0:5
- : -
TJ Turnov

FBC Šluknovsko Česká Lípa B - TJ Turnov 0:18
2. Filip Janků, 4. Filip Hájek, 5. Filip Hájek, 5. Viktor Kořínek, 7. Viktor Kořínek, 9. Alexandr Peyter, 10. Filip Hájek, 16. Filip Janků, 16. Filip Janků, 18. Alexandr Peyter, 21. Adam Šreiber, 25. Filip Janků, 27. Adam Šreiber, 34. Jakub Jiránek, 41. Adam Šreiber, 44. Jakub Jiránek, 45. Viktor Kořínek, 45. Viktor Kořínek; rozhodčí: Tomáš Mádr - David Macoun; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jan Varga ?, Bohumil Šebestián ? - Ondřej Šafář ?; po třetinách: 0:7, 0:6, 0:5;
45:00
44:27
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #7 Viktor Kořínek, asistoval #26 Filip Janků (0:18).
44:15
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #7 Viktor Kořínek, asistoval #98 Alexandr Peyter (0:17).
43:54
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #22 Jakub Jiránek, asistoval #7 Viktor Kořínek (0:16).
42:58
Timeout TJ Turnov
40:21
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #51 Adam Šreiber, asistoval #22 Jakub Jiránek (0:15).
37:07
Vyloučen hráč #16 Jiří Drahoňovský družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
33:33
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář #86 Bohumil Šebestián družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B
30:00
30:00
26:25
24:21
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #26 Filip Janků bez asistence (0:12).
20:45
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #51 Adam Šreiber, asistoval #7 Viktor Kořínek (0:11).
17:23
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #98 Alexandr Peyter, asistoval #7 Viktor Kořínek (0:10).
15:29
Timeout FBC Šluknovsko Česká Lípa B
15:29
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #26 Filip Janků, asistoval #51 Adam Šreiber (0:9).
15:23
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #26 Filip Janků, asistoval #22 Jakub Jiránek (0:8).
15:00
15:00
09:41
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #16 Filip Hájek, asistoval #98 Alexandr Peyter (0:7).
09:22
Vyloučen hráč #10 Martin Sádovský družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B na 2 minuty za sekání.
08:36
06:39
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #7 Viktor Kořínek, asistoval #22 Jakub Jiránek (0:5).
04:38
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #7 Viktor Kořínek, asistoval #19 Jan Lochman (0:4).
04:00
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #16 Filip Hájek, asistoval #26 Filip Janků (0:3).
03:14
01:10
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #26 Filip Janků, asistoval #16 Filip Hájek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Mádr a David Macoun.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov:
00:00
Line-up domácích FBC Šluknovsko Česká Lípa B: brankář: Jan Varga; hráči v poli: Dominik Tomša, Martin Sádovský, Jiří Drahoňovský, Matyáš Fanderlik, Karel Kryštof Hauser