2:1
1:1
- : -

FbŠ Bohemians - Tatran Střešovice 5:6
2. Lidija Luklynska, 17. Denisa Hebíková, 23. Tereza Spoustová, 33. Pavlína Soukupová, 51. Lidija Luklynska - 7. Barbora Lovíšková, 10. Barbora Lovíšková, 12. Karolína Stůjová, 17. Šárka Ježdíková, 24. Anežka Herešová, 56. Veronika Kopecká; rozhodčí: Filip Leibl - Filip Gaberdén; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Štěpánka Růžičková 13 - Monika Šolleová 24; po třetinách: 2:4, 2:1, 1:1;
Komentář domácích Cabejšek Daniel (Trenér):
Dnes zápas plný emocí, ve kterém vyhrál šťastnější tým, ale takový je sport. Dneska holkám patří obrovské uznání a velký dík za to jak jezdily celé utkání a na hřišti nic nevypustily. A ukázalo nám to, že máme na to hrát s každým soupeřem ať už máme sestavu jakoukoliv. Děkuji holkám a už teď se těšíme na další zápasy.
Komentář hostů Michálek Marek (Trenér):
Zápas ve výborném tempu se spoustou osobních soubojů, který holkám na obou stranách přinesl mnoho zkušeností do budoucna. V první třetine jsme předvedli dobrý výkon, bohužel ve druhé jsme začali ztrácet míčky. Ve třetí se naše hra zase zlepšila a rozhodli jsme nakonec v přesilovce. Děkujeme soupeři za utkání a zraněné hráčce Bohemky přejeme brzké uzdravení.
58:00
Další úspěšný zákrok Štěpánky Růžičkové a po chvíli únik Terezy Spoustové, brankářka Tatranu ale střelu vyrazila
55:59
Pavlína Soukupová získává míček obíhá branku Tatranu a zkouší kombinovat
55:39
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 Veronika Kopecká, asistoval #17 Bára Matějková (5:6).
55:05
Vyloučen hráč #91 Lidija Luklynska družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
54:30
Hráčky na obou stranách přitvrdily
52:45
Neuvěřitelná střela Pavlíny Soukupové ještě poskakovala na brankovišti, gólu jsme se ale nedočkali
50:23
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Lidija Luklynska, asistoval #2 Kateřina Strnadová (5:5).
50:13
Vyloučen hráč #14 Barbora Lovíšková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
49:45
Míček poskakuje před bohemáckou brankou, obránkyně míček odpalují
49:30
Musíme pochválit dnešní výbornou práci brankářky Fbš Bohemians Štěpánku Růžičkovou, střelu Karolíny Stůjové vyráží na poslední chvíli rukou
46:40
Hra je teď spíše na obranné půlce Bohemians, Tatran kombinuje, ale ke gólové střele se kvůli dobré obraně klokanek nedostaly
44:27
Vyloučen hráč #91 Lidija Luklynska družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:06
Kačka Strnadová nahrává na Terezu Spoustovou, ta bohužel nedokázala vystřelit gólově
43:11
Hráčky Tatranu střídají na míčku
40:59
Po rozehrávce Tatranu na útočné polovině se ujala míčku hráčka Bohemians Pavlína Soukupová, její střela končí pouze v bloku
39:55
O poslední střelu této třetiny se postarala Lucie Klepalová z týmu Fbš Bohemians
32:13
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #93 Pavlína Soukupová, asistoval #91 Lidija Luklynska (4:5).
32:13
Lída Luklynská nahrává na Pavlínu Soukupovou a na druhý pokus jim to vyšlo
30:00
Bohemka doráží do tatranské branky, brankářka Tatranu svoji branku ubránila
28:00
26:30
Lucie Hernandézová přebíhá celé hřiště a dává nahrávku před bránu, pokus zachytila obránkyně Tatranu
23:52
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #20 Anežka Herešová, asistoval #23 Veronika Kopecká (3:5).
22:55
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #34 Tereza Spoustová bez asistence (3:4).
22:55
Tereza Spoustová střílí svůj první gól a její spoluhráčky z branky vyndavají šťastný míček
21:30
Pavlína Soukupová se nebála hodně tvrdého souboje s hráčkou Tatranu a získává míček pro Bohemku
17:00
Denisa Hebíková si ukázkově prohazuje dvě hráčky Střešovic, backhandem ale branku minula
16:33
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #13 Šárka Ježdíková, asistoval #14 Barbora Lovíšková (2:4).
16:33
Během několika vteřin padly góly na obou stranách
16:19
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #6 Denisa Hebíková, asistoval #44 Lucie Hernandezová (2:3).
14:30
Barbora Břešťálová obstřeluje bohemáckou bránu, ale bez gólového úspěchu
14:00
Valentýna Viková střílí na bránu, Štěpánka Růžičková míček chytá a vyhazuje svému týmu klokanek
13:00
Lída Luklynská nahrává na Pavlínu Soukupovou, té ale střela z první sjela
11:15
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #11 Karolína Stůjová, asistoval #77 Adéla Bořilová (1:3).
11:15
Máme tady třetí gól Tatranu, Karolína Stůjová převzala míček od Adély Bořilové a jednoduše ze středu vystřelila
09:45
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #14 Barbora Lovíšková, asistoval #13 Šárka Ježdíková (1:2).
09:45
Barbora Lovíšková po svém výběhu navyšuje stav
08:30
Lucie Seifertová předběhla Veroniku Kopeckou a uklidnila tak hru
06:20
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #14 Barbora Lovíšková, asistoval #9 Marie Wijasová (1:1).
06:20
Barbora Lovíšková rozvlinila síť branky klokanek
05:00
Bára Matějková si s Barborou Panešovou nerozuměla při přihrávce, Kačka Strnadová míček zachytává a rychle střílí
03:03
Lucie Hernandézová vystřelila, ale golmanka Střešovic ránu zneškodnila
01:02
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Lidija Luklynska, asistoval #19 Nela Kočvarová (1:0).
01:02
Nela Kočvarová nahrává Lídě Luklynské a ta střílí první gól Bohemky
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Leibl a Filip Gaberdén.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Monika Šolleová; hráči v poli: Barbora Panešová, Barbora Břešťálová, Bára Matějková, Simona Korbelářová, Radka Korbelářová
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Štěpánka Růžičková; hráči v poli: Lucie Hernandezová, Veronika Mandíková, Veronika Štajnerová, Anežka Smočková, Kateřina Strnadová
00:00
Vítáme Vás na zápase 1. ligy juniorek mezi týmy Fbš Bohemians a Tatran Střešovice