3:0
4:1
- : -

FbŠ Bohemians B - Florbalová akademie MB 10:1
2. Tobiáš Svačina, 8. Tomáš Holomeček, 14. Roman Černý, 20. Tobiáš Svačina, 22. Lukáš Doležal, 30. Tomáš Holomeček, 32. Martin Čihák, 33. Michael Čihák, 33. Jan Šístek, 35. Martin Čihák - 36. Jan Čečetka; rozhodčí: Adam Lubina - Jan Tůma; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Filip Matys ? - Adéla Trnková ?, Ondřej Chumlen ?; po třetinách: 3:0, 3:0, 4:1;
45:00
39:47
Vyloučen hráč #20 Jan Čečetka družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:39
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #20 Jan Čečetka, asistoval #19 Matěj Batala (10:1).
35:22
Timeout FbŠ Bohemians B
34:10
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #72 Martin Čihák, asistoval #99 Tomáš Holomeček (10:0).
34:10
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Ondřej Chumlen družstva Florbalová akademie MB
32:58
Boleslavským hráčům se teď trochu florbalky pletou pod nohama. Uvidíme jestli dokážou toto skore zvrátit.
32:36
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #81 Jan Šístek bez asistence (9:0).
32:06
Timeout Florbalová akademie MB
32:06
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #65 Michael Čihák, asistoval #99 Tomáš Holomeček (8:0).
31:53
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #72 Martin Čihák, asistoval #22 Roman Černý (7:0).
30:00
30:00
29:53
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #99 Tomáš Holomeček bez asistence (6:0).
21:05
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #10 Lukáš Doležal, asistoval #99 Tomáš Holomeček (5:0).
19:19
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #2 Tobiáš Svačina, asistoval #84 Eliáš Černý (4:0).
19:00
Boleslavský trenér působí poněkud frustrovaně. V jednom kuse kříčí na rozhodčí, a chce aby pískali lépe.
15:00
15:00
13:19
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #22 Roman Černý, asistoval #10 Lukáš Doležal (3:0).
13:18
Černý nekompromisně zavěsil ze standartní situace na půlce.
12:47
Čihákova vyložená šance skončila zákrokem brankáře.
07:42
07:40
Holomeček nastřelil bránícího hráče a balon se neštastně odrazil do šibenice. Brankář neměl šanci.
07:00
Bohemce se zatím nedaří. Drží balon na svojí polovině a neví co s ním.
05:15
Vyloučen hráč #99 Tomáš Holomeček družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
01:21
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #2 Tobiáš Svačina, asistoval #5 Jakub Horáček (1:0).