #5 Tomáš Tobola (3:3).
10:04
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil #99 Michal Dombrovský, asistoval #22 Filip Machálek (3:2).
09:36
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice B vstřelil #5 Martin Monsport, asistoval #7 Marek Cochlar (3:1).
06:48
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil #24 Vít Kahánek, asistoval #12 Vojtěch Gřundel (2:1).
06:06
00:24
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice B vstřelil #9 Petr Mužný, asistoval #19 Mojmír Jahoda (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Kiovský a Michal Sládek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Honey Badgers F-M: brankář: Michal Zápalka; hráči v poli: Filip Machálek, Martin Nenička, Radek Měrka, Vojtěch Gřundel, Václav Štrbák