2:1
2:0
- : -

Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. - TEXAS LONGHORNS B 5:2
10. Daniel Kubát, 17. Daniel Kubát, 21. Martin Vedral, 28. Martin Vedral, 36. Josef Povejšil - 11. Ondřej Šereda, 13. Jan Mucha; rozhodčí: Šimon Kořínek - Jan Řehák; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 1; zásahy brankářů: Jiří Dobš ? - Jan Merta ?; po třetinách: 1:1, 2:1, 2:0;
36:00
35:59
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil #28 Josef Povejšil, asistoval #22 Daniel Kubát (5:2).
27:00
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil #7 Martin Vedral bez asistence (4:2).
25:09
Vyloučen hráč #28 Josef Povejšil družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. na 2 minuty za zdržování hry.
24:00
24:00
20:48
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil #7 Martin Vedral, asistoval #30 Michal Uhlíř (3:2).
16:20
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil #22 Daniel Kubát bez asistence (2:2).
12:59
Branku družstva TEXAS LONGHORNS B vstřelil #72 Jan Mucha, asistoval #28 Filip Kovář (1:2).
12:00
12:00
10:55
Branku družstva TEXAS LONGHORNS B vstřelil #43 Ondřej Šereda bez asistence (1:1).
09:28
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil #22 Daniel Kubát, asistoval #12 Filip Vedral (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Kořínek a Jan Řehák.
00:00
00:00
Line-up hostů TEXAS LONGHORNS B:
00:00
Line-up domácích Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.: brankář: Jiří Dobš; hráči v poli: Michal Klabík, Daniel Kubát, Josef Povejšil, Filip Vedral, Martin Vedral