1:2
2:4
- : -

1. FBC DDM Děčín IV - FBC DDM Kati Kadaň 6:7
3. Matěj Macák, 10. Marek Sochor, 11. Richard Mašek, 29. Matěj Macák, 38. Matouš Dašek, 40. Matěj Macák - 14. Kryštof Bandas, 24. Kristián Hub, 26. Petr Strnad, 31. Ondřej Kalach, 33. Kryštof Danda, 33. David Budák, 40. René Chodura; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Lukáš Čech; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Jan Drobný 13 - Filip Staněk 16; po třetinách: 3:1, 1:2, 2:4;
45:00
Střely ve 3. části: 7:9
45:00
43:06
Vyloučen hráč #11 Kristián Hub družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
39:43
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #11 Matěj Macák bez asistence (6:7).
39:04
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #17 René Chodura bez asistence (5:7).
37:37
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #16 Matouš Dašek, asistoval #24 Zdeněk Martinec (5:6).
32:30
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #15 David Budák bez asistence (4:6).
32:18
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #21 Kryštof Danda, asistoval #16 Matouš Terč (4:5).
30:33
Vyloučen hráč #55 Lukáš Plechatý družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:14
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #27 Ondřej Kalach, asistoval #17 René Chodura (4:4).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 7:8
30:00
28:18
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #11 Matěj Macák, asistoval #29 Marek Sochor (4:3).
26:22
Vyloučen hráč #27 Ondřej Kalach družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hra na zemi.
25:01
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #6 Petr Strnad bez asistence (3:3).
23:04
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #11 Kristián Hub bez asistence (3:2).
18:48
Vyloučen hráč #76 Martin Koukl družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za špatné střídání.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 8:3
15:00
13:42
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #78 Kryštof Bandas, asistoval #6 Petr Strnad (3:1).
10:02
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #91 Richard Mašek, asistoval #24 Zdeněk Martinec (3:0).
09:28
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #11 Matěj Macák (2:0).
02:00
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #11 Matěj Macák, asistoval #18 Ondřej Pšenička (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lovacký a Lukáš Čech.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Filip Staněk; hráči v poli: Jaroslav Michálek, Ondřej Kalach, Jakub Pučelík, David Budák, René Chodura