3:2
- : -
TJ Turnov B

USK Slavia Liberec - TJ Turnov B 6:2
13. Jan Novotný, 22. Jan Špidlen, 27. Daniel Isach, 33. Jan Špidlen, 37. Jan Špidlen, 37. Štěpán Pugner - 40. Adam Blažek, 41. Marek Pala; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Tomáš Miksánek; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Jakub Češka ? - Filip Jirman ?; po třetinách: 1:0, 2:0, 3:2;
45:00
Střely ve 3. části: 16:10
45:00
44:28
Vyloučen hráč #31 Daniel Isach družstva USK Slavia Liberec na 2 minuty za vysoká hokejka.
42:30
Vyhrocená hra obou týmů. Emoce jsou znát. Jsme jenom lidi...
40:37
Branku družstva TJ Turnov B vstřelil #91 Marek Pala z trestného střílení (6:2).
40:37
Vyloučen hráč #31 Daniel Isach družstva USK Slavia Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
39:54
Branku družstva TJ Turnov B vstřelil #13 Adam Blažek, asistoval #91 Marek Pala (6:1).
39:54
Turnov překonává libereckého brankáře a ten si tedy v dnešním zápase nulu nepřipíše.
39:35
Vyloučen hráč #5 Martin Benda družstva USK Slavia Liberec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
38:08
Liberec s přehledem kontroluje vývoj utkání.
36:55
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil #22 Štěpán Pugner, asistoval #5 Martin Benda (6:0).
36:20
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil #23 Jan Špidlen, asistoval #31 Daniel Isach (5:0).
35:21
Zvoní tyč Turnova!
34:46
Liberci ovšem přesilové hry moc nejdou. Potřebovali by tuto dovednost potrénovat.
33:18
Vyloučen hráč #13 Adam Blažek družstva TJ Turnov B na 2 minuty za sekání.
33:18
Přesilová hra Liberece. Uvidíme jestli navýší vedení.
32:40
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil #23 Jan Špidlen bez asistence (4:0).
32:40
Na druhé straně Slavie z brejku střílí další gól.
32:29
Turnov se snaží zvrátit stav utkání, ale obrana s brankářem Liberce stále drží nulu.
30:03
Slavie ihned po buly vyrazila do útoku a trefuje tyč!
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 15:7
30:00
29:59
Obrana Slavie zatím funguje bezchybně a na druhé straně Turnov může na ramenou nosit svého brankáře, kterému můžou děkovat, že prohrávají jen o tři góly.
26:49
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil #31 Daniel Isach, asistoval #21 Jan Novotný (3:0).
26:49
Liberecká jednatřicítka ze vzduchu trefuje odražený balón a zvyšuje vedení svého týmu.
26:25
Turnovský útočník krásně překonal beka Liberce, sám se vydal na gólmana, ovšem brankář Slavie změnu skore nepřipustil.
23:10
Turnovský gólman Filip Jirman si svým výkonem říká o reprezentaci.
22:10
Turnovští si svou přesnost střelby nejspíše nechali v prvním zápase.
21:05
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil #23 Jan Špidlen, asistoval #96 Lukáš Novotný (2:0).
20:23
Dnes musíme především vyzdvyhnout výkon Turnovského strážce svatyně, který předvání neskutečné zákroky.
17:10
Bohužel se nic nezměnilo...
15:01
První třetina přinesla přehlídku nepřesností. Snad v druhé půli družstva svou hru zlepší.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 14:8
15:00
14:10
Hra se přelévá ze strany na stranu, ovšem žádné další gólové šance nepřicházejí.
12:52
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil #21 Jan Novotný, asistoval #23 Jan Špidlen (1:0).
12:52
Ovšem teď Slavie vycenila zuby a srovnává!
12:30
Slavie svého soupeře kouše podobně jako batole rohlík. I přes početní převahu šance nepřichází a gólman se střelbou libereckých nemá problém.
10:41
Vyloučen hráč #19 Štěpán Pohl družstva TJ Turnov B na 2 minuty za blokování hokejky.
10:04
Hra obou týmů spíše svou tvrdostí připomíná ragby.
09:01
Liberecká 21 z první nebezpečně vystřelila, ale odkrytou bránu střela nenalezla.
08:17
Přesilovka nevyužita a síly na hřišti se vyrovnaly.
07:32
Vyloučení libereckého borce se zatím do hry nějak výrazně nepromítlo a Turnov se do žádných vyložených šancí nedostává.
06:17
Vyloučen hráč #22 Štěpán Pugner družstva USK Slavia Liberec na 2 minuty za sekání.
05:37
Musíme především ocenit fyzickou připravenost borců z Českého Ráje. Druhé utkání v řadě a dokáží uběhat čerstvou Slavii..