0:3
0:0
- : -

FBC DOŠWICH MILEVSKO - Wizards SO Praha 10 1:3
4. David Bauška - 18. Matyáš Horák, 26. Šimon Hlaváček, 29. Vojtěch Göpfert; rozhodčí: Jaroslav Váňa - Marek Stojanović; vyloučení: 3 + Martin Schorník ČK1 + 5:2 + Matěj Bednář OS; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Matěj Habart 20 - Adam Bednář 11; po třetinách: 1:0, 0:3, 0:0;
45:00
Střely ve 3. části: 2:5
45:00
44:56
Vyloučen hráč #32 Adam Dvořák družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hrubost.
44:56
Vyloučen hráč #45 Martin Schorník družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO do konce utkání.
44:56
Vyloučen hráč #45 Martin Schorník družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 5 minut za nesportovní chování.
43:16
Bednář nám ukázal, jak se může zápas ještě zkomplikovat.
43:15
Vyloučen hráč #45 Martin Schorník družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hrubost.
43:15
Vyloučen hráč #18 Matěj Bednář družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za držení.
43:15
Vyloučen hráč #18 Matěj Bednář družstva Wizards SO Praha 10 - osobní trest.
43:15
Vyloučen hráč #18 Matěj Bednář družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za nesportovní chování.
42:16
Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
41:47
Zeiner také nevyužil šanci, kterou mu nabídl Bednář.
40:45
Horák míjí v tutové šanci před bránou.
40:30
Přesilovka Wizards zatím bez výraznější šance.
39:11
Vyloučen hráč #6 Filip Prokop družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání.
39:00
Timeout Wizards SO Praha 10
38:32
Bednář v bráně udělal zákrok "na hada". Naštěstí se soupeř netrefil.
34:16
Trenér Voltr skáče. Je jasné, že je to ČECH!
33:54
Holý nám ukázal krásné uvolnění přes 3 hráče. Brankář však připraven.
32:42
Zápas sleduje 20 diváku. Děkujeme!
30:55
Ze střídačky se po odbojovaném souboji ozvalo:  "Hezky Paťooo." Od druhé třetiny se očividně daří.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 4:10
30:00
28:22
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #55 Vojtěch Göpfert, asistoval #68 Jakub Fořt (1:3).
28:22
Gopfert splnil své povinnosti a dává gól, který mu později přinese potěšení.
27:49
Zdravíme naše online fanoušky. Hra zatím připomíná včerejší zápas mužů A.
25:46
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #21 Šimon Hlaváček, asistoval #18 Matěj Bednář (1:2).
17:38
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #25 Matyáš Horák, asistoval #18 Matěj Bednář (1:1).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 6:8
15:00
03:11
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #26 David Bauška, asistoval #93 Vojtěch Kodad (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Váňa a Marek Stojanović.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards SO Praha 10: brankář: Adam Bednář; hráči v poli: Patrik Vachata, Vojtěch Stádník, Jakub Fořt, Jáchym Holý, Vojtěch Göpfert
00:00
Line-up domácích FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Matěj Habart; hráči v poli: Eduard Chalupa, Adam Dvořák, Štěpán Heřmánek, Jaroslav Mrázek, Petr Heřmánek