3:0
- : -
FbC Plzeň

FbC Plzeň - Kanonýři Kladno 7:3
1. Jan Šik, 10. Vítek Vyčíchlo, 11. Richard Nový, 24. Jan Šik, 32. Matěj Sobek, 33. Vítek Vyčíchlo, 37. Patrik Hájek - 6. Jan Dlouhý, 11. Petr Burgr, 14. Šimon Procházka; rozhodčí: Jakub Mikolášek - Vladimír Buzický; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 64; zásahy brankářů: Filip Beran 16 - Martin Procházka 24; po třetinách: 3:3, 1:0, 3:0;
45:00
Střely ve 3. části: 12:5
45:00
36:34
Timeout Kanonýři Kladno
36:34
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #91 Patrik Hájek, asistoval #20 Jan Šik (7:3).
32:38
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #32 Vítek Vyčíchlo, asistoval #58 Matěj Sobek (6:3).
32:05
Vyloučen hráč #60 Petr Burgr družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
31:05
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #58 Matěj Sobek, asistoval #19 Štěpán Kaas (5:3).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 11:5
30:00
23:33
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #20 Jan Šik, asistoval #12 David Janovský (4:3).
15:00
Vyloučen hráč #28 Richard Nový družstva FbC Plzeň na 2 minuty za zdržování hry.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 8:9
15:00
13:19
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #98 Šimon Procházka, asistoval #32 Jan Dlouhý (3:3).
10:43
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #28 Richard Nový, asistoval #25 Filip Brejcha (3:2).
10:26
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #60 Petr Burgr, asistoval #98 Šimon Procházka (2:2).
09:16
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #32 Vítek Vyčíchlo, asistoval #25 Filip Brejcha (2:1).
07:36
Vyloučen hráč #98 Šimon Procházka družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
05:56
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #32 Jan Dlouhý, asistoval #31 Matěj Půček (1:1).
00:32
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #20 Jan Šik, asistoval #58 Matěj Sobek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Mikolášek a Vladimír Buzický.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Martin Procházka; hráči v poli: Dominik Horák, Hynek Špaček, Šimon Procházka, Petr Burgr, Hynek Holakovský
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Filip Beran; hráči v poli: David Janovský, Patrik Hájek, Jan Adamčík, Vítek Vyčíchlo, Jan Šik