1:0
4:0
- : -

ACEMA Sparta Praha B - FAT PIPE Traverza Chodov 7:0
8. Matyáš Kopecký, 9. Štěpán Novák, 22. Radek Hloušek, 31. Štěpán Novák, 32. Antonín Pražák, 32. Filip Volf, 42. Matyáš Kopecký; rozhodčí: Filip Novák - Tomáš Tůma; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vítek Šimáček ? - David Konrád ?, Ondřej Slezák ?; po třetinách: 2:0, 1:0, 4:0;
45:00
Střely ve 3. části: 14:5
45:00
41:26
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #42 Matyáš Kopecký, asistoval #37 Štěpán Novák (7:0).
38:27
Vyloučen hráč #36 Petr Holeček družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za sekání.
36:35
Vyloučen hráč #78 Adam Roháč družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:12
Vyloučen hráč #42 Matyáš Kopecký družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za sekání.
31:40
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #41 Filip Volf, asistoval #78 Adam Roháč (6:0).
31:02
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #20 Antonín Pražák, asistoval #67 Jakub Bernat (5:0).
30:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #37 Štěpán Novák, asistoval #20 Antonín Pražák (4:0).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 11:3
30:00
25:30
Vyloučen hráč #27 Daniel Hybš družstva FAT PIPE Traverza Chodov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:00
Střídání brankáře. Nový brankář #69 Ondřej Slezák družstva FAT PIPE Traverza Chodov
21:31
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #12 Radek Hloušek, asistoval #78 Adam Roháč (3:0).
20:56
Trestné střílení družstva FAT PIPE Traverza Chodov neproměnil #10 Jakub Šimek.
18:51
Vyloučen hráč #10 Jakub Šimek družstva FAT PIPE Traverza Chodov na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 15:2
15:00
08:47
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #37 Štěpán Novák, asistoval #67 Jakub Bernat (2:0).
07:32
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #42 Matyáš Kopecký, asistoval #20 Antonín Pražák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Novák a Tomáš Tůma.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Traverza Chodov: brankář: David Konrád; hráči v poli: Martin Mareš, Petr Engliš, Ondřej Janeček, Tomáš Hácha, Oliver Cerha