0:2
2:2
- : -

Wizards SO Praha 10 B - Florbal Team Sokol Nebušice 4:7
3. Lukáš Kášek, 10. Jakub Mudrák, 44. Tomáš Pliska, 45. Robert Smutný - 6. Milan Černil, 11. Tadeáš Nedoma, 15. Milan Černil, 20. Jan Chlumský, 30. Milan Černil, 39. Milan Černil, 42. Michal Smutný; rozhodčí: Antonín Keprta - Filip Bollardt; vyloučení: 0:4; využití: 1:0; diváků: 2; zásahy brankářů: David Štěpán ? - Jan Fišer ?; po třetinách: 2:3, 0:2, 2:2;
45:00
44:46
Branku družstva Wizards SO Praha 10 B vstřelil #16 Robert Smutný, asistoval #6 Jan Stádník (4:7).
44:06
Timeout Florbal Team Sokol Nebušice
43:32
Timeout Wizards SO Praha 10 B
43:32
Vyloučen hráč #97 Michal Smutný družstva Florbal Team Sokol Nebušice na 2 minuty za sekání.
43:02
Branku družstva Wizards SO Praha 10 B vstřelil #38 Tomáš Pliska, asistoval #93 Jaroslav Váňa (3:7).
41:29
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #97 Michal Smutný bez asistence (2:7).
38:13
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #12 Milan Černil, asistoval #93 Tadeáš Nedoma (2:6).
34:32
Vyloučen hráč #93 Tadeáš Nedoma družstva Florbal Team Sokol Nebušice na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:59
Hosté z posledních tří minut ve vysokém tempu vybojovali gól.
29:27
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #12 Milan Černil, asistoval #17 Ondřej Krejčíř (2:5).
26:27
Domácí tým získává přesilovku avšak, na lavičce i v poli to po zákroku hostí začíná vřít.
25:30
Vyloučen hráč #4 Jan Chlumský družstva Florbal Team Sokol Nebušice na 2 minuty za držení.
22:18
Trestné střílení družstva Wizards SO Praha 10 B neproměnil #6 Jan Stádník.
19:35
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #4 Jan Chlumský, asistoval #97 Michal Smutný (2:4).
17:58
Druhá vysoká hůl zhatila hostům gólovou radost.
15:00
15:00
14:40
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #12 Milan Černil bez asistence (2:3).
14:40
Hosté předvádí sympatický výkon a odnaší si z oslabení gólovou odměnu.
12:42
Vyloučen hráč #97 Michal Smutný družstva Florbal Team Sokol Nebušice na 2 minuty za vysoká hokejka.
10:21
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #93 Tadeáš Nedoma, asistoval #4 Jan Chlumský (2:2).
09:41
Branku družstva Wizards SO Praha 10 B vstřelil #5 Jakub Mudrák, asistoval #44 Ondřej Policar (2:1).
05:11
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #12 Milan Černil, asistoval #96 Juraj Lupač (1:1).
02:13
Vlastní branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #99 Lukáš Kášek (1:0).