1:0
1:4
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:6
2. Jakub Seibert, 12. Filip Bergman, 24. Jan Zoufalý, 58. Ondřej Pužman - 2. Nikolas Vizváry, 18. Adam Zoubek, 43. Lukáš Fukala, 43. Jan Slaběňák, 52. Tomáš Janek, 60. Tomáš Janek; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Ondřej Tomšík 13 - Matyáš Dušan Bazala 8; po třetinách: 2:2, 1:0, 1:4;
Komentář domácích Šácha Martin (Trenér):
Prohráli jsme s týmem, který byl dnes vyspělejší, lepší v osobních soubojích, hrál kvalitně na míčku a díky tom vyhrál. My dnes podali solidní výkon. Přes prohru nám dnes zápas hodně dal a věřím, že až se potkáme příště budeme lepší. Děkuji soupeři za zápas.
Komentář hostů Veselý Jaromír (Trenér):
Náročný zápas., Organizovaný soupeř s kvalitou na míčku, se kterou jsme se srovnávali dost dlouho. Naše Individuální kvalita, kondice, aktivita a odhodlání daly hře ráz a výsledku podobu.
Dlouhý výjezd zatím stojí za to.
60:00
Střely ve 3. části: 4:6
60:00
59:50
Červinka napadá u mantinelu. Poslední vteřiny zápasu, drží míček hosté.
59:20
Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
59:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #37 Tomáš Janek, asistoval #7 Lukáš Fukala (4:6).
59:20
Prázdné branky si všímá Janek a zvyšuje tak stav utkání na 4:6.
58:46
Tempo hry je teď velmi rychlé. Boleslav zkouší štěstí a jde do 6.
57:24
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #76 Ondřej Pužman, asistoval #39 Jan Zoufalý (4:5).
57:24
Zoufalý - Pužman, tahle dvojka, trestá vítkovické vyloučení a upravuje skóre na 4:5.
56:57
Seibert přestřeluje Bazalovu bránu. Do konce přesilovky zbývá 39 vteřin.
55:37
Vyloučen hráč #75 Jan Slaběňák družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
55:37
Domácí si zahrají první přesilovou hru. Vyloučen Slaběňák, na dvě minuty, za sekání.
54:38
Seibert X Janek, souboj, ve kterém oba hráči skončili na zemi. Balonek pro Vítkovice.
53:24
Vítkovice udržují hru v klidu, nechtějí přijít o dvougólový náskok.
52:36
Pužman na zemi, dvojka z toho ale není. Bohužel přesilovku domácích nyní neuvidíme.
51:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #37 Tomáš Janek, asistoval #79 Jakub Galia (3:5).
51:31
Vítkovičtí navyšují brankový rozdíl, trefuje se Janek, po přihrávce od Galii.
50:22
Na balonku se drží spíše Boleslav, k zakončení většinou ale nedochází.
49:11
Hra 4 na 4 moc šancí nepřináší, ani na jedné straně.
48:21
Vyloučen hráč #5 Michal Fišera družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
48:21
Vyloučen hráč #75 Jan Slaběňák družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za držení.
47:02
I Bazalova branka cinká, prudká střela Šourka, za jeho zády bohužel nekončí.
46:11
Červinka podél mantinelu, zastavil ho Jankovský, kousek od Bazalovy branky.
44:52
Balonek ze standardky hostí, končí ve Fišerově noze.
43:15
Tomšík vyráží další pokus o navýšení skóre hostí, střílet zkoušel Palčinský.
42:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #75 Jan Slaběňák, asistoval #79 Jakub Galia (3:4).
42:30
Dvě rychlé branky hostí, posílají Vítkovice do vedení.
42:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Lukáš Fukala, asistoval #71 Adam Palčinský (3:3).
42:22
První větší akce hostí v poslední třetině, končí gólem.
42:03
Seibert se nechal obrat o balonek, svou chybu ale v zápětí napravuje a posílá Boleslav do rychlého protiútoku.
41:07
Zoufalý přerušuje Slaběňákův rychlý útok.
