1:1
2:4
- : -

Z.F.K. Petrovice C - RH PIVING Ostrava 5:8
1. Ondřej Firda, 6. Jakub Čermák, 24. Marcel Lázók, 35. Petr Raček, 36. Roman Ochodek - 3. Stanislav Chvěja, 3. Stanislav Chvěja, 11. Adam Zmrzlík, 16. Adam Zmrzlík, 27. Stanislav Chvěja, 31. Lukáš Teichmann, 31. Dominik Špaček, 36. Tomáš Malý; rozhodčí: Roman Sasín - Martin Ručka; vyloučení: 2 + Michal Dimun 5:3; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Vojtěch Rakus ? - Patrik Plevák ?; po třetinách: 2:3, 1:1, 2:4;
36:00
Střely ve 3. části: 5:9
36:00
35:57
Branku družstva Z.F.K. Petrovice C vstřelil #32 Roman Ochodek bez asistence (5:8).
35:21
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil #21 Tomáš Malý, asistoval #33 Lukáš Teichmann (4:8).
34:44
Branku družstva Z.F.K. Petrovice C vstřelil #81 Petr Raček, asistoval #8 Ondřej Firda (4:7).
34:33
Vyloučen hráč #5 Michal Kuba družstva RH PIVING Ostrava na 2 minuty za sekání.
34:12
Vyloučen hráč #16 Adam Zmrzlík družstva RH PIVING Ostrava na 2 minuty za hrubost.
33:42
Vyloučen hráč #69 Michal Dimun družstva Z.F.K. Petrovice C na 5 minut za hrubost.
30:46
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil #25 Dominik Špaček, asistoval #35 Stanislav Chvěja (3:7).
30:04
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil #33 Lukáš Teichmann, asistoval #25 Dominik Špaček (3:6).
26:59
Vyloučen hráč #21 Tomáš Malý družstva RH PIVING Ostrava na 2 minuty za sekání.
26:08
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil #35 Stanislav Chvěja, asistoval #8 Martin Losovský (3:5).
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 8:6
24:00
23:28
Branku družstva Z.F.K. Petrovice C vstřelil #77 Marcel Lázók, asistoval #8 Ondřej Firda (3:4).
15:13
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil #16 Adam Zmrzlík, asistoval #5 Michal Kuba (2:4).
15:13
Vyloučen hráč #81 Petr Raček družstva Z.F.K. Petrovice C na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
14:56
Vyloučen hráč #78 Lukáš Rychlý družstva Z.F.K. Petrovice C na 2 minuty za hrubost.
12:00
12:00
Střely v 1. části: 7:9
12:00
10:32
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil #16 Adam Zmrzlík z trestného střílení (2:3).
05:12
Vlastní branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil #14 Jakub Čermák (2:2).
02:25
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil #35 Stanislav Chvěja, asistoval #33 Lukáš Teichmann (1:2).
02:06
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil #35 Stanislav Chvěja, asistoval #5 Michal Kuba (1:1).
00:23
Branku družstva Z.F.K. Petrovice C vstřelil #8 Ondřej Firda, asistoval #6 Michal Reczek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Sasín a Martin Ručka.
00:00
00:00
Line-up hostů RH PIVING Ostrava: brankář: Patrik Plevák; hráči v poli: Dominik Špaček, Lukáš Teichmann, Tomáš Malý, Michal Kuba, Jakub Čermák