0:0
1:0
0:0

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - ACEMA Sparta Praha UNYP 2:1pn
55. Martin Škorpa, N Martin Škorpa - 6. Daniel Fišer; rozhodčí: Ondřej Benačan - Petr Herman; vyloučení: 7:3; využití: 0:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Karel Pergler 24 - Viktor Hejna 31; po třetinách: 0:1, 0:0, 1:0, 0:0;
Komentář domácích Řehulka Filip (Trenér):
V průběhu utkání náš výkon rostl a od druhé třetiny jsme na hřišti dominovali. Soupeře jsme pouštěli do šancí pouze naší nedisciplinovaností velkým množstvím zbytečných vyloučení. Musím tým pochválit, že oproti víkendových utkáním jsme výrazně minimalizovali ztráty kolem poloviny hřiště. Až začneme proměňovat alespoň 1/4 našich 100% šancí budeme soupeře porážet pohodlným rozdílem. I my máme stále na čem pracovat.
Komentář hostů Thompson Oliver James (Vedoucí):
Dnes jsme zbytečně ztratili body. Plněním úkolů do obrany jsme soupeře po celý zápas pouštěli pouze do nahazovaných pološancí. Místo abychom navyšovali skóre a vyhráli rozdílem třídy, tak jsme zahazovali šance a dostávali se pod tlak. Přípomínka, že je stále na čem pracovat. Děkujeme soupeři za utkání.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha UNYP hráč #71 Radek Drba , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #68 Martin Škorpa a vstřelil rozhodující gól (2:1).

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha UNYP hráč #36 Daniel Fišer , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #93 David Horký , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha UNYP hráč #71 Radek Drba a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha UNYP hráč #16 Jakub Mühlfait , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #68 Martin Škorpa a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha UNYP hráč #26 Michael Wertheim , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #83 Antonín Votava , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájena trestná střílení.
65:00
Střely v prodloužení: 3:3
65:00
64:01
Prodloužení se posunulo ze hry 3-3 do hry 3-4, šance ale stále na straně domácích.
64:00
Vyloučen hráč #95 Viktor Chaloupka družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hra na zemi.
64:00
Chaloupka v zatáčce padá - poslední odehrání balonku posouzeno jako hra na zemi.
62:30
Tentokrát Tomeš střílí - brankář opět chytá.
61:50
A Horký po vystřídaní opět střílí - tentokrát střela vyražena již obráncem.
60:40
Drba blokován Koláířem, přesto došel až k Perglerovy, který chytá.
59:10
Chodov tlačí, ale Sparta fobře brání a hrozí z protútoků.
57:18
Pergler teď vyráží jasný gol.
54:19
Vyloučen hráč #83 Antonín Votava družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nesportovní chování.
54:19
Votava sražen na brankovišti hostí, za následné poznámky vyloučen na 2 minuty.
54:02
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #68 Martin Škorpa, asistoval #35 Marek Matoušek (1:1).
54:02
A nakonec se prosazuje Škorpa, který se obtočil kolem brány a vsadil balonek přímo k tyčce.
53:55
Tomšova jedovka se odrazila od několika bot - a znovu míří mimo brankoviště.
52:20
Vácha sám před bránou - a zase pouze do brankáře.
51:14
Matoušek od pravého mantinelu k tyčce, brankář na poslední chvíli vyráží.
49:10
A z následného prtoútoku hrozí i hosté - Pergler také připraven.
49:03
Tlak opět pokračuje, Škorpa doklepává před bránou, ale branka hostí je začarovaná.
46:30
Chodov si teď vytváří tlak - během jedné minuty 5 střel - všechny do brankáře, nebo vytlačeny blokem mimo bránu.
44:00
Horký vyslal opět ránu na sparťanskou branku, brankář vyráží a ani následná dorážka v síti nekončí.
40:32
Vyloučen hráč #93 David Horký družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za držení.
40:32
Vyloučen hráč #71 Radek Drba družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za držení.
