0:4
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - Předvýběr.CZ Florbal MB 1:9
24. Lukáš Macháč - 1. Jan Zoufalý, 16. Marek Korych, 19. Jakub Seibert, 32. Ondřej Pužman, 33. Jan Zoufalý, 51. Martin Feigl, 52. Ondřej Pužman, 55. Jan Zoufalý, 59. Jakub Seibert; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 6:3; využití: 0:2; diváků: 50; zásahy brankářů: Mikuláš Futschik 26 - Dominik Hanuš 19; po třetinách: 0:3, 1:2, 0:4;
60:00
Nejlepší hráči zápas: Liberec - Lukáš Macháč ; Boleslav - Seibert
60:00
Komentář trenéra hostí (Martin Šácha): Chtěli jsme se dnes prezentovat kvalitní hrou na míčku a vytvářet si dostatek šancí. Myslím, že od druhé třetiny se nám to celkem dařilo a můžeme být spokojeni. Děkuji soupeři za zápas.
60:00
Střely celkem: 20:35
60:00
komentář trenéra domácích: První polovinu zápasu jsme hráli vyrovnaně, bohužel jms e nedokázali proměnit ani ty nejvyloženější šance a naopak soupeř dával golý takřka ze všeho. Závěr zápasu jsme nezvládli a to mě dost mrzí.
60:00
Střely ve 3. části: 10:12
60:00
59:49
Vyloučen hráč #24 Marek Korych družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:25
Probíhá poslední minuta dnešního zápasu.
58:27
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #13 Jakub Seibert, asistoval #39 Jan Zoufalý (1:9).
58:27
Seibert střelou z první využívá početní výhodu 5 na 3.
57:23
Vyloučen hráč #29 Tomáš Urban družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:15
Vyloučen hráč #77 Michal Václavík družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
57:15
Václavík neudržel nervy na uzdě.
54:29
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #39 Jan Zoufalý, asistoval #45 Filip Bergman (1:8).
54:29
Dvě střely po sobě, první domácí golman dokázal vychytat a na druhou střelu neměl nárok.
53:25
Futschik dokázal zkrotil rychlý brambor.
51:03
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #76 Ondřej Pužman bez asistence (1:7).
51:03
Boleslav dokázala vstřelit dvě rychlé branky po sobě a navyšuje svoje skóre.
50:50
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #82 Martin Feigl, asistoval #32 Tomáš Volovik (1:6).
50:16
Nejdříve Kapitán a po něm Dolejš zkušeli překonat Hanuše, ale na oba střelecké pokusy dokázal hostující golman vytasit ruku.
48:39
Macháč z trestné lavice vyběhl jako motorová myš a žene se ihned napadat.
47:39
Začala krátká přesilová hra hostů.
46:30
Vyloučen hráč #66 Lukáš Macháč družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:30
Hra se vyrovná, po čtyřech na obou stranách.
45:39
Vyloučen hráč #24 Marek Korych družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za vysoká hokejka.
45:05
Boleslav se usídlila na polovině Liberce.
39:02
Trestné střílení družstva Předvýběr.CZ Florbal MB neproměnil #39 Jan Zoufalý.
38:00
Na dnešná záapas dorazil 50 diváků.
36:10
Komerční přestávka, v akci zdravotík.
35:11
Zoubek trefuje pouze dobře postaveného Hanuše.
32:10
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #39 Jan Zoufalý, asistoval #76 Ondřej Pužman (1:5).
32:10
První využitá přesilovka v dnešním zápase patří hostům.
31:35
Vyloučen hráč #77 Michal Václavík družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:06
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #76 Ondřej Pužman, asistoval #5 Michal Fišera (1:4).
31:06
Pužnam pěkně zasunul pod Futschika.
30:00
Liberec si během přesilové hry nedokázal vytvořit brankovu příležitost.
29:40
Kapitán trefuje břicho Hanuše.
28:45
Futschik vychytal prázdnou bránu.
27:59
Vyloučen hráč #13 Jakub Seibert družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
27:59
I Liberec si zkusí přesilovou hru.
24:44
Horníkova slabá střela neměla šanci na úspěch.
23:08
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #66 Lukáš Macháč, asistoval #2 Matěj Hájek (1:3).
23:08
Macháč se prosazuje z hrany velkého brnakoviště.
22:22
Závar před boleslavskou bránou nedokázal Liberec využít ve svůj prospěch.
21:16
Boleslav má  prozatím míček pod svojí kontrolou.
18:49
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #13 Jakub Seibert bez asistence (0:3).
18:49
Chybu Liberce na vlastní polovině dokázala Boleslav potrestat.
16:50
Futschik se stačil přesunout.
15:34
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #24 Marek Korych, asistoval #13 Jakub Seibert (0:2).
15:34
Korych od mantinelu trefuje zadní část brány.
11:40
Liberec nedokázal na 4x doklepnout míček za Hanuše.
10:55
Kapitám tváří tvář Hanušovi trefuje tyčku.
09:40
Sedláček nevyzrál nad Hanušem.
08:35
Domácí se i po druhé dokázali ubránit.
07:30
Liberec si ve vlastním oslabení vytvořil pěknou gólovou šanci, Urban netrefil prázdnou bránu.
06:35
Vyloučen hráč #5 Filip Kapitán družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:30
Korych ukázal divákům pěknou individuální akci.
04:48
Liberec se ubránil, Sedláček z trestné běžel rovnou napadat.
02:48
Vyloučen hráč #80 Daniel Sedláček družstva FBC Liberec na 2 minuty za špatné střídání.
02:48
Liberec delší dobu hrál v šesti, odsedět si to půjde Sedláček.
00:22
00:22
Na úvodní branku jsme nečekali dlouho, Zoufalý se prosazuje ze středu hřiště.
00:01
Sváteční utkání zahíjeno, bule pro Boleslav.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brak a Tadeáš Provazník.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Dominik Hanuš; hráči v poli: Michal Fišera, Štěpán Hendrych, Filip Bergman, Ondřej Pužman, Jan Zoufalý
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Mikuláš Futschik; hráči v poli: Martin Kašínský, Lukáš Dolejš, Jakub Horník, Lukáš Macháč, Filip Kapitán