2:1
3:0
- : -

Kralupy Wolves B - TEXAS LONGHORNS Sépiáci 7:2
2. Jiří Cimler, 14. Filip Janouch, 29. Samuel Kretzer, 29. Tomáš Carvan, 34. Jakub Šebesta, 38. Tomáš Bohata, 45. Tomáš Tóth - 8. Filip Urban, 21. Petr Vobecký; rozhodčí: Jan Chuděj - David Hertz; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jakub Hoffmann ? - Marek Máčala ?; po třetinách: 2:1, 2:1, 3:0;
45:00
44:25
Branku družstva Kralupy Wolves B vstřelil #23 Tomáš Tóth, asistoval #96 Jiří Cimler (7:2).
43:08
Vyloučen hráč #42 Pavel Zeman družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci na 2 minuty za sekání.
40:30
Vyloučen hráč #26 Filip Janouch družstva Kralupy Wolves B na 2 minuty za hrubost.
37:57
Branku družstva Kralupy Wolves B vstřelil #22 Tomáš Bohata, asistoval #8 Tomáš Carvan (6:2).
36:01
Trestné střílení družstva Kralupy Wolves B neproměnil #33 Jakub Šebesta.
33:00
Branku družstva Kralupy Wolves B vstřelil #33 Jakub Šebesta, asistoval #22 Tomáš Bohata (5:2).
30:00
30:00
28:24
Branku družstva Kralupy Wolves B vstřelil #8 Tomáš Carvan bez asistence (4:2).
28:21
Branku družstva Kralupy Wolves B vstřelil #30 Samuel Kretzer, asistoval #26 Filip Janouch (3:2).
20:32
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #29 Petr Vobecký, asistoval #9 Šimon Baumruk (2:2).
15:00
15:00
13:06
Branku družstva Kralupy Wolves B vstřelil #26 Filip Janouch, asistoval #33 Jakub Šebesta (2:1).
07:44
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #96 Filip Urban, asistoval #40 Tomáš Forejtek (1:1).
07:42
Vyloučen hráč #23 Tomáš Tóth družstva Kralupy Wolves B na 2 minuty za sekání.
01:41
Vyloučen hráč #14 Štěpán Berka družstva Kralupy Wolves B na 2 minuty za sekání.
01:04
Branku družstva Kralupy Wolves B vstřelil #96 Jiří Cimler, asistoval #98 Ondřej Šimon (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Chuděj a David Hertz.
00:00
00:00
Line-up hostů TEXAS LONGHORNS Sépiáci: brankář: Marek Máčala; hráči v poli: Dan Ježil, Tomáš Pauček, Petr Vobecký, Šimon Baumruk, Antonín Loučka