0:3
1:3
- : -

Torpedo Havířov - Bulldogs Brno 2:6
1. David Křižák, 43. Tobiáš Zipser - 19. Jan Morávek, 27. Jan Morávek, 30. Martin Svatoň, 31. Ondřej Fritz, 45. Jan Morávek, 45. Jan Morávek; rozhodčí: Radim Richtár - Vojtěch Krhovják; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Vojtěch Kolkop ? - Filip Prokeš ?; po třetinách: 1:0, 0:3, 1:3;
45:00
44:59
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #69 Jan Morávek bez asistence (2:6).
44:42
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #69 Jan Morávek, asistoval #21 Ondřej Fritz (2:5).
43:47
Timeout Bulldogs Brno
42:14
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #57 Tobiáš Zipser, asistoval #52 Tomasz Grycz (2:4).
30:55
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #21 Ondřej Fritz, asistoval #91 Jakub Továrek (1:4).
30:00
30:00
29:19
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #61 Martin Svatoň, asistoval #69 Jan Morávek (1:3).
26:40
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #69 Jan Morávek, asistoval #91 Jakub Továrek (1:2).
23:30
Úplně sám se  v oslabení řítil na Prokešovu branku Mrowiec, ale brněnský brankář postavil proti jeho kličce zeď z pevně namíchamého betonu z Vitošovské vápenky a z Štěrbohlolské cihelny.
22:58
Vyloučen hráč #10 Ondřej Waliczek družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
18:44
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #69 Jan Morávek, asistoval #61 Martin Svatoň (1:1).
18:44
Přesnou bekendovou přihrávku vyslanou Svatoněm si před brankou našel Morávek, který měl lehkou směnu, když zastal pozici uklízečky haly při Gymnáziu Šumperk
15:00
15:00
12:42
Kapitán Bulldogů smluvil s rozhodčími zrušení trestu pro spoluhráče, pěkná práce
11:50
Havířovu se nedaří usadit se na soupeřově polovině
10:18
Vyloučen hráč #22 Jiří Dorazil družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
10:18
Brněnský obránce vyslal jedovatou petelici, se kterou si však i přes nadzvukovou rychlost letícího míčku poradil brankář Havířova
00:21
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #13 David Křižák, asistoval #43 Dominik Ryška (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Richtár a Vojtěch Krhovják.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Filip Prokeš; hráči v poli: David Zemánek, Tadeáš Svozil, Martin Svatoň, Jan Morávek, Tomáš Macháček
00:00
Line-up domácích Torpedo Havířov: brankář: Vojtěch Kolkop; hráči v poli: Tomáš Poruba, Tobiáš Zipser, David Křižák, Tomasz Grycz, Ondřej Urbančík