2:2
- : -
Zlín Lions

FBC ORCA KRNOV - Zlín Lions 8:6
18. Jaromír Filip, 21. Filip Svoboda, 27. Filip Svoboda, 30. Filip Svoboda, 33. Filip Svoboda, 40. Jaromír Filip, 41. Ondřej Miškov, 56. Filip Fňukal - 6. Jan Vondřejc, 12. Michal Samohýl, 20. Jan Vondřejc, 23. Jakub Haša, 43. Jakub Haša, 47. Jan Vondřejc; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 6:3; využití: 1:1; diváků: 38; zásahy brankářů: René Frydrych 37 - Jaroslav Bartík 24; po třetinách: 1:3, 5:1, 2:2;
Komentář domácích Lhoťan Štěpán (Trenér):
1.třetina nebyla optimálni, proto musel přijít budíčk. Děkuji hráčům za bojovnost - golman nám zachytal fantasticky. Pro nás krásné 3 bodíky. Děkujeme soupeři za utkání. Naši fanoušci nejlepší a zdravíme Domču Fňukala.
Komentář hostů Kořený Michal (Trenér):
Dnes jsme tu zbytečně nechali body. Soupeř si nezasloužil vyhrát. Všechny góly jsme mu darovali, ale gratuluji mu, takový je sport. Bohužel nebojujeme jen proti soupeřům, ale i proti vlastním rozhodnutím a prioritám... Děkuji všem, kteří sem přijeli a bojovali...
60:00
Střely ve 3. části: 13:17
60:00
58:30
Zlín zkouší hru v šesti.
56:46
Vyloučen hráč #26 Patrik Baránek družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
55:32
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #14 Filip Fňukal, asistoval #22 Ondřej Miškov (8:6).
53:56
Vyloučen hráč #21 Michael Kořének družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
46:57
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #88 Jan Vondřejc, asistoval #32 Jaroslav Bartík (7:6).
46:30
Vyloučen hráč #33 Ondřej Janáč družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:43
Hra na 4. na 4.
45:41
Vyloučen hráč #91 Jaromír Filip družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost.
45:41
Vyloučen hráč #91 Patrik Svoboda družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost.
44:11
Timeout Zlín Lions
44:11
Zlín si pravě vzal timeout.
42:19
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #74 Michal Baroň (7:5).
40:47
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #22 Ondřej Miškov z trestného střílení (7:4).
40:16
Vyloučen hráč #91 Jaromír Filip družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za vysoká hokejka.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 15:15
40:00
39:30
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #48 David Musil (6:4).
32:48
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #97 Filip Svoboda, asistoval #22 Ondřej Miškov (5:4).
29:56
Filip Svoboda davá hattrick a fanoušči jsou očividně nadšení, protože vhazují do hřište kšiltovku.
29:55
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #97 Filip Svoboda, asistoval #65 Matěj Župka (4:4).
26:41
Krnov využiva svojí první přesilovou hru a davá gól.
26:40
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #97 Filip Svoboda, asistoval #14 Filip Fňukal (3:4).
25:27
Vyloučen hráč #99 Jakub Žáček družstva Zlín Lions na 2 minuty za špatné střídání.
23:58
Krnov opět v oslabení ale i tak tlačí.
23:57
Vyloučen hráč #97 Filip Svoboda družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:15
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #99 Jakub Žáček (2:4).
20:30
Krnov od 2. části tlačil a to se mu vyplatilo v 27. vteřině druhé třetiny, kdy vstřeluje gól.
20:27
20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:11
20:00
19:16
Zlín využívá svojí šanci a davá gol v přesilové hře.
19:15
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #88 Jan Vondřejc, asistoval #74 Michal Baroň (1:3).
18:20
Vyloučen hráč #22 Ondřej Miškov družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:53
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #22 Ondřej Miškov (1:2).
16:20
Hra je vyrovnaná, oba tymy se střídají neustále na balónku.
11:58
Zlín využivá svých šancí narozdíl od Krnova.
11:57
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #84 Michal Samohýl, asistoval #74 Michal Baroň (0:2).
08:40
Protržená sít branky hostů zdržuje utkaní.
05:31
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #88 Jan Vondřejc, asistoval #21 Michael Kořének (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Lukáš Minarčík.
00:00
00:00
Line-up hostů Zlín Lions: brankář: Jaroslav Bartík; hráči v poli: Jan Vondřejc, Michael Kořének, Michal Baroň, Patrik Svoboda, Jakub Haša
00:00
Line-up domácích FBC ORCA KRNOV: brankář: René Frydrych; hráči v poli: Adam Juřina, Matěj Župka, Ondřej Miškov, Jaromír Filip, Filip Svoboda