2:1
1:2
- : -

Florbalová akademie MB - K1 Florbal Židenice 4:5
3. Karolína Janatková, 25. Marie Jirková, 28. Karolína Janatková, 50. Marie Jirková - 8. Viktorie Fuchsová, 8. Viktorie Hrazdírová, 26. Kateřina Perutková, 52. Kateřina Perutková, 53. Viktorie Fuchsová; rozhodčí: Jakub Tázler - Martin Mašín; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Adéla Malkusová 15 - Anna Nováková 22; po třetinách: 1:2, 2:1, 1:2;
Komentář domácích Kovačík Jan (Trenér):
Dnes se na hřišti potkaly dva týmy, které hrají podobný florbal. Do utkání jsme chtěli jít s tím, že využijeme domácí prostředí a cestu, kterou má soupeř v nohách. Bohužel se nám toto nepodařilo naplnit a utkání jsme chtěli vyhrát až ve třetí třetine. Děkujeme soupeři za kvalitní bojovné utkání a přejeme bezproblémový přesun na zítřejší zápas.
Komentář hostů Frank Zdeněk (Trenér):
Před zápasem jsme věděli, že jedeme na horkou půdu a bude to boj. Což se samozřejmě potvrdilo. Chvilku trvalo, než jsme se do toho dostali, ale s postupem času se hra zlepšovala. Bohužel jsme vlastními chybami dostali vždy domácí do zápasu. Nakonec se štěstí obrátilo k nám. Musím holky pochválit za bojovný a statečný výkon. Soupeřkám děkujeme za super zápas.
52:11
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #37 Viktorie Fuchsová, asistoval #44 Kateřina Jančová (4:5).
51:11
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #11 Kateřina Perutková, asistoval #76 Zuzana Žampachová (4:4).
49:55
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #6 Marie Jirková, asistoval #29 Nikola Pikulová (4:3).
46:07
Vyloučen hráč #29 Nikola Pikulová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost.
40:00
40:00
27:57
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #12 Karolína Janatková, asistoval #30 Veronika Kolářová (3:3).
25:44
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #11 Kateřina Perutková, asistoval #2 Anna Klvačová (2:3).
24:24
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #6 Marie Jirková, asistoval #36 Ema Mlatečková (2:2).
20:00
20:00
07:35
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #75 Viktorie Hrazdírová bez asistence (1:2).
07:10
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #37 Viktorie Fuchsová, asistoval #18 Michaela Sabolová (1:1).
02:59
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #12 Karolína Janatková, asistoval #63 Barbora Doležálková (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Tázler a Martin Mašín.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Anna Nováková; hráči v poli: Iveta Špičáková, Gabriela Hamplová, Kateřina Daňková, Monika Zimolová, Kateřina Vokálová
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Adéla Malkusová; hráči v poli: Veronika Kolářová, Eliška Pivoňková, Nela Bártová, Barbora Doležálková, Karolína Janatková