1:2
- : -
FBC Přerov

FBC Přerov - SK K2 Prostějov 4:3
5. Jan Hrubča, 8. Jakub Čajánek, 20. Jakub Chupáč, 35. Jiří Machala - 9. Filip Chyba, 36. Jakub Lasovský, 36. Jakub Lasovský; rozhodčí: Stanislav Kosek - Marek Pavlovský; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Nezmeškal ? - Vojtěch Coufal ?; po třetinách: 2:1, 1:0, 1:2;
36:00
Střely ve 3. části: 6:5
36:00
35:51
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #52 Jakub Lasovský, asistoval #54 Kryštof Vrána (4:3).
35:42
Timeout FBC Přerov
35:42
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #52 Jakub Lasovský, asistoval #1 Vojtěch Coufal (4:2).
34:56
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #20 Jiří Machala, asistoval #16 Michal Spáčil (4:1).
24:01
Druhá třetina byla chudší na střely, tak snad se týmy ve třetí části zlepší a bude zápas o něco zajímavější
19:45
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #21 Jakub Chupáč, asistoval #20 Jiří Machala (3:1).
16:50
Druhá třetina je zatím nudnější než ta první
12:45
Máme tu konec první třetiny kdy jsme mohli vidět zajímavé šance jak ze strany Přerova tak i Prostějova, avšak golu moc nepadlo a tak v momentální chvíli máme stav utkání 2:1
08:40
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #68 Filip Chyba, asistoval #24 Filip Zips (2:1).
08:08
Přerov přidává další gol do své sbírky
07:49
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #81 Jakub Čajánek, asistoval #12 Jonáš Pavliš (2:0).
07:44
Prostějov v plném počtu
06:27
Máme tu první vyloučení a vyloučen je hráč Filip Chyba za nedovolené vrážení, dokáže Přerov využít této šance?
05:33
Vyloučen hráč #68 Filip Chyba družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:44
Máme tu první gol tohoto utkání, skore otvírá Přerovský hráč Hrubča po solove akci
04:21
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #2 Jan Hrubča bez asistence (1:0).
01:28
Toto utkání nám může nabídnout zajímavou podívanou už jenom skrz přerovský rodičovský kotel
00:45
Zdravím všecny kdo se dnes přišel podívat na utkání Přerov vs Prostějov
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Marek Pavlovský.
00:00
00:00
Line-up hostů SK K2 Prostějov: brankář: Vojtěch Coufal; hráči v poli: Jakub Lasovský, Jan Mlčoch, Filip Zips, Lukáš Dvorský, Filip Chyba