0:3
3:2
- : -

Spartak Pelhřimov B - ASK Bystřice n.P. 4:5
9. Martin David, 36. Jiří Žák, 41. Jiří Žák, 45. Jiří Žák - 17. Jaroslav Dufek, 23. Patrik Polách, 27. Tomáš Trentin, 38. Pavel Kuda, 42. Roman Mach; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Domanský ? - Matěj Sláma ?; po třetinách: 1:0, 0:3, 3:2;
45:00
44:32
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #2 Jiří Žák, asistoval #14 Jan Kučera (4:5).
43:57
Timeout Spartak Pelhřimov B
41:13
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #18 Roman Mach, asistoval #10 Petr Zavadil (3:5).
40:22
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #2 Jiří Žák, asistoval #19 Lukáš Zrzavý (3:4).
37:24
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #6 Pavel Kuda, asistoval #4 Jaroslav Dufek (2:4).
35:16
30:00
30:00
26:18
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #9 Tomáš Trentin, asistoval #18 Roman Mach (1:3).
22:34
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #11 Patrik Polách, asistoval #5 Rudolf Mazánek (1:2).
21:45
Vyloučen hráč #6 Pavel Kuda družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za sekání.
16:03
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #4 Jaroslav Dufek, asistoval #9 Tomáš Trentin (1:1).
15:00
15:00
11:07
Vyloučen hráč #9 Tomáš Trentin družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za hra na zemi.
08:52
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #43 Martin David, asistoval #48 Michal Šulc (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Fuciman a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Bystřice n.P.:
00:00
Line-up domácích Spartak Pelhřimov B: brankář: Martin Domanský; hráči v poli: Lukáš Zrzavý, Michal Šulc, Jiří Žák, Vojtěch Mozr