1:1
2:2
0:1

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Kanonýři Kladno 4:5p
18. Jaroslav David, 24. Jaroslav David, 44. Jakub Vařecha, 59. Jáchym Eliáš - 18. Dominik Prudil, 25. Matěj Zíka, 54. Vojtěch Novák, 57. Tomáš Hájek, 64. Jakub Bohuslávek; rozhodčí: Michal Prouza - Matěj Vrablík; vyloučení: 5:2; využití: 1:3; zásahy brankářů: Petr Luňák 20 - Jakub Janoušek 20; po třetinách: 1:1, 1:1, 2:2, 0:1;
Komentář domácích Fiala Marek (Trenér):
Dnes rozhodla o našem neúspěchu efektivita zakončení - šancí jsme měli dost, florbalově jsme se oproti posledním utkání zlepšili. Kluci zaslouží pochvalu za odmakaný zápas. Soupeři děkujeme za utkání.
Komentář hostů Šnajdr Miroslav (Trenér):
Dnes jsme si přijeli pro tři body, které by nám zvedly sebevědomí. Bohužel jsme nepodali adekvátní výkon, abychom si zasloužili plný počet. Nicméně jsme rádi za vítězství v prodloužení, teď si týden odpočineme a připravíme se na další utkání, ve kterých budeme chtít pokračovat ve sbírání bodů. Děkujeme soupeři za utkání a divákům za návštěvu.
65:00
Střely v prodloužení: 1:5
63:08
63:08
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #29 Jakub Bohuslávek, asistoval #70 Vojtěch Novák (4:5).
62:04
Vyloučen hráč #18 Lukáš Jelínek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
61:38
Luňák si nyní připsal sérii velmi dobrých zákroků a drží svůj tým.
60:20
Dvě šance na obou stranách - Bohuslávek trefil břevno, Vařecha střílel těsně vedle.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 8:6
60:00
59:45
Eliášovu střelu vyráží Janoušek a drží svůj tým.
58:11
Eliáš vystřelil z poloviny a vymetl roh Janouškovi brány.
58:10
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #16 Jáchym Eliáš, asistoval #15 Jakub Vařecha (4:4).
57:45
Vařechovu střelu chytá Janoušek.
57:31
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
56:58
Domácí nedokázali ubránit kros na Hájka, a ten se nemýlil.
56:57
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #6 Tomáš Hájek, asistoval #2 Filip Molhanec (3:4).
53:49
Hosté teď uvařili domácí a srovnávají.
53:48
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #70 Vojtěch Novák, asistoval #15 Matěj Čika (3:3).
53:27
Domácí jsou v plném počtu.
51:27
Vyloučen hráč #10 Martin Umlášek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
50:56
Malcovu střelu vyráží připravený Janoušek.
49:48
Sukova střela míří vedle Janouškovi brány.
48:07
Eliáš i s notnou dávkou štěstí prokličkoval z posledního hráče tři soupeře a střílel do břevna.
45:55
Badmintonový protiútok domácích skončil v rohu.
43:52
Eliáš poslal kros Vařechovi, a ten vymetl.
43:51
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #16 Jáchym Eliáš (3:2).
42:03
Vyloučen hráč #76 Lukáš Spurný družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
41:17
Umlášek sice prostřelil blok, ale Janouška neprostřelil.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:5
40:00
39:36
Vařechova střela zaplachtila nad Janouškovu bránu.
37:32
David nyní odmítl hattrick, když po Radově střele dorážel hodně mimo.
37:19
Luňák skokem drží svůj tým.
33:28
Luňák dobře zásahl proti protiútoku hostů.
32:04
Nyní dostanou první přesilovkou šanci domácí.
32:03
Vyloučen hráč #15 Matěj Čika družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
30:58
Kladno nyní vaří domácí v jejich obraném pásmu.
29:24
Jelínek vykoupal dva stojící obránce, ale mířil těsně mimo.
28:35
Umláška dobře vychytal připravený Janoušek.
27:15
David nedokázal zasunout za Janouškova záda.
26:57
Zapletal nedokázal usměrnit tvrdou Vařechovu nahrávku.
24:46
Dobře využitá přesilovka v podání Kladna, Bohuslávek našel na středuju vyskakujícího Zíku, a ten se nemýlil.
24:45
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #7 Matěj Zíka, asistoval #29 Jakub Bohuslávek (2:2).
24:34
Dorostenci jdou dnes cítit, bohužel nyní v případě Eliáše trochu jinak, než bychom si přáli.
24:33
Vyloučen hráč #16 Jáchym Eliáš družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
23:11
Vařecha propíchl balonek k Davidovi, a ten tahem z otočky vymetl šibenici.
23:10
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #11 Jaroslav David, asistoval #15 Jakub Vařecha (2:1).
22:21
Luňákův výhoz našel Malce, který ale nedokázal přelobovat Janouška.
21:40
Vařechu vychytal Janoušek maskou.
21:35
Druhou třetinu zahájili aktivněji hosté.
17:34
Brejk domácích zakončuje bekhendem David a mám po pár vteřinách srovnáno.
17:33
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #11 Jaroslav David, asistoval #87 Marek Zapletal (1:1).
17:26
Prudil propálil z půlky vše, co mu stálo v cestě.
17:25
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #20 Dominik Prudil, asistoval #15 Matěj Čika (0:1).
17:03
Hostující přesilovka zatím přínáší pouze střely od mantinelu.
15:48
Vyloučen hráč #10 Martin Umlášek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za zdržování hry.
15:36
Dobrý protiútok domácích po ose Suk - Eliáš - Vařecha končí střelou posledního jmenovaného na tyčce.
14:28
13:02
Sledujeme neurovnanou pasáž zápasu bez větších šancí na obou stranách.
09:21
Hosté vařili domácí, ale nedokázali prostřelit připraveného Luňáka.
07:37
Vyloučen hráč #69 Tadeáš Rataj družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za špatné střídání.
06:23
05:30
Eliášovu střelu taktak vytáhl Janoušek.
05:02
Jelínkovu mázu nedokázal nedokázal potrestat hostující Novák.
04:17
Domácí se nyní spíše brání tlaku soupeře.
01:52
Oba týmy si připsaly úvodní střely v utkáním a zároveň si oba brankáři si připsali první zákroky v zápase.
00:11
Úvodní buly pro domácí, ale po dlouhé nahrávce končí v bolestech Lank.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Matěj Vrablík.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Jakub Janoušek; hráči v poli: Karel Frýba, Ferdinand Tomášek, Filip Molhanec, Jakub Šolle, Lukáš Spurný
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Petr Luňák; hráči v poli: Jáchym Eliáš, Martin Lank, Jakub Vařecha, Jaroslav David, Lukáš Suk