1:3
0:3
- : -

Floorball Club FALCON blue - FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové 3:6
9. Dominik Žižka, 12. Dominik Žižka, 18. Dominik Dvořák - 16. Václav Klepal, 19. Aleš Hlavička, 22. Lukáš Klepal, 28. Lukáš Klepal, 36. Václav Klepal, 36. Martin Dajč; rozhodčí: Christian-Marcel Kušnirák - Ondřej Bekešský; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Hrdina ? - Kryštof Kamarýt ?; po třetinách: 2:0, 1:3, 0:3;
36:00
35:54
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #22 Martin Dajč, asistoval #66 Aleš Hlavička (3:6).
35:35
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #21 Václav Klepal z trestného střílení (3:5).
27:25
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #33 Lukáš Klepal, asistoval #21 Václav Klepal (3:4).
24:00
24:00
23:40
Vyloučen hráč #92 Dominik Žižka družstva Floorball Club FALCON blue na 2 minuty za sekání.
21:28
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #33 Lukáš Klepal, asistoval #66 Aleš Hlavička (3:3).
18:24
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #66 Aleš Hlavička bez asistence (3:2).
17:25
Branku družstva Floorball Club FALCON blue vstřelil #11 Dominik Dvořák z trestného střílení (3:1).
17:25
hráč z družstva falcon s číslem 11 jede trestné střílení a proměňuje
15:33
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #21 Václav Klepal, asistoval #8 Matěj Škramovský (2:1).
12:01
Bulle bylo vhozeno

12:00
12:00
11:40
Branku družstva Floorball Club FALCON blue vstřelil #92 Dominik Žižka bez asistence (2:0).
09:50
Falcon hrají styl nahoď a běž
08:52
07:30
Vyloučen hráč #37 Lukáš Bareš družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
06:03
stav zatím nerozhodný
00:01
Úvodní vhazování bylo vhozeno
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Christian-Marcel Kušnirák a Ondřej Bekešský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové:
00:00
Line-up domácích Floorball Club FALCON blue: brankář: Lukáš Hrdina; hráči v poli: Dominik Žižka, Mikuláš Dominec, Jakub Halgaš, Daniel Vlček, Dominik Dvořák