40:00
40:00
I úvodní buly poslední třetiny vyhrává Pužman a tým domácích.
40:00
Střely ve 2. části: 5:7
40:00
39:16
Plášil bojuje o balonek.
37:06
Hosté kombinují veškeré možné akce, domácí je ale nenechají navýšit skóre. Záda jim kryje, dnes skvěle nachystaný Tomšík.
34:01
Vítkovičtí opět faulují a přicházejí tak o balonek, a možnosti k úspěšnému zakončení.
32:42
Richtárova prudká střela Boleslav nijak neohrozila, šla mimo branku.
31:02
Tomšík v obložení hráčů z Vítkovic, Janek si na něm ustlal, Tomša to však ustál.
29:47
Míček v rukou Tomšíka, který vysílá Pužmana na rychlý protiútok.
28:43
Vítkovičtí si opakovaně počínají nedovoleně.
28:13
Faulovaný Seibert získává balonek pro svůj tým.
26:51
Díky Fišerovi může domácí tým v klidu vystřídat.
25:46
Zoufalý - Fišera - Pužman, nádherná akce Bolky. Bohužel bez úspěšného zakončení.
24:14
Vorel zkouší pozornost Bazaly, ten ale jeho střelu vyráží.
23:26
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #39 Jan Zoufalý, asistoval #45 Filip Bergman (3:2).
23:26
Zoufalý dnes produktivní - zvyšuje náskok na 3:2 pro domácí. Krásná akce.
20:36
Tomšík musí být hodně pozorný.
20:00
20:00
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává taktéž domácí tým, zasluhuje se o to Pužman.
20:00
Střely v 1. části: 3:5
20:00
17:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #23 Adam Zoubek, asistoval #80 Filip Novotný (2:2).
17:19
Vítkovičtí vyrovnávají, o další branku hostí se zasloužil Zoubek, po nahrávce od Novotného.
14:40
Seibertova soukromá akce, bohužel končí jen trefou do spoluhráče Hendrycha.
13:48
Fišera blokuje Neherovu střelu.
11:02
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #39 Jan Zoufalý (2:1).
11:02
Rychlý protiútok, balonku se ujímá Zoufalý, který nachází Bergmana a ten tak zakončuje úspěšným pokusem, za záda Bazaly.
09:33
Další pokus hostí - Janek vysílá prudkou střelu, směrem k Tomšíkovi. Skóre však zůstává stejné.
07:40
U Tomšíka cinká tyčka. Šance využil hráč hostí, po pádu Zoufalého na útočné polovině.
06:41
Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil #71 Adam Palčinský.
06:41
Vítkovičtí pojedou nájezd.
06:41
Důvěru dostal Palčinský, nájezd ale neproměnil. Čelem mu stál připravený Tomšík, který předvedl své schopnosti a zamezil tak, navýšení skóre ze strany hostí.
05:20
Zoufalého prudká střela prověřuje připraveného Bazalu.
03:54
Hra má hned od začátku velmi rychlé tempo.
01:38
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Nikolas Vizváry, asistoval #71 Adam Palčinský (1:1).
01:38
Hostující tým odpovídá na otevření skóre od Seiberta a vyrovnává tak, na 1:1. Trefuje se Vizváry.
01:04
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #13 Jakub Seibert, asistoval #48 Jakub Hart (1:0).
01:04
První akce Bolky, a hned úspěšná. Zakončuje Seibert a otevírá dnešní skóre.
00:24
První střela na bránu, proběhla na straně hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Matyáš Dušan Bazala; hráči v poli: Ondřej Jankovský, Adam Palčinský, Nikolas Vizváry, Ondřej Svoboda, Lukáš Fukala
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Ondřej Tomšík; hráči v poli: Michal Fišera, Štěpán Hendrych, Filip Bergman, Ondřej Pužman, Jan Zoufalý
00:00
Vítejte u dnešního utkání mezi týmy Předvýběr.CZ Florbal MB a 1. SC TEMPISH Vítkovice. Přejeme příjemnou zábavu!