3:3
2:4
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - SOKOLI Pardubice 6:9
3. Michal Malec, 21. Michal Malec, 30. Martin Lank, 38. David Tretina, 43. David Tretina, 60. Jáchym Eliáš - 18. Matouš Sákra, 20. Tomáš Macháček, 26. Tomáš Macháček, 30. Matyáš Mík, 37. Matyáš Mík, 43. Matouš Sákra, 44. Jan Kubec, 50. Jan Stuchlík, 59. Tomáš Belej; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 1:4; využití: 0:1; diváků: 46; zásahy brankářů: Matěj Buršík 17 - Matěj Denemark 22; po třetinách: 1:2, 3:3, 2:4;
Komentář domácích Fiala Marek (Trenér):
Dnes od nás bohužel hrůzostrašné zakládání postupného útoku. Střídali jsme florbalově pěkné pasáže s těmi ve kterých chyběli absolutní základy-pohyb, hlava na hoře, nabídka od ostatních spoluhráčů.Jdeme se připravovat na sobotní zápas. Soupeři děkujeme za zápas.
Komentář hostů Štancl Ladislav (Trenér):
Dnes zodpovědný výkon po celé utkání, kdy jsme se vyvarovali jakémukoliv výpadku. I přesto, že Hattrick dokázal vždy velmi rychle odpovědět na naše góly, zůstali jsme koncestrovaní a soustředění, to rozhodlo v náš prospěch. Zapracovat musíme na důrazu a vytváření tlaku na hráče. Věříme, že náš A tým teď naváže a získá také tři body. :-)
60:00
Střely ve 3. části: 12:7
60:00
59:53
Vyloučen hráč #85 Martin Fuňk družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
59:27
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #16 Jáchym Eliáš, asistoval #99 Martin Lank (6:9).
58:57
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #28 Tomáš Belej, asistoval #74 Matyáš Mík (5:9).
53:06
Zapletal teď trestuhodně vypustil souboj.
52:09
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
50:55
Kdyby dneska bylo Mistrovství světa v divení tak by Buršík skončil druhý a ještě by se divil jaktože nevyhrál.
49:32
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #90 Jan Stuchlík, asistoval #28 Tomáš Belej (5:8).
46:30
Teď jsme viděli stejný počet úniků jako za dob Jiřího Kajínka.
43:05
Roztrhl se nám pytel s góly.
43:04
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Jan Kubec bez asistence (5:7).
42:43
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #3 David Tretina, asistoval #31 Michal Malec (5:6).
42:27
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #98 Matouš Sákra, asistoval #90 Jan Stuchlík (4:6).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:12
40:00
39:43
Vyloučen hráč #25 Petr Kvasil družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
37:23
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #3 David Tretina, asistoval #11 Jaroslav David (4:5).
36:49
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #74 Matyáš Mík, asistoval #98 Matouš Sákra (3:5).
36:15
Vyloučen hráč #11 Jaroslav David družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hra na zemi.
29:50
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #99 Martin Lank, asistoval #77 Matěj Buršík (3:4).
29:20
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #74 Matyáš Mík, asistoval #99 Dominik Schlappl (2:4).
25:26
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #8 Tomáš Macháček, asistoval #70 Jakub Prášek (2:3).
22:38
Vyloučen hráč #99 Dominik Schlappl družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání.
20:17
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #31 Michal Malec, asistoval #4 Lukáš Suk (2:2).
20:17
Malec se teď vloupal do obrany hostů stejně jako Pavel Novotný do černé ubytovny a vylepil vingl stejně jako Pavel Novotný letáčky v azbuce.
10:12
Vyloučen hráč #20 Jan Kubec družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost.
06:03
Trestné střílení družstva SOKOLI Pardubice neproměnil #74 Matyáš Mík.
02:54
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #31 Michal Malec, asistoval #23 Michal Rada (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů SOKOLI Pardubice: brankář: Matěj Denemark; hráči v poli: Jan Stuchlík, Dominik Schlappl, Matyáš Mík, Tomáš Belej, Matouš Sákra
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Matěj Buršík; hráči v poli: David Tretina, Jáchym Eliáš, Jaroslav David, Lukáš Suk, Michal Malec