1:3
1:2
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Panthers Praha 4:7
17. Martin Umlášek, 18. Šimon Hronek, 26. Matěj Bednář, 52. Tadeáš Gryc - 13. Adam Eliáš, 13. Vojtěch Petráň, 25. Jan Martinek, 32. Josef Nový, 34. Josef Nový, 56. Antonín Ježek, 59. Michael Petráň; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 4:0; využití: 0:2; diváků: 24; zásahy brankářů: Radek Korba 13 - Julius Šabler 14, Kristián Ulrych 0; po třetinách: 2:2, 1:3, 1:2;
Komentář domácích Fiala Marek (Trenér):
Dneska vyhrál florbalovější a individuálně lepší tým. V první polovině utkání jsme nebyli dostatečně pozorní a discoplinovaní v dostopování hráčů na obranné polovině, to kromě slabé útočné fáze resultovalo v konečný výsledek. Zítra nová šance. Děkuji soupeři za utkání.
Komentář hostů Hrma Ladislav (Trenér):
Jsme rádi, že nepojedeme do Prahy s prázdnou. Předvedli jsem dobrý výkon, na kterém můžeme stavět do dalších zápasů. Jsme rádi, že jsme mohli celý zápas odehrát na tři celé formace a dát tak další cenné zkušenosti našim nadějným dorostencům. Děkujeme domácím za zápas a pořadatelům za servis.
60:00
Střely ve 3. části: 8:7
60:00
59:00
Smolný gól do branky domácích.
58:59
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #64 Michael Petráň bez asistence (4:7).
57:10
Hájek a Gryc v útoku k vidění podle mě poprvé!
56:10
Hattrick zkouší hru v šesti!
55:49
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
55:49
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #27 Antonín Ježek, asistoval #77 Jaroslav Petrák (4:6).
54:55
Hronek za řeči na trestné.
54:54
Vyloučen hráč #8 Šimon Hronek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nesportovní chování.
52:55
Opět skvělý Korba drží svůj tým!
51:14
Střela Gryce a od tyčky do brány. Krásný gól!
51:13
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #30 Tadeáš Gryc, asistoval #8 Šimon Hronek (4:5).
50:10
V této třetině se zatím moc na bránu nestřílí.
46:22
Dnes bohužel nemůžeme v sektoru přítelkyň vidět přítelkyní od Gryce, pro kterou je to tedy první vynechané utkání v této sezóně.
45:52
Po střele Gryce slyšíme pouze tyč!
43:32
Skvěle odbráněné oslabení a hattrick je v plném počtu.
41:32
Vyloučen hráč #99 Martin Lank družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za špatné střídání.
34:14
Hronek nahrál na Bednáře, ten po skvělé kličce vystřelil pouze do sítě za brankou.
33:28
Hosté opět odskakují o dva góly.
33:27
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #23 Josef Nový, asistoval #77 Jaroslav Petrák (3:5).
31:34
Domácí sice ubránili 5 na 3, ale rázem inkasovali při hře 5 na 4.
31:33
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #23 Josef Nový, asistoval #67 David Zelinka (3:4).
29:53
Šance pro hostí v podobě přesilovky 5 na 3!
29:52
Vyloučen hráč #6 Matěj Bednář družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za zdržování hry.
29:08
Vyloučen hráč #4 Lukáš Suk družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za držení.
25:39
Bednář by si mohl otevřít nájezdovou školu, protože tohle byla opravdu krása!
25:38
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Matěj Bednář z trestného střílení (3:3).
24:06
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #72 Jan Martinek, asistoval #6 Kryštof Novotný (2:3).
24:06
Na tento gol nemám názor
22:53
Dnes se bohužel nedostavil domácí kotel, takže utkání nemá takový náboj.
20:35
Střela do helmy Korby! Ještě že dnes už máme, tak bezpečné vybavení.
20:01
Oba týmy jsou připraveny a my můžeme sledovat druhou část tohoto vypjatého utkání.
17:14
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #8 Šimon Hronek, asistoval #25 Jiří Hájek (2:2).
17:14
Hronek hertlovkou dostává míček do brány. No můžeme vidět že na NHL má nahraných několik hodin.
16:25
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #10 Martin Umlášek, asistoval #69 Tadeáš Rataj (1:2).
16:25
A Umlášek se konečně prosazuje!
15:22
Obrana hostí je skvělá a poradí si i se superligovou formací.
12:44
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #82 Vojtěch Petráň, asistoval #34 Tomáš Kačer (0:2).
12:44
Několik smolných odrazů a míček je rázem za brankovou čarou.
12:32
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #16 Adam Eliáš, asistoval #91 Matouš Hrubý (0:1).
11:56
Další spálená šance Umláška...
10:32
Zmatky před bránou domácích, ale skvělý Korba!
09:15
Tutovka Umláška končí za mantinelem.
08:19
Z brněnské střídačky zatím slyšíme jen samé vulgarismy.
07:10
Hronek dostal koňara, snad se z toho vzpamatuje a ještě dnes ho uvidíme na hřišti.
06:13
Střela Rataje nakonec končí pouze na brankaři hostí.
04:38
Korba v bráně stále stoprocentní. Mozná je to tím, že střely chodí pouze okolo jeho brány.
02:30
Panteři presují, zatím neúspěšně.
01:51
Střela Davida na bližší tyč, ale bohužel neúspěšná.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Julius Šabler; hráči v poli: Antonín Ježek, Josef Nový, Michael Petráň, Jaroslav Petrák, Petr Havel
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Radek Korba; hráči v poli: Jiří Hájek, Šimon Hronek, Tadeáš Gryc, Matěj Bednář, David Tretina
00:00
Zdravíme každého obdivovatele juniorkého florbalu. Vítáme Vás u osmého kola nejvyšší juniorské soutěže. Dnes se brněnský velkoklub pokusí o první výhru v sezoně. A my všichni na hale jim samozřejmě budeme držet palečky.