4:0
3:1
- : -

FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - K1 Florbal Židenice 10:4
1. Kristina Zlatníková, 8. Kristina Zlatníková, 13. Veronika Balejová, 21. Kristina Zlatníková, 28. Hana Chaloupková, 30. Hana Chaloupková, 40. Hana Chaloupková, 41. Kristina Zlatníková, 44. Nela Tlamsová, 55. Kristina Zlatníková - 11. Kateřina Vokálová, 15. Viktorie Fuchsová, 18. Viktorie Fuchsová, 58. Viktorie Fuchsová; rozhodčí: David Smetana - Filip Novák; vyloučení: 3:3; využití: 2:1; diváků: 18; zásahy brankářů: Šárka Černá 17 - Anna Nováková 32; po třetinách: 3:3, 4:0, 3:1;
Komentář domácích:
Ačkoliv jsme do zápasu vstoupili slušně a brzy vedli, zřejmě jsme si mysleli, že to soupeřky vzdají, což se samozřejmě nestalo a v první třetině bylo hodně částí, kdy nás přehrávaly. Holky naštěstí zabraly a překlopily zápas zpátky na naší stranu. Přestože se třeti třetinou opět nemůžeme být spokojení, tak tři body se počítaji. Soupeřkám děkujeme za hru.
Komentář hostů Frank Zdeněk (Trenér):
Velmi nudný zápas. Z naší strany kromě první třetiny tristní výkon. Zradila nás koncovka a bohužel ani naše gólmanka neměla svůj den. Z toho pramenila obrovská frustrace. Byly tam samozřejmě i světlé okamžiky. Holky musím rozhodně pochválit za snahu hrát až do konce utkání i za nepříznivého stavu. A především mě těší, že si zachovaly dobrou náladu až do hořkého konce.
60:00
Střely ve 3. části: 10:11
60:00
59:50
poslední akci Židenic opět chytá Šárka.
57:58
Další rozšlápnutý míček, tentokrát od sálovky Židenic.
57:27
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #37 Viktorie Fuchsová, asistoval #19 Kateřina Vokálová (10:4).
57:20
Chvilku klidu vystřídala akce hostí, která končí gólem v naší síti.
55:14
Útok domácích zastavuje Večka Fialková rozšlápnutím míčku.
54:25
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #63 Kristina Zlatníková, asistoval #85 Šárka Černá (10:3).
54:25
Šárka vyhazuje a Zlato skóruje :-)
53:30
Židenice bojují, snaží se pálit ze všech šancí
52:05
Občas to připomíná kopanou. Hraje se hodně nohama. Monča Škorpová uštědřila soupeřce opět bolavou berušku.
48:50
Židenice nevyužívají přesilovou hru. Hrajem v plném počtu.
46:57
Soupeř hned prověřuje naší brankářku! Pěkně Šárka!
46:45
Vyloučen hráč #37 Kristýna Rondošová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:50
Zuzka Mervartová střílí a trefuje na solar sopeřovu brankařku
45:21
Závar před naší branku, trošku to tam popadalo, naštěstí bez zranění.
44:46
Verča Fialková posílá krásnu střelu na brankářku hostí, ta jí však chytá. Hezká střela!
43:37
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #68 Nela Tlamsová, asistoval #37 Kristýna Rondošová (9:3).
43:10
nuvěřitelná šance hostí... kterou Šára vyráží helmou
42:03
Janika prověřuje soupeřovu brankářku střelou od mantinelu, tak však její střelu chytá
40:40
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #63 Kristina Zlatníková, asistoval #14 Barbora Špačková (8:3).
40:40
po přestávce jsme se usadily na polovitě soupeře, naše aktivita je odměněna gólem
39:06
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #35 Hana Chaloupková, asistoval #14 Barbora Špačková (7:3).
38:23
Vyloučen hráč #19 Kateřina Vokálová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za vysoká hokejka.
37:40
Ždenická 19 opět prověřuje naší brankářku.
36:55
Židenice měly teď několik pěkných akcí.
36:30
Kateřina Vokálová z Židenic pálí a tefuje tyčku naší branky.
35:10
Tigers operuje na polovině soupeře, naše střely však míří těsně mimo bránu.
34:37
Kristýna Rondošová pálí na brakářku hostí... a bohužel ani třetí dorážku, kterou jí soupeřky dovolily neproměňuje...
30:58
Zlato a Strom opět kombinují, soupeř vše lividuje... něteré Židenické budou mít otisknuté bolavé berušky....
29:39
29:39
Špáča zachytila míček na půlce a posílá přihrávku na Hanku Chaloupkovou a ta skóruje!
29:05
Vyloučen hráč #23 Monika Zimolová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
28:42
Tigers má teď víc ze hry a máme tu faul hostí
27:18
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #35 Hana Chaloupková, asistoval #19 Janika Kerzelová (5:3).
21:31
Vyloučen hráč #11 Kateřina Perutková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
21:31
Naše produktivita na polovině soupeře vede k faulu hostí. Jdeme do přesilové hry.
20:36
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #63 Kristina Zlatníková, asistoval #47 Veronika Fialková (4:3).
17:24
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #37 Viktorie Fuchsová, asistoval #35 Adéla Veselá (3:3).
17:24
Faul u mantinelu na polovině soupeře nás posílá do oslabení. Soupeř svou přesilovou hru využívá střelou od mantinelu v úrovni velkého brankoviště.
17:09
Vyloučen hráč #15 Adriana Kenderová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:04
Monika Škorpová dnes bojuje. Dvě krásné akce po sobě, které bohužel likviduje brankářka hostí.
14:47
14:47
Židenice snižují střelou z otočky.
13:54
Ze standardní situace Bety posílá krásnou střelu na soupeřovu branku. Brankářka Židenic střelu chytá. Hezká akce.
12:43
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #84 Veronika Balejová, asistoval #93 Klára Němcová (3:1).
12:40
Hezká přihrávka Klárky Němcové a Strom střílí třetí gól! :-)
12:20
Naše holky páli jednu šanci za druhou.
10:43
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #19 Kateřina Vokálová bez asistence (2:1).
10:43
Nedůraz v naší obraně a máme tu první gól Židenic.
09:07
Židenice jsou teď na naší půlce a pálí z každé příležitosti.
07:20
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #63 Kristina Zlatníková, asistoval #84 Veronika Balejová (2:0).
07:20
Spolupráce Stroma a Zlata je dnes na dobré cestě a přinesla druhý gól! :-)
07:10
Hra se přelévá ze strany na stranu. Šance na obou stranách.
05:30
Šance na oubou stranách, nejprve Mervartová průnik po pravé straně podél matinelu. Její střela skončila mimo soupeřovu branku. Z proti útoku poté zahrozily Židenice. Jejich střelu zlikvidovala naš brankařka.
04:20
Opět krásná střela Židenic, která končí v rukách Šárky.
03:10
Hosté v přesilovce zahrozily střelou z dálky, kterou Šárka chytá :-)
02:38
Vyloučen hráč #63 Kristina Zlatníková družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
01:45
Krásná akce Stroma u branky hostí. Střela míří nad.
00:09
00:09
První akce dománích, která konční v síti hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Smetana a Filip Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Anna Nováková; hráči v poli: Adéla Veselá, Kateřina Perutková, Zuzana Žampachová, Hana Havířová, Michaela Sabolová
00:00
Line-up domácích FATPIPE Tigers Start98 Kunratice: brankář: Šárka Černá; hráči v poli: Veronika Fialková, Klára Němcová, Veronika Balejová, Barbora Špačková, Kristina Zlatníková