1:4
- : -
FBC Droždín

FBC Droždín - TJ Sokol Kostelec na Hané - HK 5:8
2. Martin Ondra, 10. Martin Ondra, 19. Martin Šťastný, 25. Vítězslav Jež, 27. Jan Krahulík - 1. Jan Sedláček, 15. Jan Sedláček, 17. David Krychtálek, 22. Tomáš Zapletal, 28. David Krychtálek, 28. Ondřej Mlčoch, 39. Jiří Drčka, 39. Jan Sedláček; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 3:4; využití: 1:2; diváků: 4; zásahy brankářů: Václav Kašpar ? - Jan Drčka ?; po třetinách: 2:1, 2:3, 1:4;
39:00
38:59
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK vstřelil #88 Jan Sedláček, asistoval #33 David Krychtálek (5:8).
38:43
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK vstřelil #27 Jiří Drčka, asistoval #77 Tomáš Zapletal (5:7).
37:10
Vyloučen hráč #12 Vítězslav Jež družstva FBC Droždín na 2 minuty za špatné střídání.
36:14
Timeout FBC Droždín
30:37
Vyloučen hráč #88 Jan Sedláček družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK na 2 minuty za hrubost.
28:47
Vyloučen hráč #24 Jiří Zajíček družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK na 2 minuty za hrubost.
27:48
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK vstřelil #12 Ondřej Mlčoch, asistoval #27 Jiří Drčka (5:6).
27:14
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK vstřelil #33 David Krychtálek, asistoval #27 Jiří Drčka (5:5).
26:16
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #51 Jan Krahulík, asistoval #21 Matěj Konečný (5:4).
26:00
26:00
24:10
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #12 Vítězslav Jež, asistoval #27 Pavel Sedláček (4:4).
21:46
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK vstřelil #77 Tomáš Zapletal, asistoval #27 Jiří Drčka (3:4).
18:48
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #15 Martin Šťastný, asistoval #51 Jan Krahulík (3:3).
18:45
Vyloučen hráč #33 David Krychtálek družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK na 2 minuty za sekání.
18:17
Vyloučen hráč #12 Ondřej Mlčoch družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK na 2 minuty za hrubost.
16:49
16:12
Vyloučen hráč #21 Matěj Konečný družstva FBC Droždín na 2 minuty za hra rukou.
14:28
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK vstřelil #88 Jan Sedláček, asistoval #24 Jiří Zajíček (2:2).
13:00
13:00
09:45
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #6 Martin Ondra, asistoval #15 Martin Šťastný (2:1).
05:13
Vyloučen hráč #6 Martin Ondra družstva FBC Droždín na 2 minuty za sekání.
01:05
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #6 Martin Ondra, asistoval #51 Jan Krahulík (1:1).
00:46
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK vstřelil #88 Jan Sedláček, asistoval #17 Martin Němeček (0:1).