40:32
A hned si oba týmy zahrají 4:4 - nervy začnají pracovat.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny tentokrát pro Spartu.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:8
40:00
39:55
Sparta hezky rozehrává v posledním okamžiku, rezhraný kros Koudelka zachytává.
38:04
Sparta v plném počtu, několik střel Chodova v přesilovce bylo, ale obrana velmi pozorně blokuje.
36:21
Vyloučen hráč #36 Daniel Fišer družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
36:21
Vácha v oslabení vybojoval balon, následný zákrok posouzen jako nadzvedávání hokejky.
35:30
Škorpa zachytil rozehrávku, sám na brankáře - ten ale vyráží.
34:27
Vyloučen hráč #95 Viktor Chaloupka družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
34:27
Chaloupka nyní předběhl hráče Sparty s balonkem, ten v zápalu boje podklouzl. Chaloupka vyloučen.
32:44
Votava teď zachytil rozehrávku, v posledním okamžiku mu však střela sjela z čepele.
31:16
A hned druhý jistý zákrok Perglera.
30:44
Pergler nyní opět zachraňuje jasnou golovku.
29:19
Sparta teď více na balonku, zakládá protiútoky, Chodov hodně brání.
27:50
Hosté v plném počtu, Chodov si vypracoval hodně střel, ale žádná se do branky nevešla.
25:49
Vyloučen hráč #85 Vojtěch Andrášek družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
25:49
A přeesilovku si nyní zahrají i domácí.
25:30
Votava si teď vymíchal brankáře, ale v poslední chvíli selhal.
23:46
Chodov v plném počtu, Pergler předvedl několik hezkých zákroků.
22:47
Horký teď šetří vteřiny a vodí si sparťanské hráče po hřišti.
21:45
Vyloučen hráč #35 Marek Matoušek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
21:45
Matouškovo důrazné napadání bylo odměněno vyloučením za sekání.
20:53
Po střele Drby a následné dorážce Pergler opět čaruje v brance domácích.
19:20
Kolář ještě zkouší ostrou střelu, ale nad.
16:10
Andrášek teď sám zachytil chybnou rozehrávku domácích a sám mířil na Perglera, ten připraven a vyráží.
14:35
Vácha teď podražen při protiútoku, ale píská se pouze rozehra..
12:55
A z následného protiútoků hostů má plné ruce práce i Pergler.
12:43
Horky si teď hezky obešel dva sparťanské obránce, ale střela míří těsně vedle.
10:56
Chodov se snaží trpělivě prolomit sparťanskou obranu, Škorpa posílá hezkou střelu, sparťanský brankář ale vyráží patou..
09:01
A na druhé straně těsně nad střílí Drba.
08:18
Kolář teď vyslal projektil těsně vedle odkryté sparťanské branky.
05:28
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #36 Daniel Fišer, asistoval #71 Radek Drba (0:1).
03:39
Vyloučen hráč #83 Antonín Votava družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
03:39
Během krátké chvíle jsou hosté v přesilovce 5 na 3, a přesně v okamžiku, kdy se vracel chodovský hráč sparťané vstřelili svůj první gól.
03:25
Vyloučen hráč #65 Matěj Kolář družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
01:01
Úvodní střelu vyslal Chaloupka, byla zblokována.
00:01
Úvodní buly pro Chodov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Benačan a Petr Herman.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Viktor Hejna; hráči v poli: Michal Václavík, Daniel Fišer, Radek Drba, Michael Wertheim, Josef Sedláček
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Karel Pergler; hráči v poli: Jonáš Kulhavý, Matyáš Borek, Tomáš Josefovič, David Horký, Viktor Chaloupka
00:00
Dobrý den Vážení diváci, vítáme Vás při sledování zápasu 7.kola celostátní soutěže juniorů. Domácím týmem je FAT PIPE Florbal Chodov, týmem hostí je ACEMA Sparta Praha Unyp. Oba týmy absolvovali o víkendu 2 zápasy v Ostravě, které nebyly úspěšné, tak uvidíme, v jaké formě se předvedou dnes.