1:0
1:4
0:0

FLORBAL JABLONEC - KM automatik FBK Jičín 5:4pn
5. Marek Černý, 7. Marcel Najman, 37. Semih Pehlivan, 56. Jan Kantor, N Jan Mikula - 43. Adam Pazderník, 47. Adam Pazderník, 52. Vojtěch Haken, 60. Petr Dlouhý; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Josef Kubát; vyloučení: 7:3 + Marek Hubaček ČK1; využití: 1:1; diváků: 37; zásahy brankářů: Tomáš Janota 28 - Jan Kraus 31; po třetinách: 2:0, 1:0, 1:4, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FLORBAL JABLONEC hráč #3 Jan Mikula a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva FLORBAL JABLONEC hráč #4 Marek Čeřovský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FLORBAL JABLONEC hráč #7 Lukáš Jarolímek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva KM automatik FBK Jičín hráč #33 Michal Schreier , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva KM automatik FBK Jičín hráč #17 Petr Dlouhý , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva KM automatik FBK Jičín hráč #8 Tomáš Valkoun , ale gól nevstřelil.
komentář trenéra hostí Michala Schreiera:
První dvě třetiny se nám nedařilo vůbec nic a nechali jsme soupeře řídit hru.
Třetí třetina byla úplně jiná muzika. Bohužel nájezdová loterie se nepovedla.
Děkujeme soupeřům za fair-play hru.
65:00
Komentář trenéra domácích Javůrka: Souboj týmů ze spodku tabulky. Moc se o florbalu mluvit nedalo, hodně osobních soubojů, hodně přerušovaná hra. My jsme vstoupili do zápasu lépe, ale vlastními stupiditami jsme dovolili soupeři zdramatizovat zápas a za třetí třetinu si soupeř zasloužil i vyhrát. Pak už to bylo kdo s koho. Díky soupeři za zápas.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 10:13
60:00
59:00
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #17 Petr Dlouhý, asistoval #19 Richard Iltis (4:4).
57:28
Vyloučen hráč #23 Semih Pehlivan družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za sekání.
55:12
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #6 Jan Kantor, asistoval #7 Lukáš Jarolímek (4:3).
54:09
Vyloučen hráč #92 Jakub Daníček družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za hrubost.
51:01
Timeout FLORBAL JABLONEC
51:01
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #27 Vojtěch Haken, asistoval #8 Tomáš Valkoun (3:3).
50:45
Vyloučen hráč #48 Jiří Kočíb družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za sekání.
46:34
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #13 Adam Pazderník, asistoval #27 Vojtěch Haken (3:2).
45:04
Vyloučen hráč #23 Semih Pehlivan družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za držení.
45:04
Vyloučen hráč #42 Marek Hubaček družstva KM automatik FBK Jičín do konce utkání.
45:04
Vyloučen hráč #42 Marek Hubaček družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře.
45:04
Vyloučen hráč #42 Marek Hubaček družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nesportovní chování.
42:28
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #13 Adam Pazderník, asistoval #8 Tomáš Valkoun (3:1).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:11
40:00
36:08
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #23 Semih Pehlivan, asistoval #92 Jakub Daníček (3:0).
34:54
Vyloučen hráč #13 Adam Pazderník družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hrubost.
26:58
Vyloučen hráč #7 Lukáš Jarolímek družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:7
20:00
06:32
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #68 Marcel Najman bez asistence (2:0).
04:52
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #25 Marek Černý, asistoval #92 Jakub Daníček (1:0).
03:03
Vyloučen hráč #7 Lukáš Jarolímek družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za nesportovní chování.
01:02
Vyloučen hráč #92 Jakub Daníček družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Josef Kubát.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín: brankář: Jan Kraus; hráči v poli: Petr Dlouhý, Daniel Taneček, Vojtěch Haken, Tomáš Valkoun, Adam Pazderník
00:00
Line-up domácích FLORBAL JABLONEC: brankář: Tomáš Janota; hráči v poli: Marek Čeřovský, Jiří Kočíb, Jakub Daníček, Jan Koravský, Jan Kantor